العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
پنجشنبه 05 آذر 1394

جستجو
08
  آثارصنایع دستی ارس کاندیدای دریافت مهر اصالت بین المللی یونسکو شدند
چکیده: دو اثر از صنایع دستی منطقه آزاد ارس شامل قلمدان چوبی منقوش و جعبه ابزار خوشنویسی منقوش، نامزد دریافت مهر اصالت سازمان جهانی یونسکو برای سال 2016 شدند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، لطیف نقی وند هنرمند بنام ارس و رئیس هیات مدیره شرکت اینجه صنعت ارس، اولین گواهینامه مرغوبیت صنایع دستی كه از طرف معاونت صنایع ... ادامه »
08
در راستاي ترويج و ارتقاي فرهنگ مهارت آموزي؛/آموزش هاي مهارتي در جلفا و ارس فراگير مي شود
چکیده: در راستاي ترويج و ارتقاي فرهنگ مهارت آموزي، كار و كارآفريني، نشست مشتركی مابین معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد ارس و رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان جلفا برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اين نشست با رويكردهاي آموزشي و فرهنگي در راستاي استفاده از ظرفيت هاي مشترك همكاري دو مجموعه با هدف هدايت و فر... ادامه »
08
همزمان با آخرین روز هفته دفاع مقدس و روز آتش نشانی؛/آتش نشانان ارس آمادگی و توان خود را به نمایش گذاشتند/عرب باغی: آتش نشانان انسانهایی از جنس ایثار هستند
چکیده: همزمان با روز آتش نشانی، آتش نشانان واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس با خودروهای سبک و سنگین آتش نشانی و نجات، در قالب مانوری بزرگ، بخشی از توان خود را برای خدمت به ارس وندان به نمایش گذاشتند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این مانور باشکوه که در منطقه آزاد ارس برگزار شد، سرعت عمل در خر... ادامه »
07
مدیرکل جدید گمرک، ترانزیت و ارزش افزوده سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد
چکیده: طی مراسمی حسین خیراله نیا بعنوان مدیرکل گمرک، ترانزیت و ارزش افزوده سازمان منطقه آزاد ارس معرفی و از عزیز علی نژاد مدیر پیشین گمرک معاونت اقتصادی سازمان تجلیل به عمل آمد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مراسم تودیع معارفه مدیرکل گمرک سازمان منطقه آزاد ارس با حضور مدیرعامل منطقه آزاد ارس، قائم مقام مدیرعامل، مع... ادامه »
07
با حضور یادگار جنگ تحمیلی و همرزم شهید باکری صورت گرفت:/تجلیل از جانبازان و خانواده های شهدا و ایثارگران در ارس/عرب باغی: مهم ترین تکلیف ما ادامه راه شهدا و صیانت از ارزش های انقلاب است
چکیده: همزمان با هفته دفاع مقدس، جانبازان، رزمندگان و خانواده های شهدا و ایثارگران شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس مورد تجلیل قرار گرفتند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، این آیین با حضور حاج صمد قربانی، یار و همرزم شهید مهدی باکری و فرماندهان و یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس در محل سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد. ... ادامه »
06
سفیر ایران در ارمنستان تاکید کرد :  انعکاس ظرفیت های منطقه آزاد ارس در ارمنستان الزامی می باشد/ مزیت های ارس بهترین فرصت برای سرمایه گذاران ارمنستانی است
چکیده: سفیر ایران در ارمنستان گفت: روابط بین ایران و ارمنستان دوستانه و همواره رو به گسترش بوده و برای بهره مندی از این پتانسیل افزایش تبلیغات و تعامل رسانه ای دو طرفه ضروری می باشد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد رئیسی ضمن بازدید از توانمندی ها و ظرفیت های منطقه آزاد ارس در دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد ارس افز... ادامه »
06
با اعتباری بالغ بر 577 میلیارد ریال؛  12 پروژه سرمایه گذاری در محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس افتتاح و کلنگ زنی شد/ مناطق منفصل ارس مزیت های بالقوه ای برای سرمایه گذاری دارند
چکیده: همزمان با هفته دفاع مقدس 12 پروژه سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر 577 میلیارد ریال در مرز ایران و ارمنستان در محدوده منفصل نوردوز منطقه آزاد ارس افتتاح و کلنگ زنی شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، احداث پالایشگاه، انبارهای عمومی، مجتمع های اداری و رفاهی و تجاری، گیت های ورودی منطقه آزاد ارس در نوردوز، پمپ بن... ادامه »
06
شورای دانشگاه های منطقه آزاد ارس تشکیل جلسه داد/ سرمایه گذاران احداث خوابگاه های دانشجویی حمایت می شوند
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست شورای دانشگاههای این منطقه گفت: از سرمایه گذارانی که در زمینه احداث خوابگاه ها و مراکز رفاهی برای دانشجویان این منطقه سرمایه گذاری کنند، حمایت می کنیم. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ازاد ارس، محسن خادم عرب باغی افزود: دانشگاههای منطقه باید توجه به مسایل فرهنگی و دغدغه های جامعه ب... ادامه »
06
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات تکمیل محوطه سایت اداری با در نظر گرفتن حصار سبز را با برآورد اوليه 52،617،895،150 ریال (پنجاه و دو میلیارد و ششصد و هفده ميليون و هشتصد و نود و پنج هزار و یکصد و پنجاه ريال) بر اساس فهارس بهاءسال 1393 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
05
با حضور هیات بلندپایه ترک؛ مزیت های سرمایه گذاری خارجی منطقه آزاد ارس بررسی شد
چکیده: مزیت های سرمایه گذاری خارجی منطقه آزاد ارس با حضور یک هیات 25 نفری از تجار و بازرگانان و سرمایه گذاران ترکیه ای مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، این هیات ترکیه ای پس از بازدید از واحدهای صنعتی و تجاری و بررسی ظرفیت های صنعتی، تجاری و گردشگری این منطقه، در خصوص مزیتهای سرمایه گذاری در منطقه... ادامه »
05
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل ارس : روابط عمومی نماد عینی اعتبار سازمان است
چکیده: مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: روابط عمومی فعال و به روز، نماد عینی اعتبار سازمان است و در همه حال باید مورد حمایت جدی قرار گیرد تا بتواند به نحو شایسته نقش ممتاز خود را ایفا کند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان درنشست مشترک هیات رییسه ومسوولان کمیته های شورای هم... ادامه »
05
قائم مقام و معاون سرمایه گذاری شورای عالی مناطق آزاد: /تربیت نیروی انسانی ماهر نیاز اصلی صنعت کشور است/ آموزش های اقتصاد محور، حلقه گم شده صنعت و دانشگاه
چکیده: قائم مقام و معاون سرمایه گذاری شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در آیین افتتاح دانشگاه علمی و کاربردی آمیکو در ارس، عامل اصلی توسعه در هر جامعه ای را نیروی انسانی ماهر عنوان کرد و گفت: تربیت نیروی انسانی ماهر نیاز اصلی صنعت کشور است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد معزالدین با بیان اینکه پیشرفت ه... ادامه »
04
همراه با قرائت زیارت عاشورا؛ مزار شهدا در منطقه آزاد ارس غبارروبی شد
چکیده: همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس مراسم غبارروبی مزار شهدا و قرائت زیارت عاشورا در منطقه آزاد ارس برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس مراسم غبار روبی مزار شهدای گمنام مسجد امام زمان(عج)جلفا و شهدای شهریور 1320 در جوار رودخانه ارس و پل آهنی جلفا برگزار شد. این مراسم م... ادامه »
02
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات اجرای محوطه سازی بیرونی کاروانسرای خواجه نظر را با برآورد اوليه 5،349،909،224 ریال (پنج میلیارد و سیصد و چهل و نه ميليون و نهصد و نه هزار و دویست و بیست و چهار ريال) بر اساس فهرست بهاءسال 1393 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
01
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد بازسازی و مرمت کاروانسرای خواجه نظر را با برآورد اوليه 3،244،579،727 ریال (سه میلیارد و دویست و چهل و چهار ميليون و پانصد و هفتاد و نه هزار و هفتصد و بیست و هفت ريال) بر اساس فهرست بهاءسال 1393 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
01
زنگ مدرسه در منطقه آزاد ارس نواخته شد / تحقيق و پ‍ژوهش به ركن توسعه همه جانبه منطقه آزاد ارس تبديل مي شود
چکیده:   همزمان با اولین روز از ماه مهر يك هزار و 90 نفر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در منطقه آزاد ارس پا به عرصه های علم و دانش گذاشتند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، زنگ مدرسه با حضور مسؤلان منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا، اولیاء و مربیان در 20 مدرسه منطقه آزاد ارس به طور همزمان نواخته شد. مدیرعامل سازما... ادامه »
31
جشن شکوفه ها در منطقه آزاد ارس برگزار شد/ 189دانش آموز مقطع اول ابتدایی در جلفا راهی کلاس های درس شدند
چکیده: تنها یک روز مانده به اولین روز ماه مهر و بازگشایی مدارس، دانش آموزان سال اول ابتدایی شهر جلفا در منطقه آزاد ارس اولین سال ورود به عرصه علم و دانش را همراه با اولیاء و مربیان جشن گرفتند. به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، جشن شکوفه ها با حضور مدیرعامل و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، رییس ا... ادامه »
31
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛  نمایشگاه عکس جاودانه ها در منطقه آزاد ارس برپا شد
چکیده: به مناسبت هفته دفاع مقدس و  در راستای پاسداشت روزهای حماسه و رشادت‌های رزمندگان جان بر کف اسلام در دوران دفاع مقدس، نمایشگاه عکس با عنوان "جاودانه ها" در محل سایت مرکزی اداری منطقه آزاد ارس برپا شد. به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، این نمایشگاه شامل 50 قطعه عکس از ثبت لحظه های جاودان ایثار و شهادت در ... ادامه »
31
با توجه به آب و هوای معتدل و جاذبه هاي گردشگري؛ ارس مقصد همیشگی گردشگران داخلی و خارجی است
چکیده: معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در سومین جلسه شورای توسعه گردشگری ارس گفت: باتوجه به آب و هوای معتدل و جاذبه های گردشگری متعدد در ارس، میزبانی از خیل عظیم گردشگران در فصل پاییز هم ادامه خواهد داشت. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بهرام سرمست با اشاره به لزوم آمادگی برای میزبانی از گردشگرا... ادامه »
29
روادید تردد به نخجوان از جلفا لغو شد
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: متعاقب پیگیری های مستمر این سازمان و با هماهنگی و موافقت مسولان عالی رتبه داخلی با مقامات جمهوری خودمختار نخجوان، روادید تردد اتباع ایرانی به نخجوان لغو شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی با اعلام این خبر افزود: اختصاص روادید برای تردد اتباع ایرا... ادامه »
صفحه 37 از 105اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين