العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
يکشنبه 04 آبان 1393

جستجو
07
منطقه آزاد ارس مستعد توسعه همه جانبه است
چکیده: نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی زنده تلویزیونی شبکه سهند منطقه آزاد ارس را آماده توسعه همه جانبه خواند و بر مزیت های اقتصادی آن تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محمد حسن نژاد افزود: ارس به جهت وجود زیرساخت های گسترده برای رونق تولید و صادرات و سرمایه گذاری های خارجی منطقه ای مستعد برای توسعه... ادامه »
07
مسؤل گروه امداد و نجات و آتشنشانی منطقه آزاد ارس: استقرار هفت اکیپ امداد و نجات منطقه آزاد ارس در مناطق حادثه خیز /امیدواریم هیچ کس نیازمند گروه امداد و نجات نباشد
چکیده: مسؤل گروه امداد و نجات و آتشنشانی منطقه آزاد ارس از استقرار هفت اکیپ امداد و نجات و آتش نشانی متشکل از 40 نفر نیروی متخصص همراه با امکانات امدادی و آتشنشانی درنقاط حادثه خیز و جاده های مواصلاتی ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محبوب ابراهیمی گفت: گروه امداد و نجات منطقه آزاد ارس بصورت 24 ساعت و در قالب تیم ه... ادامه »
07
رایتل وارد منطقه آزاد ارس شد ؛ تجهیز شبکه مخابراتی منطقه آزاد ارس به مکالمات تصویری
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از تجهیز شبکه مخابراتی منطقه آزاد ارس به امکان مکالمات تصویری و شروع فعالیت اپراتور سوم در این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت و تماس تصویری با کیفیت مطلوب با تجهیز شبکه مخابراتی منطقه ارس به سیستم های فناوری هوشمند... ادامه »
05
با فرارسیدن ایام فاطمیه؛ برنامه های شاد نوروزی منطقه آزاد ارس تعطیل شد / آغاز ویژه برنامه میهمانی یاس در ارس
چکیده: همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری دخت نبی اکرم (ص)؛حضرت فاطمه زهرا(س) برنامه های شاد نوروزی منطقه آزاد ارس متوقف و ویژه برنامه های فرهنگی مذهبی میهمانی یاس تا پایان تعطیلات برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این برنامه ها در قالب ویژه برنامه های مذهبی توسط حجت الاسلام قدوسی برای رده سنی نوجوانان و جوانان برگز... ادامه »
03
جشن های نوروزی در محدوده خداآفرین آغاز شد
چکیده: مدیر مرکز خداآفرین از منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس گفت: همزمان با دوم فروردین ماه سال جاری جشن های نوروزی در محدوده خداآفرین آغاز شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل منطقه آزاد ارس، توحید سقافامیان افزود: در نخستین روز از این جشن های نوروزی اقشار مختلف مردمی از برنامه های مفرح این جشن بهره مند شدند. وی گفت:اجرای نمایش کمدی توسط گروه خالااوغلی... ادامه »
02
اجرای برنامه های متنوع نوروزی در نقاط مختلف منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در اولین جمعه سال 1392 در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: پخش زنده برنامه های شبکه سهند تبریز، اجرای جنگ های شادی تا قبل از ایام فاطمیه، جشنواره های متعدد در حوزه های هنری، صنعتی، ورزشی، صنایع دستی و انواع مسابقات شاد و مهیج از جمله برنامه های منطقه آزاد ارس تا قبل از ایام فاطیمه می باشد. به گزارش روابط عمومی و بین ا... ادامه »
02
ظرفیت اقامت در ارس به بیش از 1000 نفر در شبانه روز افزایش یافت
چکیده: احداث چندین پروژه هتلینگ در ارس ظرفیت اقامت در ارس به بیش از 1000 نفر در شبانه روز افزایش یافت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مصاحبه با واحد مرکزی خبر مرکز آذربایجان شرقی از افزایش ظرفیت اقامت شبانه به بیش از یک هزار نفر در ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی... ادامه »
01
بازدید مدیرعامل منطقه آزاد ارس از نمایشگاه فروش نوروزی
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در ابتدای سال نو در فروردین 1392 از نمایشگاه فروش نوروزی منطقه آزاد ارس بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در حاشیه بازدید از بیش از 48 غرفه حاضر در نمایشگاه فروش نوروزی بر لزوم ارائه خدمات با کیفیت و ارائه تخفیف های ویژه در ایام نوروز تاکید کرد. نجفی حضور شرکتهای مختلف... ادامه »
01
آماده باش نیروهای امداد و نجات منطقه آزاد ارس/ شروع فعالیت های ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس
چکیده: مانور آماده باش نیروهای امداد و نجات ارس با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس آغاز شد و امدادگران و آتشنشانان در محور های مواصلاتی منطقه و پایگاه های امداد مستقر شدند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در آئین شروع بکار تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس با اشاره به لزوم امنیت گردشگران و سرمایه گذاران در ارس گفت: ی... ادامه »
28
رسانه ها نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند
چکیده: مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس گفت: رسانه ها نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند و خبرگزاری جمهوری اسلامی با مدیریت هوشمندانه اخبار در این راستا موفق عمل می کند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی عصر روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز تبریز افزود: سرعت و دقت در ... ادامه »
28
نمایشگاه فروش نوروزی انواع کالا در منطقه آزاد ارس برپا شد
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز نمایشگاه فروش نورزی انواع کالا در محل دائمی نمایشگاه های منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: عرضه مستقیم انواع لوازم خانگی و آشپزخانه، کیف و کفش، خشکبار و سایر کالاهای مورد نیاز در این نمایشگاه انجام می شود. رئیس ستاد تسهیلات س... ادامه »
28
زیبایی های چهار فصل ارس ؛ آبشار آسیاب
چکیده: آبشار آسیاب یکی از زیباترین مناظر دیدنی آذربایجان شرقی است ، قبلا در این محل چند باب آسیاب آبی وجود داشت که با استفاده از این آبشار کار می کردند اما در حال حاظر خرابه ای بیش از آن باقی نمانده است به همین دلیل به نام آسیاب خرابه معروف شده است. آبشار آسیاب یا به اصطلاح عام "آسیاب خرابه" و در زیان ترکی آذری "خرابه دییرمان" در حدود ۲۷ کیلومترى هادى شه... ادامه »
27
نمایشگاه توانمندی های گردشگری منطقه آزاد ارس در ایام نوروز برپا می شود
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری و دبیر ستاد تسهیلات سفر سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری نمایشگاه توانمندی های گردشگری منطقه آزاد ارس از 28 اسفندماه سالجاری الی 13 فروردین 1392در سالن اختصاصی راه آهن جلفا خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر افزود: منطقه آزاد ارس در سالجاری تحولات اساسی... ادامه »
27
با حضور بیش از 50 هنردوست؛ جشنواره و مسابقه سفره های هفت سین  و تخم مرغ های رنگی در منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: جشنواره و مسابقه سفره های هفت سین و تخم مرغ های رنگی با شرکت علاقمندان به هنر و صنایع دستی در منطقه آزاد ارس برگزار شد و به صاحبان آثار برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا شد. بیش از 50 هنردوست از شهروندان منطقه آزاد ارس و سایر شهرستان های استان آذربایجان شرقی در جشنواره سفره های هفت سین شرکت کردند. بر این اساس یکی از بخش های متفاوت این جشنواره حضور شرک... ادامه »
26
با حضور هنرمندان برجسته کشور در ایام نوروز برگزار می شود: اجرا و پخش زنده ویژه برنامه های نوروزی شبکه سهند از پارک کوهستان ارس
چکیده: ویژه برنامه های نوروزی شبکه تلویزیونی سهند با حضور گردشگران نوروزی در پارک کوهستان منطقه آزاد اجرا و بصورت زنده از این شبکه پخش می گردد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این ویژه برنامه ها در قالب جنگ های شادی از 29 اسفند ماه سال جاری تا سوم فروردین ماه سال 1392 هجری شمسی در آمفی تئاتر روباز پارک کوهستان ارس برگزار می شود. ... ادامه »
26
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد ماشین آلات مورد نیاز (به شرح جدول ذیل) برای اجرای تقریباً 3.5 کیلومتر از جاده قره برون تا پلیس راه موجود برای نود روز کاری بصورت اجاره با برآورد اولیه 5,100,000,000 ریال را از طريق مناقصه عمومی تأمین نمايد. ادامه »
25
مدیرعامل منطقه آزاد ارس: مناطق آزاد مزیتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است
چکیده: مدیرعامل منطقه آزاد تجاری، صنعتی ارس گفت: مناطق آزاد مزیتی برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی محسوب می شوند. ˈصادق نجفیˈ روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مناطق آزاد به منظور خروج از اقتصاد تک محصولی و دستیابی به اقتصاد بدون نفت شکل گرفته اند، افزود: مناطق آزاد توان اتصال اقتصاد داخلی به اقتصاد جهانی را دارند. وی ... ادامه »
25
نماینده مردم مرند و جلفا: با تقویت تولید ملی تحریم ها بی اثر می شود
چکیده: نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی گفت: با حمایت و تقویت تولید ملی تحریم های اقتصادی بی اثر می شود. به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمد حسن نژادˈ روز چهارشنبه در نخستین همایش منطقه ای توسعه صنعت نوغانداری در منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه طرح حمایت از تولید ملی به تازگی به مجلس ارایه شده افزود: حمایت از تولید ملی یک ساله نبود و تداوم خواهد ... ادامه »
25
مدیرعامل شرکت سهامی پرورش کرم ابریشم: صنعت نوغانداری کشور در حال احیاست
چکیده: مدیرعامل شرکت سهامی پرورش کرم ابریشم، از شکل گیری فضای مناسب برای احیای صنعت نوغانداری در کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈفرزام پوررمضانˈ روز چهارشنبه در نخستین همایش منطقه ای توسعه صنعت نوغانداری در شهرستان جلفا با اشاره به جایگاه ایران در تولید ابریشم به واسطه قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم گفت: از سال 79 با وجود خودکفایی در تولید تخم نوغ... ادامه »
25
مركز مطالعاتی نوغانداری در منطقه ایجاد شود
چکیده: معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس خواستار ایجاد مركز مطالعاتی نوغانداری در این منطقه تجاری، صنعتی شد. به گزارش خبرنگار ایرنا، 'عادل نجف زاده' روز چهارشنبه در نخستین همایش منطقه ای توسعه نوغانداری در این منطقه با تاكید بر ضرورت توسعه دانش محور این صنعت گفت: آمادگی فراهم كردن بستر سخت افزاری و نرم افزاری این موسسه تحقیقاتی وجود ... ادامه »
صفحه 37 از 71اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين