العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
شنبه 02 خرداد 1394

جستجو
11
نشان ارس تجاری شد
چکیده: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس از ثبت نشان سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارس در اداره ثبت علائم تجاری کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس علیار راستگو با اعلام این خبر گفت: ثبت علائم تجاری عامل مهمی در راستای حفاظت از حق مادی و معنوی شرکت ها بوده و راهی مناسب برای تجارت بین المللی در فضای کسب و ... ادامه »
11
صدور مجوز کارگاه های تولید صنایع دستی در منطقه آزاد ارس  شروع شد / بهره مندی750 نفر از آموزشهای رایگان صنایع دستی در ارس
چکیده: معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز صدور مجوزهای سه گانه کارگاه های آموزش و تولید صنایع دستی در منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس بهرام سرمست با اعلام این خبر گفت: در راستاي توسعه فعاليت هاي صنايع دستي در منطقه آزاد ارس، مجوز هاي سه گانه كارت شناسايي صنعتگر، پروانه توليد كارگاه... ادامه »
10
27 اسفند؛ روز علاقمندان به سنت های قدیمی در ارس / جشنواره و مسابقه سفره های هفت سین در منطقه آزاد ارس برگزار می شود
چکیده: معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری جشنواره و مسابقه سفره های هفت سین و تخم مرغ های رنگی در منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس بهرام سرمست با اعلام این خبر افزود: جشنواره و مسابقه سفره های هفت سین و تخم مرغ های رنگی 27 اسفندماه سالجاری با شرکت علاقمندان به هنر و صنایع دستی در... ادامه »
10
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد ، تعداد 4 باب از اماكن تجاري خود را (بشرح مندرج در جدول ذيل) تحت شرايط مزايده به صورت اجاره اي واگذار نمايد. متقاضيان مي توانند از محل هاي مورد نظر بازديد و قيمت پيشنهادي خود را طي فرم دریافت پیشنهاد ( قابل تهیه از دفتر مدیریت پشتیبانی سازمان ) در پاكت سربسته تا پايان ساعت 16:00 روز شنبه مورخ 17/ 12/ 92 به دفتر مدی... ادامه »
10
سالنامه تخصصی حوزه صنایع منطقه آزاد ارس منتشر می شود
چکیده: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: نخستین سالنامه تخصصی حوزه صنایع منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس ویژه سال 1393 منتشر می شود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: در این سالنامه تخصصی که به همت بخش خصوصی و با مشارکت واحدهای اقتصادی فعال منطقه منتشر می شود، مقاطع... ادامه »
09
هیوندا در راه منطقه آزاد ارس/ تولید و عرضه خودروهای شرکت هیوندا در ارس
چکیده: مدیرعامل منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه‌های برای استقرار نمایندگی هیوندا در منطقه آزاد ارس صورت گرفته است، گفت: طرح مونتاژ خودروهای تولیدی هیوندا نیز به عنوان طرح مطالعاتی در دستور کار نمایندگی هیوندا قرار گرفته است. محسن خادم عرب‌باغی با اشاره به اینکه استقرار نمایندگی هیوندا در ارس نهایی شده است، اظهار کرد: قرارداد ... ادامه »
08
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات زیرسازی باند کندرو مسیر جلفا – مرند از مقابل سایت اداری تا شرکت آمیکو را با برآورد اوليه 4,529,443,801 ريال (چهار میلیارد و پانصد و بیست و نه ميليون و چهارصد و چهل و سه هزار و ششصد و هشتاد و هشت ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
07
اجرای طرح غربال بهداشت دهان و دندان ویژه دانش آموزان ابتدایی و کودکان در منطقه آزاد ارس
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از اجرای طرح غربالگری بهداشت دهان و دندان ویژه 1235 نفر دانش آموزان کودکان پیش دبستانی و مقاطع ابتدایی مدارس محدوده منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بهرام سرمست با اعلام این خبر افزود: طرح معاینات دندانپزشکی، غربالگری و شناسایی پوسیدگی دندان و بیما... ادامه »
07
دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس: ابتکار و خلاقیت اصل مهمی در جذب درآمد است
چکیده: معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس در جمع متقاضیان کسب و کارهای کوچک گفت: انسان طالب زیبایی و تنوع است و ابتکار و خلاقیت در کار عوامل مهمی در کسب درآمد پایدار هستند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس بهرام سرمست در این نشست با بیان اینکه رویکرد ارس بهره مندی از قدرت مردمی برای توسعه و رونق منطقه است، ارتقاء کیفیت خ... ادامه »
06
عرب باغی: حمایت ویژه منطقه آزاد ارس از سرمایه گذاران حوزه گردشگری / استانداردسازی خدمات حرف اول رونق اقتصاد
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین افتتاح دو باب مجموعه گردشگری هتل و رستوران گفت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و اقامتی در ارس از الزامات توسعه این منطقه است و در این زمینه از سرمایه گذاران این حوزه حمایت ویژه و حداکثری خواهیم کرد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محسن خادم عرب باغی با بیان اینکه جایگاه منطقه آزاد ارس در... ادامه »
06
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان: فرش قرمز میراث فرهنگی، زیرپای سرمایه گذاران گردشگری در ارس
چکیده: فرزین حق پرست در آئین افتتاح هتل آلتین ارس گفت: منطقه آزاد ارس خانه میهمانان استان آذربایجان شرقی است و برای توسعه فضاهای اقامتی از سرمایه گذاران حوزه گردشگری در ارس حمایت می کنیم. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی با اشاره به پتانسیل های گردشگری موجود در ارس گفت: زی... ادامه »
06
یک باب رستوران در منطقه آزاد ارس افتتاح شد
چکیده: یک باب رستوران با سرمایه گذاری بیش از 4 میلیارد ریالی بخش خصوصی در منطقه آزاد ارس افتتاح شد. رستوران دومینو ارس در با زیربنای 400 متر مربع و اشتغالزایی 10 نفری در منطقه آزاد ارس به بهره برداری رسید. گفتنی است صبح امروز با حضور رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و فرماندار شهرستان جلفا و ج... ادامه »
06
یک باب هتل در منطقه آزاد ارس افتتاح شد
چکیده: یک باب هتل با سرمایه گذاری بیش از 46 میلیارد ریالی بخش خصوصی در منطقه آزاد ارس افتتاح شد. این هتل در 9 طبقه و با زیربنای دو هزار و 300 متر مربع و یکهزار و 857 متر فضای اقامتی در ارس به بهره برداری رسید و برای 10 نفر شغل ایجاد کرد. این هتل که با 24 اتاق سه تخته و ظرفیت اقامت 100 نفر در شبانه روز طی 36 ماه احداث شده و با حضور مسولان استانی و منطقه ... ادامه »
06
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد تهیه، طبخ و تحویل غذای سازمان را با برآورد اوليه 18,200,000,000 ريال (هیجده میلیارد و دویست ميليون ريال) از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
06
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عمليات احداث خط 20 کیلو ولت مسیر جاده جلفا - مرند (محدوده پاسگاه تا جایگاه خاقانی) را با برآورد اوليه 2,365,098,892 ريال (دو میلیارد و سیصد و شصت و پنج ميليون و نود و هشت هزار و هشتصد و نود و دو ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
05
با موضوع کلید های ارتباط و رفتار با نوجوان: اولین همایش نشست انجمن اولیا و مربیان در منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: همایش نشست انجمن اولیاء و مربیان با موضوع کلید های ارتباط و رفتار با نوجوان با سخنرانی اساتید برجسته دانشگاه در منطقه آزاد ارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این همایش از ساعت 11 صبح امروز و با استقبال ویژه از سوی اولیاء و مربیان منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا برگزار گردید. معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان ... ادامه »
04
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد اجرای داکت بانک کابلهای برق 20 کیلو ولت خروجی از پست برق 400 کیلو ولت جلفا را با برآورد اوليه 2,259,886,741 ريال (دو میلیارد و پانصد و پنجاه و نه ميليون و هشتصد و هشتاد و شش هزار و هفتصد و چهل و یک ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
03
مدیر عامل: سیاست های توسعه محور ارس همه جانبه و برای رونق اقتصاد شمال غرب کشور است
چکیده: مدیر عامل منطقه آزاد ارس در آیین معرفی فرماندار جدید شهرستان جلفا تاکید کرد: منطقه آزاد ارس با دارا بودن امتیازها و پتانسیل های بالقوه برای توسعه فعالیت های اقتصادی می تواند نقش مهمی در رونق معیشت و اقتصاد شمال غرب کشور داشته باشد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محسن خادم عرب باغی افزود: سیاست های توسعه محور ارس همه جانبه و... ادامه »
03
 نماینده مجلس تاکید کرد: منطقه آزاد ارس، فرصتی طلایی برای توسعه شمال غرب کشور
چکیده: نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی از منطقه آزاد ارس به عنوان فرصت طلایی برای توسعه منطقه شمال غرب کشور یاد کرد و گفت: متاسفانه این نعمت بزرگ آنچنان مورد استفاده قرار نگرفته است. محمد حسن نژاد روز شنبه در مراسم معرفی فرماندار جدید شهرستان جلفا گفت: با گذشت سه دهه از انقلاب خطه مرزی جلفا با مشکلات بزرگی مواجه بوده و این منطقه مورد کم لطف... ادامه »
03
استاندار تاکید کرد: کارشکنی در برابر توسعه ارس مخالفت با من است/ ارس مشکل گشای معضل بیکاری آذربایجان شرقی
چکیده: اسماعیل جبارزاده روز شنبه در آیین معرفی فرماندار جدید شهرستان جلفا گفت: منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس فرصت گرانبهای استان آذربایجان شرقی برای حضور در عرصه های بین المللی است و بدون شک کارشکنی در برابر توسعه ارس مخالفت با من است. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس جبارزاده از منطقه آزاد ارس به عنوان موتور محرکه توسعه استان یاد کرد ... ادامه »
صفحه 37 از 90اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين