العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
چهارشنبه 07 مرداد 1394

جستجو
13
شوراهای اسلامی شهرستان جلفا در منطقه آزاد ارس گردهم آمدند/  عرب باغی مدیرعامل منطقه آزاد ارس: اتحاد و همدلی شوراهای اسلامی توسعه آفرین می باشد
چکیده: مدیرعامل منطقه آزاد ارس در همایش تجلیل از شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس با تاکید بر نقش سازنده شوراها در کشورهای توسعه یافته گفت: اتحاد و همدلی در بین شوراها رکن مهمی در توسعه است. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در آئین تجلیل از شوراهای اسلامی شهرستان جلفا که در مرکز اداری این سازمان برگزار شد، ... ادامه »
13
نخستین جلسه هماهنگی کمیسیون مشترک ایران و جمهوری آذربایجان برگزار شد
چکیده: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در گفتگو با روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: پیرو سفر رییس جمهوری آذربایجان به کشور و تشکیل کمیسیون مشترک اقتصادی بین دو کشور جلسه هماهنگی این کمیسیون به ریاست وزیر محترم ارتباطات اقای دکتر واعظی در محل وزارت مذکور برگزار گردید. علیار راستگو افزود: در این نشست که کل... ادامه »
11
پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر
چکیده: پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر بسمه تعالی کار شرف است،کار افتخار است،کار عبادت است.  در فرهنگ و دین ما نگاهی که به "کار" می شود بسیار متعالی است. کارگر در سیستم الهی - انسانی اسلام که گواه آن عمل تاریخی پیامبر و بوسه زدن بر دستان پینه بسته کارگر بود، بسیار عزیز و بزرگوار است. در دنیای جدید هم ع... ادامه »
10
ارزش ترانزیت خارجی ارس بالغ بر 7000 میلیارد ریال اعلام شد/ ارس؛ ظرفیت تبدیل شدن به هاب ترانزیتی بین المللی را دارد
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: ترانزیت خارجی انجام یافته از منطقه آزاد ارس در سال 1392 ارزشی بالغ بر 7هزار میلیارد ریال داشت که در مقایسه با سال گذشته معادل 703 درصد رشد نشان میدهد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی افزود: در مدت یاد شده ارزش وزنی کالاهای ترانزیت شده به کشورهای خارجی از ا... ادامه »
10
با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی: مسائل کشاورزان دشت های گردیان و گلفرج بررسی شد
چکیده: قائم مقام و معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوقی و مجلس با حضور در منطقه آزاد ارس از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات کشاورزان این منطقه و شهرستان جلفا قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، جلسه ای با حضور مدیرعامل و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس، نماینده مردم مرند و جلفا، قائم مقام و معاون وزیر در امور حقو... ادامه »
07
نتایج اولین جشنواره تئاتر خیابانی ارس اعلام شد
چکیده: مراسم اختتامیه اولین جشنواره تئاتر خیابانی منطقه آزاد ارس برگزار شد و گروه های هنری برتر معرفی گردید. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مراسم اختتامیه اولین جشنواره تئاتر خیابانی ارس با حضور گروه های هنری در محل دفتر تبریز سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد و به نمایش بایرام گلدی به کارگردانی آقای حمید حمیدی دیپلم افتخار به همرا... ادامه »
06
اشتغالزایی در منطقه آزاد ارس سیر صعودی به خود گرفته است
چکیده: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده روند اشتغالزایی به واسطه جذب سرمایه گذاری در این منطقه حالت صعودی داشته است. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، علیار راستگو در آیین معارفه مدیر کل جدید گمرک جلفا اظهار کرد: جهت گیری این منطقه همگام با نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق ... ادامه »
04
جلوگیری از خسارت شدید به درختان میوه در گردیان با دستگاه های ضد تگرگ
چکیده: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: با عملکرد مناسب دستگاه های ضدتگرگ نصب شده در دشت دشت یکهزار و 860 هکتاری گوردیان از بروز خسارت های سنگین به درختان میوه این دشت جلوگیری شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، علیار راستگو با اعلام این خبر گفت: شامگاه سه شنبه، از بارش شدید توده ابری عظیمی که آسمان این دشت ... ادامه »
03
سرمایه گذار​ان​چینی​ برای ​احداث نیروگاه برق ​به ارس آمدند​
چکیده: هیاتی از سرمایه گذاران و فعالان انرژی چین برای بررسی​ احداث یک نیروگاه برقی در منطقه آزاد ارس ​از این منطقه بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ​این ​گروه چینی ضمن بازدید از منطقه آزاد ارس در دیدار با معاون امور زیربنایی و توسعه سازمان منطقه آزاد ارس ​راه های تامین و فروش انرژی در ارس را در قبال تهاتر با سایر مناب... ادامه »
02
بازدید مسول بخش اوراسیای وزارت اقتصاد ترکیه از منطقه آزاد ارس
چکیده: مسول بخش اوراسیای وزارت اقتصاد کشور ترکیه از منطقه آزاد ارس بازدید کرده و در جریان ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی این منطقه قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ظرفیت های سرمایه گذاری ارس در حوزه های حمل و نقل، انرژی، صنعت، تولید، تجارت و گردشگری در نشست مسول بخش اوراسیای وزارت اقتصاد کشور ترکیه با معاون اقتصادی و سرم... ادامه »
01
بازدید هیات اقتصادی انجمن توسیاد ترکیه از ارس / مسوول دفتر انجمن صنعتگران و بازرگانان ترکیه (توسیاد) در ترابوزان : ایران با اتکا به توان علمی و اقتصادی خود پیشرفت های خوبی داشته است
چکیده: ظرفیت های صنعتی و تجاری منطقه آزاد ارس با حضور اعضای شعبه ترابوزان انجمن صنعتگران و بازرگانان ترکیه در ارس مورد بررسی قرار گرفت و مسوول دفتر انجمن صنعتگران و بازرگانان ترکیه (توسیاد) در ترابوزان پیشرفت های ایران در شرایط سخت را نتیجه خوداتکایی عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ظرفیت های اقتصادی ارس در حوزه های صنعت... ادامه »
31
همزمان با روز محوطه ها و بناهای تاریخی ؛ تندیس ثقه الاسلام تبریزی در دفتر تبریز سازمان منطقه آزاد ارس رونمایی شد
چکیده: همزمان با روز جهانی محوطه ها و بناهای تاریخی از تندیس شهید راه دین "ثقه الاسلام تبریزی" در دفتر تبریز سازمان منطقه آزاد ارس رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، با حضور اعضای هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس از تندیس شهید ثقه الاسلام تبریزی در ساختمان تاریخی ایشان که در سال 1390 از سوی سازمان منطقه آزاد ارس از وراث آ... ادامه »
30
تیم ارس فاتح مسابقات موتور کراس "جام ارس" شد
چکیده: مسابقات موتور سواری کراس "جام ارس" با حضور پرشور هزاران نفر از سراسر کشور در پیست موتور سواری پارک کوهستان منطقه آزاد ارس برگزار و تیم ارس فاتح این دور از مسابقات شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، صبح روز جمعه 29 فروردین مسابقات موتور سواری "کراس اندرو" در کلاس های 125 و 250 سی سی برگزار شد و تیم های ارس، تبریز و قزوین بت... ادامه »
29
سرپرست جدید پردیس ارس دانشگاه تهران معرفی شد/ سرپرست جدید پردیس ارس دانشکاه تهران: توسعه مناسبات علمی با کشورهای منطقه اولویت پردیس ارس دانشگاه تهران است
چکیده: سرپرست جدید پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران، اهتمام به توسعه مناسبات علمی با دانشگاه‌های معتبر کشورهای مختلف جهان از جمله کشورهای منطقه را اولویت این پردیس در دوره مدیریتی جدید معرفی کرد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سیدرضا میرایی آشتیانی در آیین معارفه خود به عنوان سرپرست جدید پردیس بین‌المللی ارس دانش... ادامه »
28
مدیرعامل منطقه آزاد در نشست اقتصادی ایران- ترکیه: دفتر منطقه ای توسیاد در منطقه آزاد ارس راه اندازی شود
چکیده: مدیرعامل منطقه آزاد ارس در نشست اقتصادی ایران -ترکیه که با حضورهیاتی از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی کشور ترکیه درتبریز برگزار شد خواستار راه اندازی دفتر منطقه ای توسیاد؛ گروه تجاری ترکیه در این منطقه شد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مهندس محسن خادم عرب باغی طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به اینکه منطقه آزاد ارس دروا... ادامه »
28
ارائه فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در نشست تجاری ایران –ترکیه
چکیده: صبح امروز در نشست تجاری ایران - ترکیه در تبریز، فرصت های سرمایه گذاری و مزایای اقتصادی منطقه آزاد ارس برای هیات بلندپایه اقتصادی ترکیه تشریح می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیرعامل منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: در این نشست که با حضور هیات بلندپایه اقتصادی و سرمایه گذاری از کشور ترکیه در شهر تبریز برگزار ... ادامه »
26
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات نگهداری فضای سبز پارک کوهستان، سایت اسکان نوروزی، جنگلکاری پیرامون پارک کوهستان و درختکاری جاده کلیسا (از cng تا پارک کوهستان) را با برآورد اوليه 4,059,500,000 ريال (چهار میلیارد و پنجاه و نه ميليون و پانصد هزار ريال) از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
26
29 فروردین ؛ حرفه ای های موتور کراس کشور برای کسب جام ارس رقابت می کنند
چکیده: مسابقات موتور سواری کراس در پیست پارک کوهستان منطقه آزاد ارس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، صبح روز 29 فروردین امسال مسابقات موتور سواری "کراس اندرو" در کلاس های 250 و 450 سی سی برگزار می شود. این مسابقات با حضور 50 موتورسوار حرفه ای از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، شیراز، زنجان، اردبیل،... ادامه »
25
تولید بیش از 3700 میلیارد ریال کالای صنعتی در منطقه آزاد ارس / عرب باغی: ارس؛ با رشد 47 درصدی تولید در مسیر راهبرد اقتصاد مقاومتی گام برمیدارد
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس از تولید بیش از 3700 میلیارد ریال کالای صنعتی در منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محسن خادم عرب باغی با اعلام این خبر گفت: طی سال 1392 میزان تولیدات صنعتی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در منطقه آزاد ارس با وزنی بالغ بر 45 هزار و 317 تن به ارزشی برابر با ... ادامه »
25
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد پس از انجام ارزيابي كيفي، عمليات احداث مدرسه ابتدائی 12 کلاسه دکتر شریعتی با برآورد اوليه 23,771,182,311 ريال (بیست و سه ميليارد و هفتصد و هفتاد و یک ميليون و یکصد و هشتاد و دو هزار سیصد و یازده ريال) به پيمانكار واجد شرايط واگذار نمايد ادامه »
صفحه 37 از 95اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين