العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
پنجشنبه 01 آبان 1393

جستجو
28
رسانه ها نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند
چکیده: مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس گفت: رسانه ها نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند و خبرگزاری جمهوری اسلامی با مدیریت هوشمندانه اخبار در این راستا موفق عمل می کند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی عصر روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز تبریز افزود: سرعت و دقت در ... ادامه »
28
نمایشگاه فروش نوروزی انواع کالا در منطقه آزاد ارس برپا شد
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز نمایشگاه فروش نورزی انواع کالا در محل دائمی نمایشگاه های منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: عرضه مستقیم انواع لوازم خانگی و آشپزخانه، کیف و کفش، خشکبار و سایر کالاهای مورد نیاز در این نمایشگاه انجام می شود. رئیس ستاد تسهیلات س... ادامه »
28
زیبایی های چهار فصل ارس ؛ آبشار آسیاب
چکیده: آبشار آسیاب یکی از زیباترین مناظر دیدنی آذربایجان شرقی است ، قبلا در این محل چند باب آسیاب آبی وجود داشت که با استفاده از این آبشار کار می کردند اما در حال حاظر خرابه ای بیش از آن باقی نمانده است به همین دلیل به نام آسیاب خرابه معروف شده است. آبشار آسیاب یا به اصطلاح عام "آسیاب خرابه" و در زیان ترکی آذری "خرابه دییرمان" در حدود ۲۷ کیلومترى هادى شه... ادامه »
27
نمایشگاه توانمندی های گردشگری منطقه آزاد ارس در ایام نوروز برپا می شود
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری و دبیر ستاد تسهیلات سفر سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری نمایشگاه توانمندی های گردشگری منطقه آزاد ارس از 28 اسفندماه سالجاری الی 13 فروردین 1392در سالن اختصاصی راه آهن جلفا خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر افزود: منطقه آزاد ارس در سالجاری تحولات اساسی... ادامه »
27
با حضور بیش از 50 هنردوست؛ جشنواره و مسابقه سفره های هفت سین  و تخم مرغ های رنگی در منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: جشنواره و مسابقه سفره های هفت سین و تخم مرغ های رنگی با شرکت علاقمندان به هنر و صنایع دستی در منطقه آزاد ارس برگزار شد و به صاحبان آثار برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا شد. بیش از 50 هنردوست از شهروندان منطقه آزاد ارس و سایر شهرستان های استان آذربایجان شرقی در جشنواره سفره های هفت سین شرکت کردند. بر این اساس یکی از بخش های متفاوت این جشنواره حضور شرک... ادامه »
26
با حضور هنرمندان برجسته کشور در ایام نوروز برگزار می شود: اجرا و پخش زنده ویژه برنامه های نوروزی شبکه سهند از پارک کوهستان ارس
چکیده: ویژه برنامه های نوروزی شبکه تلویزیونی سهند با حضور گردشگران نوروزی در پارک کوهستان منطقه آزاد اجرا و بصورت زنده از این شبکه پخش می گردد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این ویژه برنامه ها در قالب جنگ های شادی از 29 اسفند ماه سال جاری تا سوم فروردین ماه سال 1392 هجری شمسی در آمفی تئاتر روباز پارک کوهستان ارس برگزار می شود. ... ادامه »
26
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد ماشین آلات مورد نیاز (به شرح جدول ذیل) برای اجرای تقریباً 3.5 کیلومتر از جاده قره برون تا پلیس راه موجود برای نود روز کاری بصورت اجاره با برآورد اولیه 5,100,000,000 ریال را از طريق مناقصه عمومی تأمین نمايد. ادامه »
25
مدیرعامل منطقه آزاد ارس: مناطق آزاد مزیتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است
چکیده: مدیرعامل منطقه آزاد تجاری، صنعتی ارس گفت: مناطق آزاد مزیتی برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی محسوب می شوند. ˈصادق نجفیˈ روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مناطق آزاد به منظور خروج از اقتصاد تک محصولی و دستیابی به اقتصاد بدون نفت شکل گرفته اند، افزود: مناطق آزاد توان اتصال اقتصاد داخلی به اقتصاد جهانی را دارند. وی ... ادامه »
25
نماینده مردم مرند و جلفا: با تقویت تولید ملی تحریم ها بی اثر می شود
چکیده: نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی گفت: با حمایت و تقویت تولید ملی تحریم های اقتصادی بی اثر می شود. به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمد حسن نژادˈ روز چهارشنبه در نخستین همایش منطقه ای توسعه صنعت نوغانداری در منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه طرح حمایت از تولید ملی به تازگی به مجلس ارایه شده افزود: حمایت از تولید ملی یک ساله نبود و تداوم خواهد ... ادامه »
25
مدیرعامل شرکت سهامی پرورش کرم ابریشم: صنعت نوغانداری کشور در حال احیاست
چکیده: مدیرعامل شرکت سهامی پرورش کرم ابریشم، از شکل گیری فضای مناسب برای احیای صنعت نوغانداری در کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈفرزام پوررمضانˈ روز چهارشنبه در نخستین همایش منطقه ای توسعه صنعت نوغانداری در شهرستان جلفا با اشاره به جایگاه ایران در تولید ابریشم به واسطه قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم گفت: از سال 79 با وجود خودکفایی در تولید تخم نوغ... ادامه »
25
مركز مطالعاتی نوغانداری در منطقه ایجاد شود
چکیده: معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس خواستار ایجاد مركز مطالعاتی نوغانداری در این منطقه تجاری، صنعتی شد. به گزارش خبرنگار ایرنا، 'عادل نجف زاده' روز چهارشنبه در نخستین همایش منطقه ای توسعه نوغانداری در این منطقه با تاكید بر ضرورت توسعه دانش محور این صنعت گفت: آمادگی فراهم كردن بستر سخت افزاری و نرم افزاری این موسسه تحقیقاتی وجود ... ادامه »
25
بازدید رئیس فدراسیون تیر و کمان از منطقه آزاد ارس/ راه اندازی کمپ کمانداران و خط تولید تیر و کمان در ارس
چکیده: رئیس فدراسیون تیر و کمان در بازدید از منطقه آزاد ارس از توافق اولیه با سازمان منطقه آزاد ارس برای راه اندازی کمپ کمانداران در این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار محمد علی شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان و مهدی پارسایی قائم مقام سازمان منطقه آزاد ارس دوطرف بر عقد تفاهم همکاری در راستای احداث کمپ ... ادامه »
25
گردشگران نوروزی در آسمان ارس به پرواز درمی آیند
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از امکان پرواز گردشگران نوروزی در آسمان ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده افزود: این پرواز و گشت هوایی توسط هواپیماهای فوق سبک و تک سرنشین از  از 28 اسفند ماه جاری تا 13 فروردین 1392 برای سومین سال متوالی اجرا می شود. وی گفت: این پرواز تفریحی... ادامه »
25
کلاس مربیگری فوتبال سطح D آسیا در منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: 22 نفر از مربیان فوتبال منطقه آزاد ارس در کلاس سطح D مربیگری فوتبال کنفدراسیون آسیا شرکت کردند که بعد از تائید فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در لیست مربیان AFC قرار خواهند گرفت. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این دوره آموزشی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و همکاری هیأت فوتبال جلفا برای 22... ادامه »
25
اولین مرکز مشاوره خانواده در منطقه آزاد ارس آغاز بکار کرد
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز بکار اولین مرکز مشاوره خانواده در این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر افزود: در مرکز مشاوره خانواده ارس خدمات مشاوره کودک، نوجوان، ازدواج، مشاوره تحصیلی، مشکلات یادگیری و تحصیلی، روابط بین فردی و مشکلات دوره نوجوانی به ... ادامه »
23
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد نگهداری فضای سبز بلوار رسالت را با برآورد اوليه 2,070,160,000 ريال (دو میلیارد و هفتاد ميليون و یکصد و شصت هزار ريال) از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
22
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد ، تعداد 3 باب از اماكن تجاري خود را (بشرح مندرج در جدول ذيل) تحت شرايط مزايده به صورت اجاره اي واگذار نمايد. متقاضيان مي توانند از محل هاي مورد نظر بازديد و قيمت پيشنهادي خود را طي همين برگ در پاكت سربسته تا پايان ساعت 12:00 روزیکشنبه مورخ 1391/12/27 به دفتر مدیریت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان منطقه آزاد ار... ادامه »
21
پخش فیلم و گــزارش در مــعرفی مـنطقه آزاد ارس در جمهوری آذربایجــان
چکیده: شبکه تلویزیونی آینس در چند نوبت فیلمی در معرفی توانمندیها و ظرفیت های اقتصادی این منطقه پخش نمود. به دنبال سفر یک گروه خبری از رسانه های جمهوری آذربایجان، متشکل از خبرنگاران و فیلمبرداران شبکه های آذری آینس، آپا و ترند از منطقه آزاد ارس، شب گذشته شبکه تلویزیونی آینس در چند نوبت فیلمی در معرفی توانمندیها و ظرفیت های اقتصادی این منطقه پخش نمود. خ... ادامه »
21
دعوت سفیر ایران از سرمایه‌گذاران آذربایجان برای حضور در منطقه آزاد ارس
چکیده:  سفیر ایران در باکو از سرمایه‌گذاران جمهوری آذربایجان برای حضور و سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس دعوت کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، «محسن پاک‌آیین» سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان با حضور در برنامه ویژه اقتصادی شبکه تلویزیونی آینس آذربایجان از سرمایه‌گذاران و تجار جمهوری آذربایجان دعوت کر... ادامه »
20
تبیین توانمندیهای منطقه آزاد ارس در نشست با سازمانهای اقتصادی چین
چکیده: مدیرعامل منطقه آزاد ارس با روسای سازمان سرمایه گذاری جهانی چین، انجمن خودروسازان و سازمان توسعه تجارت چین دیدار کرد.  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با رئیس سازمان سرمایه گذاری جهانی چین دیدار کرده و مزیت های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس را تشریح نمود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی که به همراه معاون توسعه مد... ادامه »
صفحه 37 از 70اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين