العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
سه شنبه 11 شهريور 1393

جستجو
05
دیدار مدیرعامل منطقه آزاد ارس با سفیر ایران در تاجیکستان  ؛ مزیت های منطقه آزاد ارس توان تولید و صادرات را افزایش داده است
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس و سفیر ایران در تاجیکستان دیدار و توافقات و نتایج نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران را که مهرماه جاری در شهر دوشنبه برگزار شد پیگیری کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی مدیر عامل منطقه آزاد ارس در دیدار با علی اصغر شعر دوست سفیر ایران در تاجیکستان در تبری... ادامه »
05
دیدار مدیرعامل منطقه آزاد ارس با هیئات اقتصادی ترک: ارس آماده گسترش همکاری با سرمایه گذاران و تجار ترکیه است
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با هیئاتی از استان ارزروم ترکیه و انجمن موصیاد این کشور در اتاق بازرگانی تبریز بر گسترش روابط تجاری ، آموزش عالی و سرمایه گذاری های دوطرفه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در این دیدار با اشاره به مزیت های موجود در منطقه آزاد ارس افزود: منطقه آزاد ارس مزیتی منح... ادامه »
04
200 کشتی گیر آزادکار در رقابت های کشتی روز جهانی کودک در منطقه آزاد ارس رقابت می کنند
چکیده: تجلیل از قهرمانان ورزشی یاری رسان به زلزله زدگان آذربایجان در مسابقات کشتی روز جهانی کودک مسابقات بین المللی کشتی آزاد روز جهانی کودک به میزبانی منطقه آزاد ارس در روزهای 7 و 8 دی ماه در منطقه آزاد ارس برگزار و از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی که در جریان وقوع زلزله به یاری و دلجویی مردم آذربایجان شتافته بودند تجلیل می گردد. به گزارش روابط عمومی و ام... ادامه »
04
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات اجرائی روشنائی بلوار ولایت فقیه و فلکه گمرک تا پل آهنی و جابجائی خط و ترانس گیت خروجی به طرف پاسگاه ریاحی را با برآورد اوليه 1,529,604,434 ريال (یک میلیارد و پانصد و بیست و نه ميليون و ششصد و چهار هزار و چهارصد و سی و چهار ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1388 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
04
دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی و صنایع معادن تبریز و منطقه آزاد ارس در ارمنستان بزودی دایر می شود
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در سفری دو روزه به ارمنستان از راه اندازی دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تبریز و منطقه آزاد ارس در استان آرماویر این کشور در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی که به همراه هیاتی با حضور استاندار آذربایجان شرقی و گروهی از صاحبان صنایع آذربایجان شرقی... ادامه »
03
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد عملیات اجرائی روشنائی میدان شهید بهشتی تا فلکه گمرک و روشنائی خیابان مقابل سایت ویلائی را با برآورد اوليه 1,247,018,050 ريال (یک میلیارد و دویست و چهل و هفت ميليون و هجده هزار و پنجاه ريال) بر اساس فهرست بهاء سال 1388 از طريق مناقصه عمومي واگذار نمايد. ادامه »
02
ساماندهی 760 واحد صنفی منطقه آزاد ارس شروع شد / اخذ مجوز فعالیت اقتصادی لازمه بهره مندی از معافیت مالیاتی 20 ساله در منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز طرح ساماندهی 760 واحد صنفی فعال در منطقه آزاد ارس خبر داد. صادق نجفی در جلسه شورای مدیران منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر افزود: اصناف و کسبه و فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس لازم است برای برخورداری از مزایای قانونی از جمله معافیت مالیاتی 20 ساله نسبت به دریافت مجوز فعالیت اقدام کنند. وی افزود: این قانون بر ا... ادامه »
30
یادمان آرامگاه شاعر بزرگ،حکیم نباتی در روستای تاریخی اوشتبین آماده بهره برداری است
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از اتمام احداث یادمان آرامگاه حکیم ابوالقاسم نباتی شاعر نامی خطه آذربایجان در روستای توریستی اشتبین خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده گفت: مقبره جدید آرامگاه این شاعر نامی آذربایجان با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال توسط منطقه آزاد ارس طراحی و... ادامه »
28
شرکت پلیورد ارس نشان ملی مرغوبیت کالا در سال 91 را کسب کرد
چکیده: شرکت پلی ورد ارس تولید کننده تجهیرات مجموعه های بازی کودکان و مبلمان شهری در منطقه آزاد ارس، نشان ملی مرغوبیت کالا را در همایش نشان مرغوبیت سال 1391 کسب کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس اولین تولید کننده تجهیزات مجموعه های بازی کودکان و مبلمان شهری که در منطقه آزاد ارس فعالیت دارد نشان مرغوبیت کالا را در مراسم اعطای... ادامه »
27
سومین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی و اختراعات منطقه آزاد ارس آغاز بکار کرد
چکیده: همزمان با هفته پژوهش سومین نمایشگاه دستاوردهای علمی، پژوهشی و اختراعات منطقه آزاد ارس با بازدید مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس آغاز بکار کرده و از 25 الی 30 آذرماه جاری در محوطه پردیس های بین المللی دانشگاه های منطقه آزاد ارس در شهر جلفا پذیرای علاقمندان می باشد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر عامل سازمان منطقه آ... ادامه »
26
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد: آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای بین المللی در منطقه آزاد ارس تاسیس می شود
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از تاسیس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای بین المللی در منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر افزود: اولین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای منطقه آزاد ارس با هدف ارائه آموزشهای مورد نیاز عموم مردم و بخصوص کارکنان و کارگران شرکتها... ادامه »
25
از 30 آذر الی 3 دی ماه ؛ صنایع دستی منطقه ارس در نمايشگاه  ICCH پکن ارائه می شود
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از حضور صنایع دستی منطقه ارس در نمايشگاه بین المللی دستاوردهای خلاق" ICCH" پکن خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده افزود: آثار شش هنرمند آذربایجان شرقی با همکاری منطقه آزاد ارس ، معاونت صنايع دستي كشور و اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري ا... ادامه »
23
از سوی فدراسیون دوچرخه سواری کشور اعلام شد ؛ کسب رتبه اول میزبانی مسابقات دوچرخه سواری لیگ دسته یک کشور توسط منطقه آزاد ارس
چکیده: منطقه آزاد ارس رتبه اول در ارزشیابی میزبانی لیگ دسته یک دوچرخه سواری کشور را از سوی فدراسیون این رشته ورزشی کسب کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس آخرین مرحله رقابتهای لیگ دسته یک کورسی باشگاه های کشور 14 و 15 آذرماه جاری در منطقه آزاد ارس برگزار شد و به جهت میزبانی مناسب از این مسابقات فدراسیون دوچرخه سواری کشور ارس ... ادامه »
23
تجهیز شبکه ارتباطی منطقه آزاد  ارس به اینترنت وایمکس ایرانسل
چکیده: شبکه ارتباطی منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاری سه میلیارد ریالی شرکت ایرانسل به اینترنت بی سیم وایمکس مجهز شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محدوده جلفای منطقه آزاد ارس به جهت فعالیت صدها شرکت فعال در حوزه اقتصادی، تجاری صنعتی و تولیدی و نیاز به ارتباط آسان و سریع در شبکه مجازی به اینترنت پرسرعت وایمکس ایرانسل مجهز شد. ... ادامه »
20
با دفاع دانشجویان پردیس ارس دانشگاه تهران صورت گرفت: فارغ التحصیلی اولین دانشجویان کارشناسی ارشد ایمنی و بهداشت محیط در کشور
چکیده: 30 دانشجوی ایرانی مقیم خارج در پردیس ارس دانشگاه تهران پذیرش می شوند پنج دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد پردیس ارس دانشگاه تهران از پایان نامه های خود دفاع کرده و اولین دانشجویان کارشناسی ارشد ایمنی و بهداشت محیط کشور بدین ترتیب فارغ التحصیل شدند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دکتر محمد حسین امید رئیس پردیس ارس دانشگاه ته... ادامه »
18
رشد 43 درصدی صادرات گمرک منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از صادرات 105 میلیون دلار کالا در مدت 8 ماه نخست سال جاری از منطقه آزاد ارس به کشورهای هدف این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: این میزان کالا با 120 هزار تن وزن از این منطقه به کشورهای گرجستان ،ارمنستان ،تركمنستان و آذربايجان، افغانستان، پاكس... ادامه »
16
25 الی 30 آذرماه ؛ سومین نمایشگاه دستاوردهای عملی و پژوهشی و اختراعات منطقه آزاد ارس برگزار می شود
چکیده: همزمان با هفته پژوهش سومین نمایشگاه دستاوردهای علمی، پژوهشی و اختراعات منطقه آزاد ارس از 25 الی 30 آذرماه جاری در جلفا برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر برنامه ریزی و بودجه منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: سومین نمایشگاه دستاوردهای علمی ،پژوهشی و اختراعات با حضور مراکز آموزش عالی مستقر در ارس و بن... ادامه »
16
مسابقات لیگ دسته یک دوچرخه سواری کورسی باشگاههای کشور در ارس به اتمام رسید / تیم آذرمیشو مرند فاتح مرحله پایانی
چکیده: دومین دوره مسابقات لیگ دسته یک دوچرخه سواری کورسی باشگاههای کشور که دیروز و امروز به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار شد با برتری تیم دوچرخه سواری آذرمیشو مرند باتمام رسید به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این مسابقات که با حضور 120 دوچرخه سوار از 13 تیم برگزار گردید تیم های آذرمیشو مرند و کارسازان آینده فارس و پدافند هوای... ادامه »
15
دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با خانواده شهدا
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اعطای لوح یادبود با خانواده 3 شهید دوران دفاع مقدس منطقه آزاد ارس دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران سازمان با خانواده شهیدان شبانی، فیض الهی و قراخانی در شهر جلفا و حقوردی آباد دیدار کردند. بر همین اساس در این دیدار صادق نجفی از همسر شهید ق... ادامه »
14
آغاز مرحله پایانی رقابتهای دوچرخه سواری لیگ دسته یک کشوری در منطقه آزاد ارس / نفرات برتر مرحله استقامت معرفی شد
چکیده: اولین دور از آخرین مرحله رقابتهای لیگ دسته یک کورسی باشگاه های کشور صبح امرزو از مقابل سازمان منطقه آزاد ارس آغاز شد و با برتری رکابزنی از هیئات دوچرخه سواری استان فارس به اتمام رسید. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در اولین روز این رقابت ها در رشته استقامت 59 رکابزن در قالب 13 تیم از سراسر کشور، 81 کیلومتر از مسیرهای گ... ادامه »
صفحه 37 از 66اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين