العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
سه شنبه 16 تير 1394

جستجو
20
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد اجرای داکت بانک کابلهای برق 20 کیلو ولت خروجی از پست برق 400 کیلو ولت جلفا را با برآورد اوليه 2,259,886,741 ريال (دو میلیارد و دویست و پنجاه و نه ميليون و هشتصد و هشتاد و شش هزار و هفتصد و چهل و یک ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1392 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
17
بیش از سه و نیم میلیون نفر ارس را مقصد گردش نوروزی انتخاب کردند
چکیده: دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس گفت: طی ایام نوروز سالجاری 3 میلیون و 507 هزار و 795 نفر منطقه آزاد ارس را مقصد گردش نوروزی خود انتخاب کردند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بهرام سرمست با بیان اینکه این منطقه زیبا و خوش آب و هوا همچون سال های گذشته مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفت افزود: این میزان گردشگر در ق... ادامه »
16
اتصال منطقه آزاد ارس به سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور
چکیده: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، از تائید درخواست این سازمان از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اتصال به سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، علیار راستگو با اعلام این خبر گفت: با اتصال به این سامانه تمامی واحدهای صنفی مشاورین املاک بصورت رسمی شناخته... ادامه »
15
تکرار/ بازگشایی راه آهن آذربایجان و ارمنستان اقتصاد ارس را متحول می کند/ اکبر ترکان: وظیفه ما عمل به رهنمودهای رهبری است نه بازگو کردن
چکیده: مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از تلاش های سیاسی برای بازگشایی مسیر ریلی آذربایجان و ارمنستان برای استفاده از ظرفیت ترانزیت بین المللی خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اکبر ترگان با اعلام این خبر افزود: جنگ بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان باعث اصلی رکود اقتصاد در جلفا شد. وی تصری... ادامه »
15
اجرای نمایش بیت الاحزان در ارس
چکیده: بمناسبت ایام سوگواری دخت نبی اکرم(ص) ویژه برنامه نوروزی بیت الاحزان به همین مناسبت در ارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، این سوگواره با حضور خیل عظیم عاشقان اهل بیت(ع) بعد از ظهر 14 فروردین امسال برگزار شد. بر اساس این گزارش صبح همین روز ویژه برنامه یاس نبوی با حضور پرشور عاشقان امامت و ولایت در صحن ملکوتی امام... ادامه »
15
تکرار/ با هزینه 11 میلیارد ریالی بخش خصوصی: دو پروژه گردشگری در منطقه آزاد ارس افتتاح شد
چکیده: با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور دو پروژه گردشگری در منطقه آزاد ارس افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، در آخرین روز سال 92  با حضور اکبر ترکان دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور پروژه های باغ پرندگان و کافه و رستوران ماه... ادامه »
14
همکاری اصناف در نوروز جاری بسیار خوب بود/ 700 مورد نظارت در مراکز اقامتی و گردشگری ارس
چکیده: دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: از 28 اسفند سال گذشته تا 13 فروردین امسال نظارت بر اماکن پذیرایی، اقامتی، گردشگری و تفریحی آغاز شد و خوشبختانه همکاری تمامی اصناف بسیار خوب بود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بهرام سرمست با اعلام این خبر افزود: طی 15 روز کمیته نظارت ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه... ادامه »
14
ایستگاه های صلواتی فاطمی(س) در سراسر ارس برپا شده است
چکیده: بمناسبت ایام فاطمیه(س) و سالروز شهادت مظلومانه دخت نبی اکرم(ص) سراسر منطقه آزاد ارس غرق در ماتم و عزا شده و ایستگاه های صلواتی مختلف در سراسر این منطقه میزبان گردشگران نوروزی هستند. ایستگاه های صلواتی فاطمی(س) در اماکن گردشگری، تفریحی و زیارتی منطقه آزاد ارس برپا شده است. منطقه آزاد ارس با فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا(س) سراسر غم و اندوه گشته... ادامه »
14
سوگواره یاس نبوی در امام زاده نوجه مهر ارس برگزار شد
چکیده: بمناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) ویژه برنامه یاس نبوی با حضور پرشور عاشقان امامت و ولایت در صحن ملکوتی امام زاده سید محمد آقا نوجه مهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ویژه برنامه یاس نبوی در حالی در صحن امام زاده سید محمد آقا نوجه مهر برگزار شد که زائران آن امام زاده از روزها قبل برای شرکت در این مراسم در زائرس... ادامه »
12
بمناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه(س): حاجت خواهان فاطمی در منطقه آزاد ارس سفره های نذری پهن کردند
چکیده: همزمان با ایام فاطمیه(س) آئین سفره های نذری بانوان ارس با حاجت خواهی صاحبان نذر از دخت پیامیر(ص) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، آئین سفره های نذری بانوان ارس یکی از برنامه های نوروزی ویژه ایام فاطمیه(س) در ارس است که با حضور ده ها نفر از عاشقان امامت و ولایت در جلفای منطقه آزاد ارس برگزار شد. آئین سفره های نذری... ادامه »
11
مناطق آزاد کشور نقش موثری در توسعه اقتصاد کشور دارند
چکیده: رییس جمهور در نشست با مسئولان و مدیران ارشد مناطق آزاد کشور گفت: هر کدام از مناطق آزاد سهمی مجزا در توسعه و رونق اقتصادی کشور دارند. به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور، حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، مناطق آزاد کشور را پایلوت توسعه ایران 1404 در توسعه کشور دانست و نقش آن در تحقق اقتصاد مقاومتی را بسیار م... ادامه »
11
نشست دکتر روحانی با مدیران عامل مناطق آزاد کشور در کیش/
چکیده: به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در این نشست که مهندس ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور دکتر روحانی رییس جمهوری را همراهی می کردند موضوعات نشست در دو حوزه پرداختن به مسائل مناطق آزاد کشور و سیاست خارجی مطرح شد. رییس جمهور در این نشست از مردم خواست به دولت در ایجاد هم افزایی برای رسیدن... ادامه »
11
دکتر روحانی در جلسه با مدیران عامل مناطق آزاد کشور: در سفر آتی رییس جمهور آذربایجان، اتصال مجدد راه آهن جلفا به آذربایجان و از طریق آن به اروپا در دستور کار قرار میگیرد تا زمینه های تجاری و بازرگانی منطقه آزاد ارس و ماکو از این طریق فراهم شود.
چکیده: رییس جمهور در نشست با مدیران عامل مناطق آزاد کشور قول داد در سفر آتی رییس جمهور آذربایجان که چند روز آینده در تهران اتفاق خواهد افتاد بحث اتصال مجدد راه آهن جلفا به آذربایجان و از طریق آن به ارمنستان و اروپا در دستور کار قرار میگیرد تا زمینه های تجاری و بازرگانی دو منطقه آزاد ارس و ماکو از این طریق فراهم شود.  به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شو... ادامه »
11
به دلیل لغزندگی پیست مسابقات موتور سواری و ماشین سواری ارس به زمان دیگری موکول شد / برنامه های نوروزی منطقه آزاد ارس ادامه دارد
چکیده: دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس از تغییر برنامه برگزاری مسابقات موتور سواری کراس و ماشین سواری آفرود به جهت نامساعد بودن زمین مسابقه خبر داد و گفت: این مسابقات طی ماه جاری و اردیبهشت ماه برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بهرام سرمست با اعلام این خبر افزود: به جهت بارش برف و لغزنده شدن پیست پارک کوهستا... ادامه »
11
 اتخاذ تصمیمات مهم برای مناطق آزاد کشور در سفر رییس جمهور به کیش
چکیده: رییس جمهوری هدف از سفر به کیش را اتخاذ تصمیماتی درباره مناطق آزاد در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی عنوان کرد. به گزارش پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مناطق آزاد پایگاه های بسیار مناسبی برای رونق کشور محسوب می شوند.  دکتر روحانی ادامه داد: ما باید پایه های اقتصاد مقاومتی را مستحکم کنیم و یکی از مکان هایی که این زمینه را برای حرکت بیش ا... ادامه »
11
رقابت 110 کودک آهنین در ارس
چکیده: مسابقه قویترین کودکان ارس در سه رده سنی در مجموعه ورزشی تختی جلفا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، با حضور 110 شرکت کننده مسابقات قویترین کودکان ارس در جلفا برگزار شد. این مسابقه که مورد استقبال خانواده های گردشگران نیز قرار گرفت در رده سنی 8 تا 9 سال، 10 تا 11 سال و 12 تا 13 سال برگزار شد و به نفرات اول تا سوم ه... ادامه »
10
11 فروردین امسال: مسابقات موتورسواری کراس و ماشین سواری آفرود در پیست ارس برگزار می شود
چکیده: مسابقات موتور سواری کراس و ماشین سواری آفرود در پیست پارک کوهستان ارس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در ادامه برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در ایام نوروز در منطقه آزاد ارس، فردا از ساعت 10:30 صبح مسابقات موتور سواری "کراس اندرو" در کلاس های 250 و 450 سی سی برگزار می شود. این مسابقات با حضور 50 موتورسوار حرفه ... ادامه »
09
تور رایگان ارس گردی از شرق تا غرب جلفا / دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس خبر داد: استقبال کم نظیر از ویژه برنامه های نوروزی منطقه آزاد ارس
چکیده: دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس از ارایه خدمات گردشگری رایگان به صدها گردشگر خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بهرام سرمست با اعلام این خبر افزود: اتوبوس های رایگان ارس گردی در سطح شهر جلفا خدمات رایگان ارس گردی در بین جاذبه های گردشگری شرق تا غرب این منطقه را ارایه می کنند. سرمست افزود: گردشگران با استفا... ادامه »
09
با حضور ده ها هزار گردشگر از سراسر ایران صورت گرفت: ترافیک فوق سنگین در مسیرهای منتهی به منطقه آزاد ارس
چکیده: همزمان با آغاز دور دوم سفرهای نوروزی و افزایش بیش از 6 درصدی مسافرت ها در سراسر ایران، منطقه آزاد ارس نیز در روز هشتم تعطیلات نوروزی یکی از پرتردد ترین روزهای خود را تجربه کرد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، قنبر محرمی رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان جلفا از افزایش بی سابقه تردد در مسیر های مواصلاتی منطقه آزاد ارس خبر داد.... ادامه »
08
عروسک های تلویزیونی، ارس را سرای امید و شادی کرده اند
چکیده: عروسک های مختلف تلویزیونی در ایام نوروز امسال خنده و شادی را به گردشگران منطقه آزاد ارس هدیه می کنند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، حضور عروسک های مشهور کودکان از جمله عروسک ململ، پنگول و سنجد در پارک کوهستان ارس حرارتی بی نظیر از جنس کودکانه در ارس جاری کرده است. عروسک ململ از شبکه جهانی جام جم و عروسک پنگول از شبکه تهر... ادامه »
صفحه 37 از 94اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين