العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
جمعه 07 آذر 1393

جستجو
10
یکسان سازی قانون کالای همراه مسافر در مناطق آزاد ایران / تصویب قانون کالای همراه مسافر در منطقه آزاد  ارس توسط دولت
چکیده: نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب هیات دولت در جلسه اخیر در تبریز، قانون کالای همراه مسافر در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس اجرایی می شود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد حسن نژاد افزود: اجرای این قانون به عنوان یکی از مصوبه های سفر اخیر هیات دولت به آذربایجان شرقی با هدف پویایی بازارهای مرزی به... ادامه »
10
50 درصد واحدهای صنفی منطقه آزاد ارس ساماندهی شد/  صدور 213 مجوز فعالیت صنفی در منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از ساماندهی 50 درصد واحدهای صنفی فعال در محدوده جلفای منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: تاکنون مجوز 213 واحد صنفی فعال در جلفا صادر شده است. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از تشکیل پرونده یکصد واحد صنفی جدید در منطقه آزاد ارس خبر داد و گ... ادامه »
10
همزمان با هفته کارگر: همایش پیاده روی خانوادگی در منطقه آزاد ارس برگزار می شود / پخش زنده برنامه صبح و نشاط شبکه سه سیما از پارک کوهستان ارس
چکیده: بمناسبت هفته کارگر همایش پیاده روی خانوادگی با شعار حماسه سیاسی حماسه اقتصادی در مسیر مرزی در کناره رودخانه ارس در شهر مرزی جلفای منطقه آزاد ارس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس گفت: این همایش صبح روز جمعه 13 اردیبهشت ماه سالجاری از میدان یادبود تا پارک کوهستان ارس هم... ادامه »
08
در سفارت ایران در چین؛ مزایا و فرصتهای سرمایه گذاری ایران و منطقه آزاد ارس در پکن تشریح شد
چکیده: فرصت های سرمایه گذاری ایران در جمع 500 نماینده از شرکت های برتر چینی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن تشریح شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این نشست که به همت سفارت ایران در چین ترتیب داده شده بود، طرف های ایرانی به تشریح فرصت های سرمایه گذاری در ایران پرداخته و بر افزایش همکاری های اقتصادی و تجاری دوطرفه تاکید کرد... ادامه »
05
منطقه آزاد ارس شرایط ویژه ای برای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد
چکیده: مدیرعامل منطقه آزاد ارس وجود ظرفیت های لازم برای توسعه همه جانبه در ارس را نشان از توانمندی این منطقه برای تحقق به معنی واقعی اقتصاد مقاومتی دانست. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی عصر چهارشنبه در نشست مشترک با مدیر پژوهش و فناوری شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: ظرفیت های بی نظیر منطقه آزاد ارس برای سرمایه گ... ادامه »
05
دانش فنی مینی پالایشگاه در ارس تکمیل شده است
چکیده: رئیس پژوهشکده پالایش نفت پژوهشگاه صنعت نفت بعد از ظهر روز چهارشنبه در نشست خبری در منطقه آزاد ارس گفت: مینی پالایشگاه های متعدد فعال در منطقه آزاد ارس بیانگر وجود تجربه های لازم برای توسعه مینی پالایشگاه ها بوده و زمینه را برای حضور سایر مینی پالایشگاه ها هموار تر کرده است. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس منصور بزمی، با بیان... ادامه »
04
چکیده: سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس در نظر دارد در اجرای مصوبه یکصد و سیزدهمین جلسه هیأت مدیره محترم ،ساختمان ناتمام هتل 4 ستاره ارس با اعیانی احداثی حدود 21000 متر مربع در 12 طبقه واقع در سایت گردشگری منطقه (با عرصه حدود 18000 متر مربع) با موقعیت منحصر به فرد را از طریق تشریفات قانونی مزایده عمومی با شرایط و مشخصاتی که در اسناد مزایده قید گردیده به ... ادامه »
03
اردوی آمادگی تیم ملی کشتی نوجوانان کشور در ارس برپا شد
چکیده: مربی تیم نوجوانان : امکانات لازم برای برگزاری اردو و مسابقات در ارس فراهم شده است اولین اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان کشتی فرنگی کشور جهت حضور در مسابقات جهانی کودک و مسابقات آسیایی روسیه در منطقه آزاد ارس برپا شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ، ماشالله عرب مربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور در گفتگوی خبری از برپایی ا... ادامه »
03
آکادمی بین المللی کشتی ارس آغاز بکار کرد
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور در آکادمی بین المللی کشتی ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم همکاری با فدراسیون کشتی اولین اردوی آمادگی کشتی گیران کشور در آکادمی بین المللی کشتی ارس... ادامه »
01
امضاء تفاهم نامه همکاری بین مناطق آزاد ایران و گرجستان
چکیده: مدیر عامل و رییس هیات مدیره منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس از امضاء تفاهم نامه همکاری برای تقویت روابط اقتصادی بین مناطق آزاد ایران و منطقه آزاد کوتایسی گرجستان خبر داد. به گزارش ستاد خبری نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان صادق نجفی افزود: طبق این تفاهم نامه که از سوی نجفی به نمایندگی از هیات ایرانی و مدیر عامل منطقه آزاد کوتایسی به ا... ادامه »
01
آیین شب ایرانی با ملودی فرهنگ و هنر ایرانی در گرجستان برگزار شد
چکیده: هنرمندان ایرانی در آیین شب ایرانی در آمفی تئاتر روباز پارک ریقه شهر تفلیس پایتخت گرجستان با اجرای موسیقی سنتی، ملودی فرهنگ و هنر غنی و دیرینه ایران را به نمایش گذاشتند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این آیین موسیقی اصیل ایرانی طنین دلنوازی بین فارسی زبانان و گرجی ها به اشتراک گذاشت و موجب شد پیوند دیرینه فرهنگی بین دو ... ادامه »
31
مدیر عامل منطقه آزاد انزلی: گرجستان در حال تبدیل به منطقه ترانزیتی است
چکیده: مدیر عامل و رییس هیات مدیره منطقه آزاد انزلی در حاشیه نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان این کشور را در حال تبدیل به یک منطقه ترانزیتی و مستعد تبادلات اقتصادی دانست. سعید حاجی رحیمی در گفت و گو با ستاد خبری نمایشگاه افزود: در قالب این نمایشگاه و بازدیدها و جلسه های حاشیه ای ظرفیت های مناطق آزاد ایران و قابلیت های اقتصادی گرجستان به ... ادامه »
31
مدیر یک رسانه ارتباط جمعی : پوشش خبری نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان مناسب است
چکیده: مدیر کل صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی پوشش خبری و مستند سازی نخستین نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان را در رسانه های ارتباط جمعی مناسب دانست. به گزارش روابط عمومی و بین الملل منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس، علی نواداد افزود: اطلاع رسانی به موقع، رعایت زمان و بهره مندی از تاکتیک های مختلف خبری از نقاط قوت عملکرد ستاد خبری این نمایش... ادامه »
31
حضور بخش خصوصی ویژگی بارز نمایشگاه مناطق آزاد ایران در گرجستان است
چکیده: دبیر اجرایی نخستین نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان گفت: حضور فعال تولید کنندگان بخش خصوصی مناطق آزاد ایران از ویژگی های بارز این نمایشگاه به شمار می رود. ابراهیم نصیری، در جمع خبرنگاران محلی تفلیس افزود: سازمان های هفت گانه مناطق آزاد ایران و 20 شرکت صنعتی و تجاری بخش خصوصی در این نمایشگاه حضور فعال دارند. به گفته وی شرکت های ب... ادامه »
31
قابلیت های تولیدکنندگان در مناطق آزاد ایران چشم گیر است
چکیده: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: توانمندی های تولیدکنندگان بخش خصوصی در مناطق آزاد ایران بسیار چشم گیر بوده و معرفی این قابلیت ها امری ضروری و تاثیرگذار در اقتصاد ملی است. محمد حسن نژاد چهارشنبه شب در جمع دست اندرکاران نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان در محل سفارت ایران در این کشور افزود: سازمان های هفت گانه مناطق آزاد ا... ادامه »
31
جلوه هایی از فرهنگ و هنر ایران در تفلیس به نمایش در آمد
چکیده: جلوه هایی از فرهنگ و هنر غنی ایران اسلامی در قالب موسیقی سنتی و شاهنامه خوانی در حضور بیش از 600 نفر ار فارسی زبانان و فارسی دوستان در سالن اجتماعات دانشگاه دولتی تفلیس گرجستان به نمایش در آمد. معاون نمایندگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در این آیین گفت: ذکر پیوندهای تاریخی و فرهنگی دو ملت ایران و گرجستان که سابقه ای چند هزار ساله دارد در قالب یک یا ... ادامه »
28
نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان گشایش یافت
چکیده: نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران با حضور مشاور رییس جمهور گرجستان و هیات همراه و جمعی از مدیران استانی و کشوری ایران در گرجستان گشایش یافت. مدیر عامل و رییس هیات مدیره منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس صبح روز چهارشنبه و در آیین گشایش این نمایشگاه افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه توسعه روابط اقتصادی ایران و گرجستان در حوزه تجارت و سرمایه گذاری اس... ادامه »
27
عملیات اجرایی واحد تولید دارو در منطقه آزاد ارس آغاز شد
چکیده: با حضور معاون رییس جمهوری عملیات اجرایی واحد تولید دارو در منطقه آزاد ارس با 500 میلیارد ریال اعتبار بخش خصوصی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس، محمدرضا میرتاج الدینی ضمن ابراز خرسندی از روند روبه رشد این منطقه افزود: تولید دارو و خودکفایی در این زمینه از نیازهای اولویت دار کشور به شمار می رود. به گفته ... ادامه »
26
معاون رییس جمهور عنوان کرد: ارس قابلیت تبدیل به قطب تولید را در بین مناطق آزاد دارا است
چکیده: معاون رییس جمهوری گفت: منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس در بین مناطق آزاد کشور قابلیت منحصر به فردی را برای تبدیل شدن به قطب تولیدی و صنعتی دارا می باشد. حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در جلسه شورای معاونان منطقه آزاد ارس افزود: تحریم های دشمنان ادامه دارد و تداوم رویکرد اقتصاد مقاومتی توام با افزایش تولید و صادرات غیرنفتی در مناطق مستعد کشور از ج... ادامه »
26
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد خدمات عمومی شامل رفت و روب، تنظیف، رسیدگی به سرویسهای بهداشتی، جمع آوری زباله و ... در مسیر CNG تا کاروانسرای خواجه نظر، سایت اسکان، پارک کوهستان و محوطه های اطراف آن، فرودگاه محلی ارس و سایت اداری با برآورد اوليه 1,305,000,000 ريال (یک میلیارد و سیصد و پنج ميليون ريال)را از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
صفحه 37 از 73اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين