العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
چهارشنبه 13 اسفند 1393

جستجو
26
در حمایت از کودکان بی سرپرست برگزار می‌شود: مسابقه فوتبال خیریه هنرمندان سینما و تلویزیون ایران با منتخب منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیرکل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری مسابقه خيريه تيم فوتبال هنرمندان کشور با تیم منتخب منطقه آزاد ارس در استادیوم تختی جلفا خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: تیم فوتبال هنرمندان کشور به منظور کمک به کودکان بی سرپرست، در یک بازی خیریه در شهر جلف... ادامه »
26
دوره تربیت مربی امداد و کمکهای اولیه کد 2 کشوری در منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: رییس ستاد بحران منطقه آزاد ارس از برگزاری دوره یک هفته ای امداد و کمکهای اولیه کد 2 کشوری با حضور 70 نفر از مربیان سراسر کشور در پردیس ارس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محبوب ابراهیمی با اعلام این خبر افزود: این دوره 40 ساعته در جهت ارتقاء سطح علمی و عملی در امدادرسانی و کمکهای او... ادامه »
26
اتحادیه های صنفی منطقه آزاد ارس تشکیل می شود / صدور 400 مجوز فعالیت صنفی در ارس
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس از صدور بیش از 400 پروانه فعالیت صنفی در محدوده های جلفا و خداآفرین منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان مطنقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: با تشکیل کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی منطقه آزاد ارس و در پی آن تشکیل انجمن نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی،انتخابات هیات... ادامه »
25
بمناسبت دهه کرامت ،کوهپیمایی خانوادگی در منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: بمناسبت دهه کرامت ارس وندان و جمعی از گردشگران حاضر در منطقه آزاد ارس در مسیر کهلیک بولاقی(چشمه کبوتر) در جلفا صعود کردند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، خانواده های علاقمند به ورزش های همگانی در قالب گروه یکصد نفری آقایان و بانوان مسیر کهلیک بولاقی را در طی کردند. بر این اساس این برنامه ورزشی با همکاری سپاه ناحی... ادامه »
24
تور یکروزه خوشنویسی آذربایجانشرقی در منطقه آزاد ارس
چکیده: یکصد نفر از اساتید برجسته خوشنویسی استان آذربایجان شرقی بمناسبت دهه کرامت آثار هنری زیبایی از خوشنویسی اشعار مذهبی و آیات قرآنی و احادیث را در پارک کوهستان ارس خلق کردند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، رحیم نوری مدیر فرهنگی و آموزشی منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر افزود: هنرمندان خوش ذوق استان آذربایجان شرقی در قا... ادامه »
24
تولید بیش از 8 هزار و 200 تن کالا در 5 ماه اول سال در منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از تولید بیش از 8 هزار و 200 تن کالا در پنج ماه نخست سالجاری در این منطقه خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: تولیدات 72 واحد تولیدی و صنعتی منطقه آزاد ارس در پنج ماه نخست سالجاری با بیش از هشت هزار و دویست تن، ارزشی بالغ بر 443 میلیارد و 522 میل... ادامه »
24
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد ماشین آلات مورد نیاز (به شرح جدول ذیل) برای اجرای پروژه عملیات خاکبرداری و خاکریزی باند فرودگاه محلی ارس را با برآورد اولیه 29,500,000,000ريال (بیست و نه میلیارد و پانصد ميليون ريال) را بصورت اجاره ای (ساعتی) از طريق مناقصه عمومی تأمین نمايد. ادامه »
21
گشت هوایی با هواپیماهای فوق سبک بر فراز آسمان ارس
چکیده: نظاره زیباییهای ارس از افقی دیگر گشت هوایی با هواپیماهای فوق سبک و تک سرنشین بر فراز آسمان ارس در منطقه آزاد ارس فراهم شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، پرواز 15 دقیقه ای گردشگران در هر سورتی پرواز در روزهای پنجشنبه و جمعه برقرار شد. بر این اساس گردشگران و علاقمندان به زیبایی های طبیعت بکر ارس می توانند با مراج... ادامه »
21
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات آماده سازی فاز 3 شهرک صنعتی (صنایع پاک) را با برآورد اوليه 5,130,206,892 (پنج میلیارد و یکصد و سی ميليون و دویست و شش هزار و هشتصد و نود و دو ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
20
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات اجرای روشنائی تقاطع غیر همسطح را با برآورد اوليه 1,663,940,042ريال (یک میلیارد و ششصد و شصت و سه ميليون و نهصد وچهل هزار و چهل و دو ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
20
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات احداث خط 20 کیلو ولت فاز 2 شهرک صنعتی و اصلاح خط روشنائی ورودی فاز 1 شهرک صنعتی را با برآورد اوليه 1,757,505,207ريال (یک میلیارد و هفتصد و پنجاه و هفت ميليون و پانصد وپنج هزار و دویست و هفت ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
20
پروازهای تابستانه با هواپیماهای فوق سبک بر فراز آسمان ارس / نظاره زیباییهای ارس از افقی دیگر
چکیده: گشت هوایی با هواپیماهای فوق سبک و تک سرنشین بر فراز آسمان ارس در منطقه آزاد ارس فراهم شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، پرواز 15 دقیقه ای گردشگران در هر سورتی پرواز در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر هفته تا پایان سوم آبان ماه سالجاری برقرار شد. بر این اساس گردشگران و علاقمندان به زیبایی های طبیعت بکر ارس می توانند با... ادامه »
20
افتتاح کارخانه تولید چسب سیلیکون در منطقه آزاد ارس
چکیده: کارخانه تولید چسب سیلیکون با سرمایه گذاری 31 میلیارد ریالی بخش خصوصی و صد درصد ایرانی در فاز دوم صنعتی منطقه آزاد ارس افتتاح شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در حاشیه این مراسم گفت: محصول تولیدی فاز اول این کارخانه چسب سیلیکون بوده و در فازهای دوم و سوم چسب های... ادامه »
18
صادق نجفی در نشست با سرمایه گذاران ارس:  توسعه منطقه آزاد ارس برایم از تمامی جایگاهها حتی استانداری مهم تر است / اولویت اول ما در توسعه آذربایجان، توسعه منطقه آزاد ارس است
چکیده: مدیرعامل منطقه آزاد ارس در نشست خود با سرمایه گذاران این منطقه اعلام کرد: توسعه منطقه آزاد ارس برای من از تمامی جایگاههای دیگر حتی استانداری مهم تر و بالاتر است. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس صادق نجفی افزود: با توجه به اهمیت منطقه آزاد ارس در توسعه شمال غرب کشور و استان آذربایجان شرقی توسعه منطقه آزاد ارس اولویت اول ما در ت... ادامه »
18
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد تامین خودرو های مورد نیاز خود را با برآورد اوليه 4,200,000,000 ریال(چهار میلیارد و دویست ميليون ريال) از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
12
همزمان با سفرهای تابستانی ؛جمعه بازار  صنایع‌دستی در منطقه آزاد ارس برپا شد
چکیده: معاون گردشگري، صنايع دستي و میراث فرهنگی منطقه آزاد ارس از برپايي جمعه بازار صنایع‌دستی در محل پارك كوهستان ارس خبر داد . به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر افزود: اين نمايشگاه تا پايان مهر ماه سالجاري روزهاي پنج شنبه و جمعه هر هفته داير خواهد بود. وی هدف از برپايي جمعه بازار را با... ادامه »
07
اکبر ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد
چکیده: اکبر ترکان با حکم رئیس جمهور به عنوان مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، با حکم دکتر حسن روحانی رییس جمهور، اکبر ترکان به عنوان مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور منصوب شد. پیش از این حمید بقایی به مدت چهار... ادامه »
04
چکیده: پیرو انتشار فراخوان طراحی یادمان شهدای شهریور 1320 از سوی سازمان منطقه آزاد ارس بر اساس اعلام نتایج این فراخوان هیچ یک از طرح های ارسالی توسط طراحان کشور مورد تائید هیات داوران نبوده و قابلیت اجرایی ندارند. ادامه »
04
بازدید دبیران اجرایی خانه کارگر کشور از منطقه آزاد ارس
چکیده: دبیران اجرایی خانه کارگر سراسر کشور در سفری یک روزه از منطقه آزاد ارس بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت های کار و اشتغال ارس قرار گرفتند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس طی نشستی که با حضور مسؤلان خانه کارگر کشور در سالن همایش های دانشگاه بین المللی پیام نور جلفا برگزار شد سرپرست اداره کار و خدمات اشتغال سازمان... ادامه »
03
3 شهریور 1320؛ حماسه ای به رنگ خون، بنام آزادی،بنام استقلال / یادنامه ای از سه شهید آرمیده در جوار ارس
چکیده: اداره کل روابط عمومی و بین الملل منطقه آزاد ارس- سوم شهریور 1320 و مقاومت جانانه سه تن از فرزندان ایران زمین درخشش دوباره گوهر باستانی وطن پرستی و غیرت ملی در برابر ظلم و زور و تجاوز بود. سوم شهریور انتقامی بود از گلستان و ترکمنچای و از انسان های بوالهوس و سست اراده قاجار . بانک رسایی بود که تا فتح المبین، خیبر،خرمشهر، فاو و تنگه مرصاد در گوش مردم... ادامه »
صفحه 37 از 79اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين