العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
شنبه 29 آذر 1393

جستجو
05
مشاور فنی تور بین الملی آذربایجان: ارس میزبانی متفاوت و قابل قبول در تور دوچرخه سواری ایران- آذربایجان داشت
چکیده: نورمن شلمردین در مراسم تجلیل از مربیان و سرپرستان و میهمانان خارجی شرکت کننده در بیست و هشتمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان میزبانی منطقه آزاد ارس در دور چهارم این رقابت ها را قابل قبول ارزیابی کرد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس شلمردین با ابراز رضایت از میزبانی منطقه آزاد ارس گفت: تفاوت میزبانی شهره... ادامه »
05
با حضور معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت: آغاز عملیات اجرایی پروژه 3500 میلیارد تومانی انتقال آب ارس به دریاچه ارومیه
چکیده: پروژه انتقال آب رودخانه ارس به شمال شرق دریاچه ارومیه شامل آبگیری در حاشیه رودخانه ارس در محدوده جلفای منطقه آزاد ارس با ظرفیت 300 میلیون متر مکعب در سال توسط وزیر نیرو کلنگ زنی شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عصر امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر نیرو، مزیر مسکن و شهرسازی، استاندار آذربایجان شرقی و مدیرعامل منطقه... ادامه »
05
معاون عمرانی منطقه آزاد ارس عنوان کرد : فعالیت های عمرانی مرکز خداآفرین ستودنی است
چکیده: معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس، فعالیت های عمرانی و زیربنایی مرکز خداآفرین در سال جاری را قابل توجه و ستودنی دانست. به گزارش روابط عمومی و بین الملل منطقه آزاد ارس ایرج حاتمی در بازدید از پروژه های عمرانی این مرکز افزود: رونق کسب و کار در محدوده منفصل سه ( جانانلو ) منطقه آزاد ارس منوط به اجرای برخی پروژه های زیربنایی بوده که در پی... ادامه »
05
منطقه آزاد ارس- تبریز ؛ مرحله پنجم تور بین المللی دوچرخه سواری ایران "آذربایجان" آغاز شد
چکیده: دقایقی پیش مرحله پنجم از دور بیست و هشتم رقابت های بین المللی دوچرخه سواری ایران آذربایجان از منطقه آزاد ارس به سمت پیست اسکی سهند"تبریز" آغاز شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس رکابزنان تیم های داخلی و خارجی و تیم های ملی شرکت کننده در بیست و هشتمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران آذربایجان مسیر 191 کیلومتراین مسیر را رک... ادامه »
04
تور دوچرخه سواری ایران" آذربایجان " وارد منطقه آزاد ارس شد
چکیده: مرحله چهارم از بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران " آذربایجان" دقایقی پیش با عبور رکابزنان شرکت کننده از خط پایان در منطقه آزاد ارس خاتمه یافت و رکابزن چک فاتح دور چهارم این تور شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس چهارمین مرحله از تور بیست و هشتم دوچرخه سواری بین المللی ایران " آذربایجان" که از ساعت 10 صبح ... ادامه »
31
در 4 خرداد 92 ، ارس، میزبان تور دوچرخه سواری ایران"آذربایجان"
چکیده: تور بین المللی دوچرخه سواری ایران "آذربایجان" در بیست و هشتمین دور این رقابت ها بعد از عبور از شهر های تبریز، مراغه، ارومیه و خوی به منطقه آزاد ارس خواهد رسید. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس تور بین المللی ایران "آذربایجان" همچون دورهای قبلی منطقه زیبای ارس را مقصد روز چهارم خود قرار داده و در چهار خرداد ماه سالجاری بعد از ... ادامه »
30
ثبت تصاویر سه بعدی از جاذبه های گردشگری منطقه ارس
چکیده: تصاویر سه بعدی از جاذبه های گردشگری منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس توسط 30 نفر از هنرمندان انجمن عکاسان استان آذربایجان شرقی ثبت شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این تور یک روزه هنرمندان از جاذبه های زیبای آبشار آسیاب، کلیسای سنت استپانوس و دشت شقایق ارس عکاسی کردند. آثار عکاسی منتخب این هنرمندان در نمایشگاهی که به منظو... ادامه »
30
رئیس جدید پردیس بین المللی ارس دانشگاه علوم پزشکی تبریز منصوب شد / مدیرعامل منطقه آزاد ارس: تخصص علمی و عملی لازمه توسعه اقتصادی است
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین تودیع و معارفه رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه علوم پزشکی تبریز توسعه مراکز علمی و تربیت مدیران متخصص برای آینده را لازمه توسعه اقتصادی دانست. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی گفت: وجود پردیس های بین المللی ارس دانشگاه های معتبر کشور توان علمی منطقه را ارتقاء داده و نقش مهمی ... ادامه »
29
اطلاع رسانی باید شفاف و بدور از بزرگنمایی انجام گیرد
چکیده: مدیر عامل منطقه آزاد ارس در نشست با مجموعه مدیریت روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس اطلاع رسانی دقیق و سنجیده را هنر روابط عمومی خواند و بر دوری از بزرگنمایی و مبالغه در انتشار اخبار تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در این نشست که به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار گردید اظها... ادامه »
25
به مناسبت 27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي
چکیده: روابط عمومي هنر مردم داري و هنر ايجاد ارتباط اثر بخش بين سازمان و مخاطب است.يكي از مهمترين وظايف آن اطلاع رساني و آگاه ساختن مردم از عملكرد سازمان متبوع خود و بازتاباندن اطلاعات و مطالبات و دغدغه هاي مردم به مسئولان است.در سال هاي اخير حرفه روابط عمومي در كشور ما از نظر كمي و كيفي رشد قابل توجهي داشته و هم اينك در تشكيلات اداري،اجتماعي،اقتصادي و فر... ادامه »
22
کتاب "نسل عاشورا" ؛ یادنامه شهیدان و سرداران منطقه ارس و شهرستان جلفا چاپ شد
چکیده: مدیر روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از انتشار یادنامه 227 نفر از سرداران و شهدای منطقه ارس و شهرستان جلفا در مجموعه هفتم از سری مجموعه های کتاب نسل عاشورا در 2000 تیراژ خبر داد. ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: یادنامه مجلد سرداران و شهدای منطقه ارس و شهرستان جلفا با همکاری مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، بسیج سپاه عاشو... ادامه »
21
اتمام رقابت های قویترین مردان در ارس
چکیده: در سومین روز رقابت های قویترین مردان ارس، با حضور شش نفر راه یافته به دورپایانی، فینال این مسابقات برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این رقابت ها ده نفر برتر رقابت های مردان آهنین سال گذشته با هم به رقابت پرداختند. بر این اساس اولین دور رقابت های قویترین مردان ارس با حضور پرشور مردم و ورزشکاران از سراسر کشور در ... ادامه »
21
طبیعت زیبای ارس به روایت ایسنا
چکیده: گزارش تصویری خبرگزاری ایسنا از طبیعت زیبای منطقه آزاد ارس
19
بازدید دانشجویان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران از منطقه آزاد ارس
چکیده: طی سفری علمی دانشجویان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران از منطقه آزاد ارس بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت ها و توانمندی های ارس در حوزه های مختلف قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دانشجویان و اساتید دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با هدف آشنایی با فعالیت های تولیدی و صنعتی ارس از واحدهای صنعتی این منطقه بازد... ادامه »
19
آغاز رقابت قویترین مردان ایران در ارس
چکیده: رقابت های قویترین مردان کشور در شهر جلفای منطقه آزاد ارس آغاز شد و ورزشکاران در سه گروه چهار نفری به رقابت پرداختند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس رقابت های قویترین مردان کشور با حضور نفرات برتر رقابت های مردان آهنین سال گذشته در پارک کوهستان ارس آغاز شد و تا 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. حسین بجانی مسؤل کمیته اجرایی و دا... ادامه »
18
اعطای گواهی پایان دوره آموزش های ارس وندی به 135 فرهنگی منطقه آزاد ارس / مدیرعامل منطقه آزاد ارس تاکید کرد: تحول نظام آموزشی با ابزارهای نوین علمی در ارس
چکیده: آئین اعطای گواهی پایان دوره آموزش های ارس وندی ویژه دبیران و مدیران آموزش و پرورش همراه با تجلیل از فعالان این حوزه در منطقه آزاد ارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین تجلیل از فرهنگیان این منطقه که با حضور 250 نفر از دبیران و مدیران آموزش و پرورش منطقه آزاد ارس در جلفا برگزار شد گواهی پایان دوره دوره ه... ادامه »
17
نشست سرمایه گذاران چینی با مدیرعامل منطقه آزاد ارس ؛ بررسی پروژه تولید لوله های نفتی و انتقال آب ارس به مزارع کشاورزی
چکیده: نماینده انجمن مسلمانان چین همراه با نماینده شرکتی فعال در حوزه آب و برق چین از منطقه آزاد ارس بازدید کرده و در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس آمادگی خود را نسبت به همکاری و سرمایه گذاری در ارس اعلام کردند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس "علیجا" نماینده انجمن مسلمانان کشور چین با بیان اینکه حاضریم خط تولید لوله های ن... ادامه »
16
تشریح توانمندی های منطقه آزاد ارس در جمع تولیدکنندگان قطعات خودرویی چین
چکیده: پتانسیل ها و مزیتهای منطقه آزاد ارس در نشست سالانه تولید کنندگان قطعات خودرو چین در پکن تشریح شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این نشست به دعوت اتاق سراسری بازرگانان قطعات خودرو جمهوری خلق چین در محل سالن همایشهای نمایشگاه بین المللی جیو خوآ در پکن برگزار گردید. در این نشست که رایزن اقتصادی کشورمان در چین، سفیر سابق جمهو... ادامه »
16
با سرمایه گذاری 910 میلیارد ریالی بخش خصوصی صورت گرفت: آغاز احداث  دو کارخانه تولید کفش و لامپ های LED در منطقه ارس
چکیده: عملیات اجرایی کارخانه تولید انواع کفش با برند دنیل لی و نیز کارخانه تولید لامپ های کم مصرف در مجموع با سرمایه گذاری بالغ بر 910 میلیارد ریالی بخش خصوصی در منطقه آزاد ارس آغاز گردید. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیرعامل این منطقه آزاد صنعتی در آیین آغاز عملیات اجرایی این کارخانجات افزود: هم اکنون 80 واحد تولیدی در حال احد... ادامه »
15
رقابت قویترین های ایران در ارس
چکیده: رقابت های قویترین مردان ایران از 18 الی 20 اردیبهشت سالجاری در منطقه آزاد ارس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ده نفر برتر رقابت های مردان آهنین سال گذشته بمدت دو روز در پارک کوهستان منطقه آزاد ارس رقابت خواهند کرد. بر این اساس در این رقابت ها ده نفر برتر شمالغرب کشور نیز حضور داشته و با رقبای کشوری به رقابت م... ادامه »
صفحه 37 از 74اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين