العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
پنجشنبه 04 ارديبهشت 1393

جستجو
17
برگزاری جشن نیمه شعبان در منطقه آزاد ارس
چکیده:  
14
منطقه آزاد ارس بیشترین آمار مذاکره را در نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد و ویژه داشت/انعقاد 60 تفاهم نامه همکاری در نمایشگاه توانمندی‌های مناطق آزاد
چکیده: دبیر نمایشگاه توانمندی های داخلی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی آمار بیشترین مذاکره در زمان برگزاری نمایشگاه را مربوط به منطقه آزاد ارس با 22 مذاکره دانست و گفت: این منطقه بیشترین تفاهم‌نامه را در بین مناطق آزاد در ایام نمایشگاه داشت. حسن محسنی از انعقاد شصت قرار داد در نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد و گفت: منطقه آزاد چابهار ... ادامه »
11
نمایش توانمندیها در 20 غرفه با ارائه محصولات / نمایش متفاوت محصولات تولیدی در غرفه منطقه آزاد ارس در نمایشگاه مناطق آزاد کشور
چکیده: 15 شرکت تولیدی و 5 مجموعه خدماتی و گردشگری و آموزشی به نمایندگی از واحدهای اقتصادی فعال در منطقه آزاد ارس در نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد شرکت کردند. منطقه آزاد ارس به جهت موقعیت استراتژیک و قرارگیری در مسیر 6 کریدور مهم حمل و نقل جهان و همسایگی با 3 کشور و نزدیکی به کشورهای cis و ترکیه در سال های اخیر با ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای سرمای... ادامه »
10
نمایش توانمندی ارس در تولید و صنعت / 20 فعال بخش خصوصی در غرفه ارس در نمایشگاه مناطق آزاد وویژه اقتصادی حضور یافتند
چکیده: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از استقبال بازدیدکنندگان از نمایش صنایع و توانمندی های اقتصادی، تولیدی و خدماتی منطقه آزاد ارس در غرفه نمایشگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد. ابراهیم نصیری با اشاره به حضور متفاوت منطقه آزاد ارس در این نمایشگاه گفت: 20 فعال بخش خصوصی که اکثر آنها در حوزه تولید فعالیت دارند در غرفه حضور د... ادامه »
10
سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس:  مناطق آزاد بهترین امكان برای تمرین جهانی سازی هستند
چکیده: تهران - سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به اینكه مناطق آزاد تجاری، صنعتی با قوانین خاص و تاثیر فرآیندها شرایط مطلوبی را برای سرمایه گذاری فراهم آورده اند، گفت: این مناطق، بهترین امكان برای تمرین جهانی سازی هستند. ' صادق نجفی ' روز جمعه در بازدید از نمایشگاه توانمندی های اقتصادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، افزود: ما قواعد و ادبیات جهانی سازی د... ادامه »
08
بازدید سرپرست منطقه آزاد ارس از غرفه ارس در نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
چکیده:  در اولین روز برگزاری نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس از غرفه این منطقه بازدید و حضور 20 فعال اقتصادی و تولیدی در غرفه ارس را نشان دهنده توان بالای سرمایه گذاری این منطقه ارزیابی کرد.. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی ضمن بازدید از غرفه منطقه آزاد ارس از س... ادامه »
06
نشست شورای سیاستگذاری روابط عمومی های مناطق آزاد و ویژه کشور در منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیر روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری پانزدهمین نشست شورای سیاست گذاری روابط عمومی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری گفت: این نشست روزهای 21 تا 23 تیرماه سال جاری به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار می شود و مدیران روابط ع... ادامه »
06
اجلاس جاده ابريشم شناختي برظرفيتهاي تجاري ايران و کشورهاي مسير
چکیده: جاده ابریشم از پکن، تبریز، استانبول تاآسیای میانه و قفقاز و اروپا از پویایی مراودات اقتصادی برخورداربودند و نقش تبریز درآن دوران در تجارت وبازرگانی ایران ومنطقه ملموس بوده است . شهرکهن وتجاری تبریزشاهدبرپایی سومین اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم باحضور مقامات سیاسی وبازرگانی 18 کشور منطقه وجهان بود،کشورهایی که از قرابت فرهنگی و اجتماعی وبوم... ادامه »
06
اجلاس راه ابریشم 7 / بیگی: احیای راه ابریشم موجب تعمیق پیوندها خواهد شد
چکیده: استاندار آذربایجان شرقی گفت: احیای راه ابریشم موجب تعمیق پیوندهای موجود بین ملتهای واقع در این مسیر خواهد شد. احمد علیرضابیگی شامگاه دیروز جمعه در دیدار با وزیر بهداشت ترکیه با اشاره به اینکه راه ابریشم فقط نقش تجاری و اقتصادی نداشته و توسعه روابط فرهنگی را نیز سبب خواهد شد، اظهارکرد: انتقال اسلام از طریق جاده ابریشم به چین نشانگر این موضوع است. ... ادامه »
06
اجلاس راه ابریشم 6 / میر تاج الدینی خواستار شد: حذف روادید بین کشورهای واقع در جاده ابریشم
چکیده: معاون رئیس جمهور کشورمان با اشاره به قابلیت های عظیم کشورهای واقع در جاده ابریشم، خواستار حذف روادید بین کشورهای مزبور شد. حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی صبح شنبه در آیین گشایش سومین اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم در تالار پتروشیمی تبریز گفت: حذف روادید در بین کشورهای واقع در جاده ابریشم باعث تسهیل در توسعه تجارت بین المللی این کشورها ... ادامه »
06
اجلاس راه ابریشم 5 /مرشد زاده اعلام کرد: تقویت همگرایی منطقه ای با اجلاس جاده ابریشم/برگزاری هفته فرهنگی ایران در ترکیه
چکیده: مدیر کل کشورهای مشترک المنافع و قفقاز وزارت امور خارجه گفت: اجلاس جاده ابریشم همگرایی منطقه ای را تقویت می کند. محمدرضا مرشدزاده در آیین گشایش سومین اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم در تالار پتروشیمی تبریز گفت: برگزاری سومین اجلاس جاده ابریشم با زمینه سازی فعالیت تجار و بازرگانان این جاده موجب تقویت همگرایی منطقه ای می شود. وی با بیان اینک... ادامه »
06
اجلاس راه ابریشم 4 / گسترش همکاریهای تجاری منطقه ای از طریق جاده ابریشم
چکیده: نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تبریز گفت: جاده ابریشم در گسترش همکاری های منطقه ای نقش اجتناب ناپذیری دارد. پرویز کلینی در آیین گشایش سومین اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم در تالار پتروشیمی تبریز گفت: جاده ابریشم به عنوان یک برند امکان گسترش همکاری های تجاری منطقه ای را فراهم می کند. وی با اشاره به شتاب گرفتن تحولات اقتصادی، گفت:... ادامه »
06
اجلاس راه ابریشم 3 /آیت الله مجتهد شبستری: اجلاس جاده ابریشم موجب تقویت روابط اقتصادی کشورهای شرکت کننده است
چکیده: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: برگزاری سومین اجلاس بین المللی جاده ابریشم موجب تقویت اقتصادی کشورهای شرکت کننده است. آیت الله محسن مجتهد شبستری نیز در آیین افتتاح اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم در تبریز با بیان این مطلب گفت: ایجاد و تحکیم روابط اقتصادی و تجاری بین جمهوری اسلامی ایران و خصوصا استان آذربایجان شرقی که محور ارتباط خا... ادامه »
06
اجلاس جاده ابریشم 2/ غضنفری اعلام کرد: سهم 40 درصدی جاده ابریشم در تجارت جهانی
چکیده: وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران با اشاره به اینکه احیای مجدد جاده ابریشم در گرو کاهش نقش دولتها و بسترسازی برای مشارکت بیشتر ملت هاست، از سهم 40 درصدی جاده ابریشم در تجارت جهانی خبر داد. مهدی غضنفری پیش از ظهر امروز شنبه در آیین گشایش سومین اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم در تالار پتروشیمی تبریز گفت: عدم موفقیت در احیای جاده ابریشم به دلیل ح... ادامه »
06
اجلاس راه ابریشم 1 / نجفی:شیوه های نوین تجارت در اجلاس جاده ابریشم بررسی می شود
چکیده: دبیر سومین اجلاس بین المللی جاده ابریشم بررسی و تبیین شیوه های نوین تجارت را از اهداف این همایش برای ورود کشورهای عضو به بازارهای جهانی عنوان کرد. صادق نجفی صبح شنبه سوم تیرماه سالجاری در مراسم آغاز به کار این اجلاس گفت: با برگزاری این اجلاس در صدد فرهنگ سازی برای جذب مشارکت عمومی با سرمایه گذاران هستیم تا با بهره مندی از توانمندی ها و سرمایه های... ادامه »
06
ارتباط واقعی کشورهای جاده ابریشم اقتصاد دنیا را متحول می سازد
چکیده: منطقه آزاد ارس می تواند کاتالیزور توسعه اقتصاد بین کشورهای جاده ابریشم باشد معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: قسمت عمده ای از اقتصاد دنیا در بین کشورهای جاده ابریشم صورت می گیرد و در صورت احیای این مسیر و ایجاد ارتباط سالهای دور اقتصاد دنیا متحول می شود. وی رشد اقتصاد و سرمایه گذاری در آذربایجان شرقی و منطقه آزاد ارس را قابل... ادامه »
06
دبیر سومین اجلاس بین المللی جاده ابریشم: منطقه آزاد ارس در مسیر6 کریدور ارتباطی مهم جهان قرار دارد
چکیده:  قرار گرفتن در مسیر 6 کریدور ارتباطی مهم جهان و گستردگی ارتباط حمل و نقل ریلی ،جاده ای و هوایی با اروپا و کشورهای حوزه cis مزیت بزرگ منطقه آزاد ارس برای توسعه اقتصادی و حمل و نقلی آن است. صادق نجفی در جمع بازرگانان داخلی و خارجی شرکت کننده در سومین اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم در جلفا، منطقه آزاد ارس را منطقه ای بکر برای توسعه فعالی... ادامه »
03
چکیده: 1 - نام مناقصه گزار : سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس 2- موضوع مناقصه : تامین نیروی انسانی مورد نیاز سازمان منطقه آزاد تجاري- صنعتي ارس به تعداد 450 نفر. 3- محل و مهلت دريافت و تحويل اسناد مناقصه: 3-1- مهلت دريافت اسناد مناقصه ده(10) روز پس از تاريخ انتشار آگهي نوبت دوم مي باشد. 3-2- آخرين مهلت تسليم پيشنهادات ده(10) روز پس از پايان تاريخ... ضمیمه »
03
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عمليات اجرائی نیرو رسانی به قسمتی از سایت صنایع سنگین با برآورد اوليه 742,291,612 ريال (هفتصد و چهل و دو ميليون و دويست و نود و يك هزار و ششصد و دوازده ريال) بر اساس فهرست بهاءتأسيسات برقي سال 1388 را از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. بدينوسيله از پيمانكاران داراي صلاحيت از شركت توزيع نيروي برق آذربايجان شرقي و ن... ضمیمه »
02
همزمان با برگزاری سومین اجلاس بازرگانان جاده ابریشم/16 رایزن اقتصادی، بازرگانان 18 کشور جاده ابریشم را در تبریز همراهی می کنند
چکیده: به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی از قطعی شدن حضور 16 رایزن اقتصادی در اجلاس بازرگانان جاده ابریشم خبر داد و گفت: همزمان با حضور بازرگانان کشورهای دعوت شده به این اجلاس، 16 رایزن اقتصادی این کشورها در مراسم افتتاحیه که روز شنبه 3 تیر در تبریز برگزار می شود حضور خواهند داشت.نجفی افزود: تمهیدات لازم برای شرکت کنندگ... ادامه »
صفحه 37 از 58اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين