العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
چهارشنبه 01 مرداد 1393

جستجو
01
کسب رتبه دوم برترین صادر کننده غیر نفتی کشور توسط شرکت فخر آذربایجان
چکیده: شرکت فخر آذربایجان در منطقه آزاد ارس رتبه های دوم صادرکننده برتر کشور ، صادر کننده نمونه استان آذربایجان شرقی و واحد نمونه کیفی سال 1390را به خود اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این شرکت که یکی از موفق ترین واحدهای تولیدی و صادرکننده کشور می باشد همه ساله عناوین برتر کشوری و استانی را کسب می کند. می توان گف... ادامه »
30
زمینه توسعه همكاری مناطق آزاد ایران و تاجیكستان وجود دارد / مناطق آزاد اهرم قدرت اقتصاد جهان
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری، صنعتی ارس در حاشیه مراسم اختتامیه نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در تاجیکستان گفت: زمینه توسعه همكاری های اقتصادی بین مناطق آزاد ایران و تاجیكستان وجود دارد. صادق نجفی با اشاره به دستاوردهای نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در تاجیكستان گفت: با توجه به نیازهای كشور تاج... ادامه »
30
استقبال گسترده ازنمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در تاجیکستان
چکیده: دوشنبه - برپایی نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در شهر دوشنبه، در رسانه های صوتی؛ تصویری و نوشتاری تاجیکستان؛ بازتاب گسترده داشت. به گزارش خبرنگار ایرنا، در نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در تاجیکستان که چهارشنبه شب گذشته آغاز به کار کرد و جمعه شب بکار خود پایان داد، کالاهای صنعتی، تولیدات شرکت های خصوصی... ادامه »
29
نمایش دار ورنی بافی عشایر ارسباران در موزه خانه ایران در تاجیکستان
چکیده: نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در شهر دوشنبه تاجیکستان به اتمام رسید و در آئین اختتامیه آن یک دار ورنی بافی توسط مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس به سفیر ایران در تاجیکستان اهدا شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین اختتامیه نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در تاجیکستان یک دار ورنی بافی عشایر ارسباران... ادامه »
29
رونمایی فرش اصیل تبریزی با شعار صلح طلبی ایرانیان
چکیده: همزمان با برگزاری نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد در تاجیکستان یک تخته فرش اصیل تبریزی با شعار «صلح طلبی ایرانیان با بافت فرش مشاهیر جهان» رونمایی شد. این فرش 160 متری 70 رج تبریز از کرک و ابریشم است که حدود 12 سال بافت آن به طول کشیده و بافندگان آن از میان بهترین بافنده های تبریز و مرند انتخاب شده بودند که از ابتدا تا انتهای آن، هم... ادامه »
29
گزارش: نمایشگاه توانمندیهای منطقه آزاد ارس در تاجیکستان / نجفی: مرکز نمایشگاهی تجاری و بازرگانی ایرانیان در تاجیکستان ایجاد می شود
چکیده: درپی آغاز بکار نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در تاجیکستان، فرصت های سرمایه گذاری، توانمندیهای گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد ارس و استان آذربایجان شرقی در شهر دوشنبه در محل خانه ایران به نمایش درآمد. در اولین روز آغاز بکار این این نمایشگاه که با هدف توسعه فعالیت های اقتصادی، تجاری و صنعتی و نیز رشد و گسترش مناسبات فرهنگی م... ادامه »
26
آغاز نمایشگاه توانمندی مناطق آزاد ایران در تاجیکستان
چکیده: نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور سفیر ایران در شهر دوشنبه تاجیکستان آغازشد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در اولین روز آغاز بکار این نمایشگاه در 25 مهرماه سالجاری دکتر علی اصغر شعر دوست سفیر ایران در تاجیکستان ازغرفه منطقه آزاد ارس بازدید کرد. وی به نقش و اهمیت مناطق آزاد در توسعه مبادلات تجاری ... ادامه »
25
عمليات مرمت حمام تاريخي جلفا در منطقه آزاد ارس آغاز شد
چکیده: حمام تاریخی جلفا به موزه تاریخ وتمدن ارس تبدیل می شود عملیات اجرایی مرمت حمام تاریخی جلفا با اعتبار 2 میلیارد ریال در منطقه آزاد ارس آغاز شد. به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد ارس، عادل نجف زاده گفت: با توجه به ضرورت حفاظت و صيانت از اين اثر ارزشمند تاريخي سازمان منطقه آزاد ارس مرمت بخش های اصلی این حمام را آغاز کرد. نجف ... ادامه »
22
سرپرست منطقه آزاد ارس تاکید کرد: تسریع در راه اندازی گمرک محدوده قلی بیگلو
چکیده: سرپرست منطقه آزاد ارس بر تسریع در راه اندازی گمرک در محدوده قلی بیگلوی این منطقه در شهرستان خدآفرین تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس ، صادق نجفی در بازدید از این محدوده گفت: با اتمام عملیات اجرایی فاز نخست محدوده قلی بیگلو و راه اندازی گمرک در این محدوده می توان فرصتی جدید برای توسعه منطقه آزاد ارس در شهرستان خد... ادامه »
21
مدیر منطقه آزاد ارس در همایش ملی توسعه صادرات غیر نفتی در تبریز : مزیت های منطقه آزاد ارس کالاهای صادراتی را رقابت پذیر می کند
چکیده: معافیت های مالیاتی و عوارض گمرکی ،موقعیت جغرافیایی و منطقه ای ویژه، وجود زیرساختها وقوانین مناسب، موجب توسعه سرمایه گذاری در ارس شده و کالاهای صادراتی را رقابت پذیر می کند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در هجدهمین همایش ملی توسعه صادرات غیر نفتی در تبریز افزود: خوشبختانه ارس بعد از 6 سال آمادگی برای حضور درع... ادامه »
18
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات نیرو رسانی به مجتمع های مسکونی و جابجائی فیدرهای 4 و 5 جهت رفع حریم مجتمع تجاری واقع در مسیر جاده کلیسا را با برآورد اوليه 1,487,089,358 ريال (یک میلیارد و چهارصد و هشتاد و هفت ميليون و هشتاد و نه هزار و سیصد و پنجاه و هشت ريال) بر ساس فهرست بهاء سال 1388 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
16
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات تسطیح و اجرای آسفالت محوطه تیر پارک گیت قره برون (ورودی جلفا)را با برآورد اوليه 1,176,585,658 ريال (یک میلیارد و یکصد و هفتاد و شش ميليون و پانصد و هشتاد و پنج هزار و ششصد و پنجاه و هشت ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1388 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
16
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات افزایش قدرت برق فرهنگسرای خریداری شده از شهرداری را با برآورد اوليه 375,883,539 ريال (سیصد و هفتاد و پنج ميليون و هشتصد و هشتاد و سه هزار و پانصد و سی و نه ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1388 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
16
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات زیرسازی و آسفالت ریزی راه دسترسی مسکن مهر روستای شجاع را با برآورد اوليه 547,196,268 ريال (پانصد و چهل و هفت ميليون و یکصد و نود و شش هزار و دویست و شصت و هشت ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1388 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
16
با حضور در ششمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین؛ توانمندی های گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد ارس در گلستان به نمایش درآمد
چکیده: زیبایی های گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد ارس در ششمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین که از 13 لغایت 17 مهر ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان گلستان برپا می باشد به نمایش درآمد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: منطقه آزاد ارس با ارائه توانمندی های گردشگری ... ادامه »
15
همایش اعضای خانه صنعت و معدن و انجمن مدیران صنایع استان و منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: صبح امروز با حضور هیات یکصد نفری اعضای خانه صنعت و معدن و انجمن مدیران صنایع استان در منطقه آزاد ارس همایش آشنایی با مزیت های منطقه آزاد ارس برای سرمایه گذاری در این منطقه برگزار شد. در این همایش صادق نجفی ضمن تشریح مزیت های منطقه ای و قانونی ارس برای توسعه سرمایه گذاری های سودآور در زمینه های صنایع و تولیدات مختلف تاکید کرد: شرایط سرمایه گذاری ... ادامه »
12
دوره جدید نشریه داخلی سازمان منطقه آزاد ارس به سردبیری ابراهیم نصیری منتشر شد.
چکیده: به گزارش پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سردبیر این نشریه در ستون سخن اول آورده است: برای منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس با ده ها نوع مخاطب از داخل و خارج از کشور و روند رو به رشد و تغییرات سریعی که در آن رخ می دهد و توسعه ای متفائت از سرزمین اصلی را به واسطه وجود قوانین و مقررات جدید تجربه می نماید، بدون شک بهره گیری از تمام توان رسانه های... ادامه »
12
نشست ارائه فاز اول طرح توسعه زیرساخت مخابراتی منطقه آزاد ارس / نجفی: زیرساخت شبکه فیبر نوری منطقه آزاد ارس به طول 18 کیلومتر توسعه می یابد
چکیده: زیرساخت های مخابراتی منطقه آزاد ارس در سالجاری با 18 کیلومتر کانال سازی جدید و ارتقای بستر فیبر نوری در سایت های مختلف توسعه یافته و نیاز سرمایه گذاران را در نواحی و شهرکهای جدید منطقه تامین خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر سازمان منطقه آزاد ارس در حاشیه نشست ارائه طرح توسعه زیرساخت های مخابراتی منطقه آزا... ادامه »
11
بازدید مدیران آژانس های گردشگری آذربایجان شرقی از منطقه آزاد ارس
چکیده: معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس: ارس، ظرفیت های لازم برای ثروت آفرینی صنعت توریسم را دارد مدیران آژانس های گردشگری آذربایجان شرقی همزمان با برنامه های هفته گردشگری از منطقه آزاد ارس بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در جمع مدیران آژانس های... ادامه »
09
توانمندی های منطقه آزاد ارس در نمایشگاه تاجیکستان ارائه می شود
چکیده: سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس از حضور ارس در نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران که اواخر مهر ماه سال جاری در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می شود خبر داد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی گفت: این نمایشگاه با هدف توسعه فعالیت های اقتصادی، تجاری و صنعتی و نیز رشد و گسترش مناسبات فرهنگی میان دو ک... ادامه »
صفحه 37 از 64اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين