العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
چهارشنبه 08 مرداد 1393

جستجو
16
بهره برداری از پروژه روشنایی راه دسترسی حقوردی آباد و شهرک امیرالمومنین در منطقه آزاد ارس
چکیده: پروژه روشنایی میدان معلم و راه دسترسی حقوردی آباد و شهرک امیرالمومنین جلفا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مسوول برق منطقه آزاد ارس اظهار داشت: این پروژه مسیر ورودی به سایت مرکز تجاری و اقامتی و شهرک امیرالمومنین ... ادامه »
15
بازدید نماینده جلفا و مرند و مدیرعامل منطقه آزاد ارس از مراکز تولیدات رادیویی/ استودیو رادیو شهر در منطقه آزاد ارس راه اندازی می شود
چکیده: رادیوی شهری جهت تولید و پخش برنامه های رادیویی برای مخاطبان منطقه آزاد ارس بزودی در این منطقه راه اندازی می شود. مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس که به همراه نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس از چند سایت تولیدات رادیویی و استودیوهای تولید و پخش رادیو بازدید می کرد با اعلام این خبر اظهار داشت: با راه اندازی این پروژه در گام نخست روزانه 10 برنامه رادی... ادامه »
14
پرواز اولین تاکسی هوایی در ایران / بالگردهای کرایه ای و رویای پرواز مسافران!
چکیده: تاکسی سواری، این بار از مسیری جدید. راهی که نه از ترافیک خیابان، بلکه از آسمان می گذرد. آن هم با بالگرد و البته هواپیما. رفت و آمدی که از حرف تا عمل، دست کم 5 سال طول کشید. مجله مهر : حدود 5سال پس از آنکه مدیرعامل تاکسی بیسیم تهران خبر از راه اندازی تاکسی هوایی در شهر تهران داد، بالاخره اولین پرواز تاکسی هوایی انجام شد. البته نه در پایتخت، بلکه ... ادامه »
11
سرپرست معاونت عمرانی منطقه آزاد ارس خبر داد: احیاء و بازسازی کمپ گمرک خداآفرین منطقه آزاد ارس با 10 میلیارد ریال
چکیده: سرپرست معاونت  عمران و امور زیربنایی منطقه آزاد از احیاء و بازسازی کمپ گمرک خدا آفرین با 10 میلیارد ریال اعتبار در سال جاری خبر داد. سعید اسماعیل پور در شورای اداری شهرستان خدا آفرین افزود: با این میزان اعتبار ضمن بازسازی ساختمان ها و محوطه سازی کمپ ، فضایی برای استقرار درمانگاه بهداشتی و درمانی در این مکان محیا می گردد. وی همچنین مشارکت مر... ادامه »
11
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:  تسریع در راه اندازی محدوده مشترک سرمایه‌گذاری ایران و جمهوری آذربایجان ضروری است
چکیده: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تسریع در راه اندازی محدوده مشترک سرمایه گذاری ایران وجمهوری آذربایجان در منطقه قلی بیگلوی شهرستان خدا آفرین را خواستار شد. ارسلان فتحی پور ، در شورای اداری شهرستان خدا آفرین افزود: محدوده قلی بیگلو از منطقه آزاد ارس در حال فنس کشی بوده و با احداث پل و راه اندازی گمرک در این محدوده مبادلات اقتصادی از این ... ادامه »
08
اخذ مجوز زیست محیطی شهرک 1400 هکتاری صنایع سنگین منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیر برنامه ریزی و بودجه سازمان منطقه آزاد ارس از اخذ مجوز زیست محیطی سایت صنايع سنگين از سوی سازمان محیط زیست خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس یوسف داداش زاده با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف سازمان منطقه آزاد ارس حرکت در راستای رسیدن به توسعه پایدار می باشد؛ لذا این سازمان در کلیه... ادامه »
07
ساختمان آموزشی پردیس های دانشگاهی منطقه آزاد ارس به بهره برداری رسید
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از اتمام احداث ساختمان جدید آموزشی پردیس های دانشگاهی منطقه آزاد ارس همزمان با اعیاد قربان و غدیر در این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی افزود: این بنای آموزشی در زمینی به مساحت 2هزار و 800 مترمربع و در 4 طبقه احداث و برای ساخت آن رقمی بالغ بر 15 میلیارد ریال سرمای... ادامه »
06
با فرود دو فروند هلیکوپتر در فرودگاه محلی ارس روی داد، اولین پرواز ایرتاکسی کشور در منطقه آزاد ارس
چکیده: صادق نجفی مدیرعامل سازمان منطقه آزد ارس و قنبرپور مدیر کل تعاون ناجا اولین مسافران ایرتاکسی کشور در منطقه آزاد ارس بودند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس بمناسبت اعیاد قربان و غدیر اولین پرواز ایرتاکسی کشور با حضور مدیر کل تعاون ناجا در منطقه آزاد ارس به زمین نشست و تاکسی هوایی برای تردد سرمایه گذاران و گردشگران راه اند... ادامه »
05
فردا با حضور مقامات استان و کشور انجام می شود:نخستین پرواز ایرتاکسی شمالغرب کشور در مسیر تبریز – منطقه آزاد ارس
چکیده: نخستین پرواز ایر تاکسی شمال غرب کشور با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مسیر هوایی تبریز به شهر جلفا در منطقه آزاد ارس فردا انجام می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس با راه اندازی این امکان برای اولین بار در شمال غرب کشور امکان تردد هوایی برای عموم در مسیرهای مختلف فراهم می گردد. بر... ادامه »
04
لازمه توسعه تولید و اقتصاد بهرمندی از افکار خلاق و نخبگان است / نیاز اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی اتحاد و تبعیت محض و عمل به رهنمودهای ولی فقیه است
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در جمع دانشجویان نخبه بسیجی استانهای شمالغرب کشور نقش نخبگان در توسعه تولید و رشد اقتصاد کشور را مهم ارزیابی کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در همایش بسیجیان نخبه در منطقه آزاد ارس افکار بزرگ را توسعه آفرین خواند و افزود: اقتصاد امروز نیازمند بهره مندی از افکار خلاق برای رس... ادامه »
04
معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری منطقه آزاد ارس خبر داد :  نخستین جشنواره پاییزه مراکز تجاری و فروشگاهی منطقه آزاد ارس
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری جشنواره فروش پائیزه منطقه آزاد ارس با مشارکت شهرداری جلفا و جامعه بازاریان این منطقه همزمان با اعیاد غدیر و قربان خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر افزود: خریداران کالا و اجناس از بازارها و مراکز تجاری منطقه آزاد ارس تخ... ادامه »
01
کسب رتبه دوم برترین صادر کننده غیر نفتی کشور توسط شرکت فخر آذربایجان
چکیده: شرکت فخر آذربایجان در منطقه آزاد ارس رتبه های دوم صادرکننده برتر کشور ، صادر کننده نمونه استان آذربایجان شرقی و واحد نمونه کیفی سال 1390را به خود اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این شرکت که یکی از موفق ترین واحدهای تولیدی و صادرکننده کشور می باشد همه ساله عناوین برتر کشوری و استانی را کسب می کند. می توان گف... ادامه »
30
زمینه توسعه همكاری مناطق آزاد ایران و تاجیكستان وجود دارد / مناطق آزاد اهرم قدرت اقتصاد جهان
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری، صنعتی ارس در حاشیه مراسم اختتامیه نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در تاجیکستان گفت: زمینه توسعه همكاری های اقتصادی بین مناطق آزاد ایران و تاجیكستان وجود دارد. صادق نجفی با اشاره به دستاوردهای نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در تاجیكستان گفت: با توجه به نیازهای كشور تاج... ادامه »
30
استقبال گسترده ازنمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در تاجیکستان
چکیده: دوشنبه - برپایی نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در شهر دوشنبه، در رسانه های صوتی؛ تصویری و نوشتاری تاجیکستان؛ بازتاب گسترده داشت. به گزارش خبرنگار ایرنا، در نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در تاجیکستان که چهارشنبه شب گذشته آغاز به کار کرد و جمعه شب بکار خود پایان داد، کالاهای صنعتی، تولیدات شرکت های خصوصی... ادامه »
29
نمایش دار ورنی بافی عشایر ارسباران در موزه خانه ایران در تاجیکستان
چکیده: نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در شهر دوشنبه تاجیکستان به اتمام رسید و در آئین اختتامیه آن یک دار ورنی بافی توسط مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس به سفیر ایران در تاجیکستان اهدا شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین اختتامیه نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در تاجیکستان یک دار ورنی بافی عشایر ارسباران... ادامه »
29
رونمایی فرش اصیل تبریزی با شعار صلح طلبی ایرانیان
چکیده: همزمان با برگزاری نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد در تاجیکستان یک تخته فرش اصیل تبریزی با شعار «صلح طلبی ایرانیان با بافت فرش مشاهیر جهان» رونمایی شد. این فرش 160 متری 70 رج تبریز از کرک و ابریشم است که حدود 12 سال بافت آن به طول کشیده و بافندگان آن از میان بهترین بافنده های تبریز و مرند انتخاب شده بودند که از ابتدا تا انتهای آن، هم... ادامه »
29
گزارش: نمایشگاه توانمندیهای منطقه آزاد ارس در تاجیکستان / نجفی: مرکز نمایشگاهی تجاری و بازرگانی ایرانیان در تاجیکستان ایجاد می شود
چکیده: درپی آغاز بکار نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در تاجیکستان، فرصت های سرمایه گذاری، توانمندیهای گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد ارس و استان آذربایجان شرقی در شهر دوشنبه در محل خانه ایران به نمایش درآمد. در اولین روز آغاز بکار این این نمایشگاه که با هدف توسعه فعالیت های اقتصادی، تجاری و صنعتی و نیز رشد و گسترش مناسبات فرهنگی م... ادامه »
26
آغاز نمایشگاه توانمندی مناطق آزاد ایران در تاجیکستان
چکیده: نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور سفیر ایران در شهر دوشنبه تاجیکستان آغازشد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در اولین روز آغاز بکار این نمایشگاه در 25 مهرماه سالجاری دکتر علی اصغر شعر دوست سفیر ایران در تاجیکستان ازغرفه منطقه آزاد ارس بازدید کرد. وی به نقش و اهمیت مناطق آزاد در توسعه مبادلات تجاری ... ادامه »
25
عمليات مرمت حمام تاريخي جلفا در منطقه آزاد ارس آغاز شد
چکیده: حمام تاریخی جلفا به موزه تاریخ وتمدن ارس تبدیل می شود عملیات اجرایی مرمت حمام تاریخی جلفا با اعتبار 2 میلیارد ریال در منطقه آزاد ارس آغاز شد. به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد ارس، عادل نجف زاده گفت: با توجه به ضرورت حفاظت و صيانت از اين اثر ارزشمند تاريخي سازمان منطقه آزاد ارس مرمت بخش های اصلی این حمام را آغاز کرد. نجف ... ادامه »
22
سرپرست منطقه آزاد ارس تاکید کرد: تسریع در راه اندازی گمرک محدوده قلی بیگلو
چکیده: سرپرست منطقه آزاد ارس بر تسریع در راه اندازی گمرک در محدوده قلی بیگلوی این منطقه در شهرستان خدآفرین تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس ، صادق نجفی در بازدید از این محدوده گفت: با اتمام عملیات اجرایی فاز نخست محدوده قلی بیگلو و راه اندازی گمرک در این محدوده می توان فرصتی جدید برای توسعه منطقه آزاد ارس در شهرستان خد... ادامه »
صفحه 37 از 64اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين