العربیه | English | Русский | Türkçe | 中文
يکشنبه 09 شهريور 1393

جستجو
23
از سوی فدراسیون دوچرخه سواری کشور اعلام شد ؛ کسب رتبه اول میزبانی مسابقات دوچرخه سواری لیگ دسته یک کشور توسط منطقه آزاد ارس
چکیده: منطقه آزاد ارس رتبه اول در ارزشیابی میزبانی لیگ دسته یک دوچرخه سواری کشور را از سوی فدراسیون این رشته ورزشی کسب کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس آخرین مرحله رقابتهای لیگ دسته یک کورسی باشگاه های کشور 14 و 15 آذرماه جاری در منطقه آزاد ارس برگزار شد و به جهت میزبانی مناسب از این مسابقات فدراسیون دوچرخه سواری کشور ارس ... ادامه »
23
تجهیز شبکه ارتباطی منطقه آزاد  ارس به اینترنت وایمکس ایرانسل
چکیده: شبکه ارتباطی منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاری سه میلیارد ریالی شرکت ایرانسل به اینترنت بی سیم وایمکس مجهز شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محدوده جلفای منطقه آزاد ارس به جهت فعالیت صدها شرکت فعال در حوزه اقتصادی، تجاری صنعتی و تولیدی و نیاز به ارتباط آسان و سریع در شبکه مجازی به اینترنت پرسرعت وایمکس ایرانسل مجهز شد. ... ادامه »
20
با دفاع دانشجویان پردیس ارس دانشگاه تهران صورت گرفت: فارغ التحصیلی اولین دانشجویان کارشناسی ارشد ایمنی و بهداشت محیط در کشور
چکیده: 30 دانشجوی ایرانی مقیم خارج در پردیس ارس دانشگاه تهران پذیرش می شوند پنج دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد پردیس ارس دانشگاه تهران از پایان نامه های خود دفاع کرده و اولین دانشجویان کارشناسی ارشد ایمنی و بهداشت محیط کشور بدین ترتیب فارغ التحصیل شدند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دکتر محمد حسین امید رئیس پردیس ارس دانشگاه ته... ادامه »
18
رشد 43 درصدی صادرات گمرک منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از صادرات 105 میلیون دلار کالا در مدت 8 ماه نخست سال جاری از منطقه آزاد ارس به کشورهای هدف این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: این میزان کالا با 120 هزار تن وزن از این منطقه به کشورهای گرجستان ،ارمنستان ،تركمنستان و آذربايجان، افغانستان، پاكس... ادامه »
16
25 الی 30 آذرماه ؛ سومین نمایشگاه دستاوردهای عملی و پژوهشی و اختراعات منطقه آزاد ارس برگزار می شود
چکیده: همزمان با هفته پژوهش سومین نمایشگاه دستاوردهای علمی، پژوهشی و اختراعات منطقه آزاد ارس از 25 الی 30 آذرماه جاری در جلفا برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر برنامه ریزی و بودجه منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: سومین نمایشگاه دستاوردهای علمی ،پژوهشی و اختراعات با حضور مراکز آموزش عالی مستقر در ارس و بن... ادامه »
16
مسابقات لیگ دسته یک دوچرخه سواری کورسی باشگاههای کشور در ارس به اتمام رسید / تیم آذرمیشو مرند فاتح مرحله پایانی
چکیده: دومین دوره مسابقات لیگ دسته یک دوچرخه سواری کورسی باشگاههای کشور که دیروز و امروز به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار شد با برتری تیم دوچرخه سواری آذرمیشو مرند باتمام رسید به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این مسابقات که با حضور 120 دوچرخه سوار از 13 تیم برگزار گردید تیم های آذرمیشو مرند و کارسازان آینده فارس و پدافند هوای... ادامه »
15
دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با خانواده شهدا
چکیده: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اعطای لوح یادبود با خانواده 3 شهید دوران دفاع مقدس منطقه آزاد ارس دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران سازمان با خانواده شهیدان شبانی، فیض الهی و قراخانی در شهر جلفا و حقوردی آباد دیدار کردند. بر همین اساس در این دیدار صادق نجفی از همسر شهید ق... ادامه »
14
آغاز مرحله پایانی رقابتهای دوچرخه سواری لیگ دسته یک کشوری در منطقه آزاد ارس / نفرات برتر مرحله استقامت معرفی شد
چکیده: اولین دور از آخرین مرحله رقابتهای لیگ دسته یک کورسی باشگاه های کشور صبح امرزو از مقابل سازمان منطقه آزاد ارس آغاز شد و با برتری رکابزنی از هیئات دوچرخه سواری استان فارس به اتمام رسید. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در اولین روز این رقابت ها در رشته استقامت 59 رکابزن در قالب 13 تیم از سراسر کشور، 81 کیلومتر از مسیرهای گ... ادامه »
14
شهردار جلفا خبر داد: اجرای پروژه های جدید شهرسازی با 25 میلیارد ریال
چکیده: اصلاح و ساماندهی پروژه های عمرانی در حوزه شهرداری سطح شهر جلفا با اعتبار 25 میلیارد ریال اجرا و آماده بهره برداری هستند. به گزارش روابط عمومی و امور بین املل سازمان منطقه آزاد ارس، ایرج آذرنژاد مشاور حوزه شهرداری منطقه آزاد ارس گفت: مساعدت های منطقه آزاد ارس سرعت پیشرفت پروژه های سطح شهر جلفا را به میزان قابل توجهی افزایش داده و موجب طراحی پروژه ه... ادامه »
14
شروع پروژه گازرسانی به شهرک صنایع سنگین و بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیرعامل شركت گاز استان آذربايجان شرقي از شروع پروژه گازرسانی به شهرک صنایع سنگین و بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در منطقه آزاد ارس خبر داد. ولی الله دینی در آئین کلنگ زنی پروژه گازرسانی به شهرک صنایع سنگین منطقه آزاد ارس گفت: طبق تفاهم با منطقه آزاد ارس دو پروژه گازرسانی به شهرک صنایع سنگین و شهرک گلخانه ای در منطقه آزاد ارس با اعتباری بالغ بر 60 ... ادامه »
13
همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ارس در استانبول برگزار شد
چکیده: همایش معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در استانبول برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیرعامل منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: این همایش با مشارکت انجمن تجار و صنعتگران ایرانی مقیم استانبول و سازمان منطقه آزاد ارس و مسوولان اقتصادی استان آذربایجان شرقی به مدت یک روز در شهر استانبول برگزار گ... ادامه »
12
بازدید انجمن قطعه سازان خودرو از واحدهای صنعتی منطقه آزاد ارس
چکیده: انجمن قطعه سازان خودرو از زیرساخت های صنعتی و واحدهای خودروسازی منطقه آزاد ارس بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ایرج حاتمی در نشستی با اعضای انجمن قطعه سازان خودرو گفت: هم اکنون چندین شرکت بزرگ ماشین آلات سنگین ، سبک و سواری را در منطقه آزاد ارس تولید می کنند. حاتمی نقش مهم تولید قطعات در منطقه آزاد تجاری ... ادامه »
08
استاندار آرماویر ارمنستان از منطقه آزاد ارس بازدید کرد
چکیده: استاندار آرماویر ارمنستان در راس یک هیات ارمنی از منطقه آزاد ارس بازدید کرد  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس استاندار آرماویر ارمنستان و هیات اقتصادی همراه از فعالیت های صنعتی ،تجاری منطقه آزاد ارس بازدید کرد و در نشست با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به مزیت های این منطقه بر همکاری های مشترک تاکید کرد. ... ادامه »
08
منطقه آزاد ارس میزبان آخرین مرحله از رقابتهای لیگ دسته یک کورسی جاده مردان باشگاه های کشور
چکیده: آخرین مرحله از رقابتهای لیگ دسته یک کورسی باشگاه های کشور در مواد جاده، به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی و در منطقه آزاد ارس 14 و 15 آذر ماه برگزار می شود. پس از حضور قطعی تیم های (شهرداری باغستان و پدافند هوایی) برای شرکت در این دوره از رقابتها ، تیم اذرمیشو مرند نیز حضور خود را در آخرین مرحله از رقابتهای لیگ دسته یک کورسی باشگاه... ادامه »
08
تا بهمن ماه امسال صورت می گیرد؛ اتمام گازرسانی به شهرک گلخانه ای منطقه آزاد ارس
چکیده: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس از اتمام پروژه گازرسانی به بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در منطقه آزاد ارس تا بهمن ماه جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین املل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در حاشیه نشست با مدیر کل گاز استان آذربایجان شرقی گفت: بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در زمینی بمساحت 140 هکتار طراحی شده است و با اتمام گازرسانی به ا... ادامه »
07
معاون گردشگری ارس خبر داد: تصویب 30 طرح سرمایه گذاری حوزه گردشگری در نیمه اول سال 91
چکیده: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در نشست با سرمایه گذاران حوزه گردشگری از تصویب 30 طرح سرمایه گذاری گردشگری در این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده افزود: تاکنون از بین طرح های پیشنهادی سرمایه گذاران 30 طرح تصویب شده و از این تعداد 24 سرمایه گذار در حال اخذ مجوز ، طراحی ن... ادامه »
07
کنفرانس ویژگی‌های ملی 5 گانه تحول در شخصیت ایرانیان و پیشرفت ایران اسفندماه برگزار می شود
چکیده: کنفرانس ویژگی‌های ملی 5 گانه تحول در شخصیت ایرانیان و پیشرفت ایران با رویکرد روانشناختی، تربیتی، آموزشی، فرهنگی و مدیریتی به همت پردیس ارس دانشگاه تهران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این کنفرانس 3 و 4 اسفند ماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار و آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات 30 آبان ماه می باشد. ... ادامه »
06
ملت حسینی ایران طلایه داران ارزش های نهضت عاشورا هستند
چکیده: امام جمعه شهرستان جلفا در اجتماع بزرگ عاشورائیان منطقه آزاد ارس با اشاره به الگو بودن اتحاد ایرانیان برای جهانیان ، ملت ایران را طلایه داران ارزش های نهضت حسینی خواند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس حجت الاسلام انتظاری این همایش که با حضور عزاداران و هیئات های حسینی منطقه آزاد ارس در جلفا برگزار گردید گفت: امام حسین(ع)... ادامه »
01
بمناسبت ماه محرم صورت گرفت، خلق نقاشی 180 متری محرم توسط دانش آموزان ابتدایی منطقه آزاد ارس
چکیده: بمناسبت ایام سوگواری ماه محرم دانش آموزان دختر مدرسه ابتدایی 22 بهمن منطقه آزاد ارس بوم نقاشی 180 متری را با تصورات ذهنی خود از واقعه عاشورا و عزاداری ماه محرم ثبت کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مسابقه نقاشی محرم با هدف الگوگیری از ارزش های اسلامی برگزار شد. بر همین اساس این مسابقه که با مراسم عزاداری آغاز شد د... ادامه »
30
بمناسبت ایام سوگواری ماه محرم؛ اجتماع بزرگ عاشورائیان منطقه آزاد ارس برگزار می شود
چکیده: اجتماع بزرگ عاشورائیان همزمان با هفتم ماه محرم و با حضور هیئات عزاداری منطقه آزاد ارس در میدان معلم جلفا برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دوم آذرماه امسال بمناسبت ایام سوگواری اباعبدا...الحسین(ع) هیئات عزاداری منطقه آزاد ارس با تشکیل حلقه ای بزرگ از عاشقان اهل بیبت(ع) برگزار می شود. بر همین اساس این برنا... ادامه »
صفحه 37 از 66اولين   قبلي   32  33  34  35  36  [37]  38  39  40  41  بعدي   آخرين