العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
چهارشنبه 02 مهر 1393

جستجو
21
چکیده: سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس در نظر دارد در اجرای مصوبه یکصد و سیزدهمین جلسه هیأت مدیره محترم ،ساختمان نا تمام هتل 4 ستاره ارس با اعیانی احداثی حدود 21000 متر مربع در 12 طبقه واقع در سایت گردشگری منطقه (با عرصه حدود 18000 متر مربع) با موقعیت منحصر به فرد را از طریق تشریفات قانونی مزایده عمومی با شرایط و مشخصاتی که در اسناد مزایده قید گردیده به... ادامه »
19
دیدار مدیرعامل و اعضای شورای معاونین منطقه آزاد ارس با نماینده ولی فقیه در استان
چکیده: آیت الله شبستری: توسعه منطقه آزاد ارس اقتصاد شمال غرب کشور را متحول می سازد همزمان با دهه مبارک فجر مدیرعامل و جمعی از مدیران و معاونان سازمان منطقه آزاد ارس با آیت الله شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این دیدار آیت الله شبستری مناطق آزاد را یکی از برکات نظام ... ادامه »
17
با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال؛ فاز اول پست 400 کیلو ولت برق جلفا در منطقه آزاد ارس به بهره برداری رسید
چکیده: همزمان با دهه مبارک فجر با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، استاندار آذربایجان شرقی و مدیر عامل برق منطقه ای آذربایجان فاز یك پروژه 400 كیلوولت جلفا که نقش مهمی در تامین برق واحدهای صنعتی منطقه آزاد ارس خواهد داشت با سرمایه گذاری بیش از 70 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس طی سفر یک ر... ادامه »
17
محدودیت در تردد مرزی مانع توسعه مناطق مرزی جمهوری آذربایجان است / لزوم توجه به اشتراکات، روابط دوستانه و عاطفی مرزنشینان دو کشور
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ایجاد روادید در تردد مرزشینان ایرانی از سوی جمهوری آذربایجان را مانعی برای توسعه مناطق مرزنشین آن کشور و باعث جلوگیری از ارتباط دو ملت با پیشینه مشترک فرهنگی، عقیدتی و خانوادگی عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در نشست با جمعی از اهالی مرزنشین شهر مرزی جلفا با بیان اینکه... ادامه »
14
صادرات 120 میلیون دلاری کالا از گمرک منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس از صادرات 120 میلیون دلار کالا در مدت 10 ماه نخست سال جاری از منطقه آزاد ارس به کشورهای هدف این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود:این میزان کالا با 133 هزار تن وزن از این منطقه به کشورهای گرجستان ،ارمنستان ،تركمنستان و آذربايجان، افغانستان، پا... ادامه »
10
جشن میلاد پیامبراکرم(ص) در منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: جشن بزرگ ولادت پیامبر اعظم(ص) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عالی در مسجد امام زمان(عج)جلفا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس جشن میلاد پیامبراکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با حضور پرشور اهالی جلفا و جمعی از مسولین شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس برگزار شد. بر همین اساس حجت الاسلام عالی ضمن تبریک این ایام به به ب... ادامه »
08
دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با معاون وزیر راه و شهرسازی ؛ بررسی حل مشکلات پل جدید ارتباطی جلفا و نخجوان
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بر لزوم حل مشکلات ترددی پل جدید ارتباطی جلفا و نخجوان تاکید کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در این دیدار پل جدید ارتباطی بین جلفا و جمهوری خودمختار نخجوان را مزیتی... ادامه »
08
نشست استاندار آذربایجان شرقی، نماینده مردم مرند و جلفا و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس  با سفیر ارمنستان در ایران
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به همراه استاندار آذربایجان شرقی و نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی با سفیر ارمنستان در تهران دیدار و موارد مربوط به توسعه روابط بین منطقه آزاد ارس و ارمنستان را مورد بحث و گفتگو قرار دادند. در این دیدار مقامات استان آذربایجان شرقی و سفیر ارمنستان با بحث در مورد ایجاد منطقه مشترک سرمایه گذاری در محدوده ن... ادامه »
08
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات اجرائی برق رسانی به ساختمان های جدید الاحداث در خیابان ولیعصر را با برآورد اوليه 569,563,040 ريال (پانصد و شصت و نه ميليون و پانصد وشصت و سه هزار و چهل ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1388 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
07
پاسخ سازمان منطقه آزاد ارس در خصوص انتشار اخباری در خصوص نحوه تردد و واردات خودرو در این منطقه
چکیده: پیرو انتشار اخباری در خصوص نحوه تردد و واردات خودرو در منطقه آزاد ارس به نقل از فردی بنام مجید جاودانی تبریزی ، سازمان منطقه آزاد ارس لازم می داند جهت تنویر افکار عمومی جوابیه زیر را منتشر نماید : 1- منطقه آزاد ارس براساس قانون چگونگی اداره مناطق آزاد و ویژه اقتصادی،اساسنامه سازمان، قانون کار و در صورت مسکوت بودن قوانین مذکور براساس قانون تجارت ... ادامه »
07
با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی برگزار شد: اولین کارگاه آموزشی قصه گویی مادران در منطقه آزاد ارس
چکیده: اولین کارگاه آموزشی قصه گویی مادران به همت معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با حضور اولیاء و مربیان مهدهای کودک در شهر جلفا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مباحثی از جمله تقویت مهارت های قصه گویی والدین بخصوص مادران و نقش عمده مادران در شکل گیری شخصیت کودکان و تاثیر پذیری کودکان از شخصیت ... ادامه »
07
دیدار رئیس فدراسیون ژیمناستیک با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ؛توافق برای ایجاد پایگاه بین المللی ژیمناستیک در منطقه آزاد ارس
چکیده: رئیس فدراسیون ژیمناستیک در دیدار با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس موقعیت منطقه ای ارس را مزیتی مناسب برای ایجاد پایگاه بین المللی این رشته ورزشی و برگزاری کلاس ها، مسابقات و اردوهای تیم ملی عنوان کرد.. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس جعفر درویش زاده رئیس فدراسیون ژیمناستیک در دیدار با صادق نجفی موقعیت منطقه ای ارس را ... ادامه »
07
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات اجرائی نیرو رسانی به قسمتی از سایت صنایع سنگین را با برآورد اوليه 361,186,000 ريال (سیصد و شصت و یک ميليون و یکصد و هشتاد و شش هزار ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1388 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. بدينوسيله از پيمانكاران داراي صلاحيت از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردی (حداقل رتبه 5 نیرو (برق)) و شرکت ... ادامه »
04
سمینار بازاریابی و فروش در شرایط بحرانی در منطقه آزاد ارس برگزار شد
چکیده: سمینار بازاریابی و فروش در شرایط بحرانی با حضور اساتید برجسته این حوزه و 200 تن از مدیران صنایع و بنگاه های تولیدی و تجاری منطقه آزاد ارس در سالن آذران سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این سمینار با هدف ارتقاء سطح بازاریابی و فروش در سطح کسب و کارهای کوچک و متوسط با سخنرانی اساتید و اعضای... ادامه »
04
با توافق مدیرعامل منطقه آزاد ارس و مدیرکل راه و شهرسازی استان اجرا می شود؛ احداث 16 کیلومتر از دوبانده کردن جاده جلفا - مرند توسط منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس و مدیر کل راه و شهر سازی استان آذربایجان شرقی نسبت به اجرای عملیات احداث جاده دوبانده جلفا - مرند بطول 16 کیلومتر از جلفا تا تونل دره دیز توسط منطقه آزاد ارس موافقت کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این نشست با پیشنهاد صادق نجفی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و توافق اروجعلی علیزا... ادامه »
30
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات نگهداری فضای سبز شهر جلفا از میدان یادبود تا گیت ریاحی و از میدان یادبود تا انتهای خیابان کمربندی (بغیر از پارک سلامت) را با برآورد اوليه 2,345,957,098 ريال (دو میلیارد و سیصد و چهل و پنج ميليون و نهصد و پنجاه و هفت هزار و نود و هشت ريال) از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
30
بازدید استاندار بصره و سرکنسول ترکیه از غرفه ارس در نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران در بصره عراق / استاندار بصره: توانمندی های منطقه آزاد ارس ستودنی است
چکیده: استاندار بصره در راس هیاتی از مدیران این استان از غرفه منطقه آزاد ارس در نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران در بصره بازدید و برای توسعه همکاریهای اقتصادی و بهره مندی بصره از هنر و توانایی اقتصادی و فنی و علمی فعالان منطقه آزاد ارس تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس خلف عبدالصمد خلف استاندار بصره عراق ضمن تحسین ت... ادامه »
28
دیدار استاندار سیونیک ارمنستان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس
چکیده: استاندار سیونیک ارمنستان در راس هیاتی تجاری اقتصادی از ارس بازدید و با مدیر عامل منطقه آزاد ارس دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این دیدار در راستای امضای تفاهمنامه ایجاد منطقه مشترک اقتصادی بین ایران و ارمنستان در مرز نوردوز انجام شد. صادق نجفی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس و سورن خاچاتوریان استاندار سیونی... ادامه »
26
پروژه تامین برق و روشنایی شهرک صنعتی 260 هکتاری منطقه آزاد ارس با 21 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس از تامین برق مورد نیاز کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی 260 هکتاری به میزان 13 مگاوات خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر گفت: با مصوبات کمیسیون اقتصادی منطقه آزاد ارس و سرمایه گذاری های انجام یافته سایت بخش اعظم سایت صنعتی 260 هکتاری واگذار شده و در ا... ادامه »
26
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات نگهداری فضای سبز پارک کوهستان، سایت اسکان نوروزی، جنگلکاری پیرامون پارک کوهستان و درختکاری جاده کلیسا (از CNG تا پارک کوهستان) را با برآورد اوليه 3,522,258,199 ريال (سه میلیارد و پانصد و بیست و دو ميليون و دویست و پنجاه و هشت هزار و یکصد و نود و نه ريال) از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
صفحه 37 از 68اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين