العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
يکشنبه 08 شهريور 1394

جستجو
31
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس  ؛ دانشگاه تکنولوژی آمیکو ، هم راستا با تحولات جهانی است
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس در نشست خبری دانشگاه آمیکو گفت : دانشگاه تکنولوژی آمیکو را هم راستا با تحولات جهانی دانست و اظهار داشت:دانشگاه تکنولوژی آمیکو از آموزش محوری به پژوهش محوری و در نهایت به دانشگاه کارآفرین مبدل می گردد. به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس ، بهرام سرمست با اشاره به شکاف موجود مابین دانشگاه و صنعت خ... ادامه »
28
مرحله دوم تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان در ارس پایان یافت
چکیده: دومین مرحله از تور دوچرخه سواری بیی المللی ایران (آذربایجان) با قهرمانی رکاب زن تیم دراپاک استرالیا در منطقه آزاد ارس پایان یافت. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، 99 رکابزن حاضر در مرحله دوم بیست و نهمین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان از خط پایان در شهر جلفای منطقه آزاد ارس عبور کردند که ویلیام کلاک از تیم دراپاک استرالیا ا... ادامه »
28
تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان در مسیر منطقه آزاد ارس
چکیده: یکصد رکابزن ایرانی و خارجی با حضور در بیست و نهمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) در مرحله دوم این تور مسیر ارومیه به منطقه آزاد ارس را رکاب می زنند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مرحله دوم بیست و نهمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) از ارومیه به سمت منطقه آزاد ارس آغاز شده و تا ساعاتی دیگر ر... ادامه »
27
شورای هماهنگی توسعه گردشگری منطقه آزاد ارس تشکیل شد
چکیده: شورای هماهنگی توسعه گردشگری منطقه آزاد ارس با حضور معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و فعالان حوزه گردشگری تشکیل شده و نخستین جلسه این شورا نیز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: نخبگان، فعالان فرهنگی، هنری و سرمایه گذاران و فعالان گردشگری... ادامه »
27
تاکید بر رونق داد و ستد در گردهمایی بازاریان خداآفرین
چکیده: قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مرکز خداآفرین همزمان با برگزاری نخستین گردهمایی بازاریان این محدوده بر رونق داد و ستد و اجرای صحیح قانون کالای همراه مسافر در بازار خداآفرین تاکید کرد.     به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، جعفر ملکی در آستانه فرا رسیدن روز اصناف و در جمع بازاریان محدوده خداآفرین افزود... ادامه »
27
کنسرت موسیقی شهرام شکوهی در منطقه آزاد ارس برگزار می شود
چکیده: کنسرت موسیقی خواننده پاپ شهرام شکوهی در منطقه آزاد ارس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس کنسرت موسیقی شهرام شکوهی 30 خرداد ماه جاری در آمفی تئاتر پارک کوهستان منطقه آزاد ارس برگزار می شود. گفتنی است خوانندگان موسیقی پاپ و سنتی مطرح کشور از جمله بنیامین بهادری،سیروان خسروی و راسین عطاپور در منطقه آزاد ارس کنسرت ... ادامه »
24
جشن های نیمه شعبان در منطقه آزاد ارس برگزار شد/ عرب باغی: یکی از راه های تحول در ارس توجه به مسائل فرهنگی و هنری است
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در جشن نیمه شعبان با تاکید بر لزوم تبیین و نهادینه سازی ارزش های فرهنگی و دینی در جامعه گفت: یکی از راه های تحول در ارس توجه به مسائل فرهنگی و هنری است. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در جمع هزاران نفر از شرکت کنندگان در جشن نیمه شعبان در آمفی تئاتر پارک کوه... ادامه »
24
رشد ارس، ضمانت آینده آذربایجان/رونمایی از قدرت واقعی ارس با تامین زیرساخت های اقتصادی
چکیده: نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی در مراسم جشن نیمه شعبان در منطقه آزاد ارس گفت: فرهنگ یکی از تاکیدات و راهبردهای توسعه در سالجاری است و باید از سوی تمام اقشار جامعه مورد توجه باشد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد حسن نژاد یکی از ضعف های فرهنگی در آذربایجان را ضعیف بودن شاخص رشد جمعیت در این استان دانست و گ... ادامه »
22
دیدار مدیرعامل منطقه آزاد ارس با وزیر اقتصادوصنعت نخجوان
چکیده: عرب باغی تاکید کرد: لزوم بهره مندی از مزیت های اقتصادی منطقه آزادارس و نخجوان باید از روابط خارجی در حال گسترش ایران استفاده کرد وزیر اقتصاد و صنعت جمهوری خودمختار نخجوان در راس هیاتی از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران نخجوان وارد منطقه آزاد ارس شده و از این منطقه بازدید نمود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، فامیل سید اف... ادامه »
22
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عمليات تکمیل جاده دسترسی شهرک صنعتی 135 هکتاری به جاده مرزی در محل گیت ریاحی را با برآورد اوليه 3,570,507,601 ريال (سه میلیارد و پانصد و هفتاد ميليون و پانصد و هفت هزار و ششصد و یک ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
22
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات اجرای بالکن و اتمام كارهاي ابنيه آمفی تئاتر ساختمان اداری را با برآورد اوليه 1,496,728,182 ريال (یک میلیارد و چهارصد و نود و شش ميليون و هفتصد و بیست و هشت هزار و یکصد و هشتاد و دو ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
21
جشن های نیمه شعبان در منطقه آزاد ارس برگزار می شود + پوستر و زمان برگزاری
چکیده: جشن های میلاد مبارک یگانه منجی عالم بشریت؛ حضرت مهدی (عج) در نقاط مختلف منطقه آزاد ارس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این جشن ها همزمان با شب ولادت حضرت مهدی (عج) در مساجد و حسینیه های این منطقه بویژه مسجد جامع شهر جلفا با حضور هئیت‌های مذهبی و اقشار مختلف مردم و با هنرنمایی مداحان نامی کشور و اجرای... ادامه »
21
بازدید هیات اقتصادی ترک از منطقه آزاد ارس/ عرب باغی:ارس بهترین منطقه آزاد ایران برای سرمایه گذاری های تولیدی و صنعتی است
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در نشست با هیات اقتصادی و سرمایه گذاری ترکیه گفت: ایران و ترکیه همواره به جهت وجود مشترکات فراوان روابط اقتصادی خوبی داشته اند و سرمایه گذاران متعدد این کشور در منطقه آزاد ارس فعال هستند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در این دیدار با بیان اینکه قوانین حاکم بر... ادامه »
20
 بازدید مدیرعامل منطقه آزاد ارس از سایت صنایع سنگین
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: پنج پروژه پالایشگاهی جدید هم اکنون در سایت صنایع سنگین منطقه آزاد ارسدر حال احداث است. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی با بیان اینکه با فعال شدن واحدهای پالایشگاهی سایت صنایع سنگین ارس این منطقه به هاب تولید و صادرات فراورده های نفتی تبدیل می شود افزود: پر... ادامه »
20
پروژه های عمرانی ارس از دید دوربین عکاسان خبری استان
چکیده: گروهی از عکاسان خبری استان آذربایجان شرقی در قالب تور عکاسی پروژه های عمرانی در حال اجرای منطقه آزاد ارس را به تصویر کشیدند. تور عکاسی یکروزه از پروژه های عمرانی منطقه آزاد ارس برگزار شد و عکاسان خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان آذربایجان شرقی جدیدترین پروژه های عمرانی در دست اجرا در این منطقه آزاد را ثبت کردند. گفتنی است سالانه گروه های مختلف... ادامه »
19
حضور سه شرکت صنایع دستی منطقه آزاد ارس در نمایشگاه بین المللی تهران
چکیده: شرکت های فعال منطقه آزاد ارس در حوزه صنایع دستی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تهران حضور خواهند داشت. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی توسط معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از 20 الی 25 خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می ... ادامه »
18
مدیرعامل خبر داد:اجرای 20 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 540 میلیارد ریال در منطقه آزاد  ارس/ منطقه آزاد ارس قدرت اقتصادی بزرگی در شمال غرب کشور است
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس از اجرای 20 پروژه عمرانی بزرگ در محدوده این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی در حال احداث ارس اظهار داشت: این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر 540 میلیارد ریال در حال اجرا بوده و براساس زمان بندی انجام یافته، بخشی... ادامه »
17
نامه سیف به ترکان/ اعلام مقررات ناظر بر بانکداری برون مرزی در مناطق آزاد
چکیده: رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ضوابط، مقررات و دستور العمل های مربوط به فعالیت های بانکی و تاسیس بانک برون مرزی در مناطق آزاد را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در نامه ولی اله سیف به اکبر ترکان آمده است:  ... ادامه »
17
انتخاب شهر جلفا به عنوان پایلوت اجرای طرح معماری اصیل ایرانی- اسلامی
چکیده: معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس از انتخاب شهر جلفا به عنوان محل اجرای پایلوت معماری اصیل ایرانی – اسلامی مناطق آزاد خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس بهرام سرمست اظهار داشت: این تصمیم در جریان بازدید هیات معماری دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد از منطقه آزاد ارس اتخاذ گردید. وی افزود: این هیات به س... ادامه »
16
محرمی خبر داد؛ ترافیک فوق سنگین در ارس / محور جلفا – مرند دیگر پاسخگوی نیازها نیست
چکیده: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان جلفا از ترافیک فوق سنگین در مسیرهای منتهی به منطقه آزاد ارس و محور جلفا – مرند به خاطر حضور ده‌ها هزار گردشگر از سراسر کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، قنبر محرمی با بیان اینکه همزمان با افزایش مسافرت ها در سراسر کشور، منطقه آزاد ارس نیز در روزهای اخیر یکی از... ادامه »
صفحه 37 از 97اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين