منطقه آزاد ارس

تاریخ: 28 اسفند 1391

رسانه ها نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند

مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس گفت: رسانه ها نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند و خبرگزاری جمهوری اسلامی با مدیریت هوشمندانه اخبار در این راستا موفق عمل می کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی عصر روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز تبریز افزود: سرعت و دقت در انتشار اخبار و گزارش های خبری از ویژگی های بارز خبرگزاری جمهوری اسلامی به شمار می رود.
وی ضمن تقدیر از تلاش دست اندرکاران انتشار اخبار در این مرکز گفت: در زمان حاضر یک خبر در عرض چند ثانیه دردورترین نقاط جهان پخش می شود و تازگی خبراز ارزش های خبری اولویت دار می باشد.
مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز تبریز نیز گفت: این مرکز با تمام توان آماده انتشار اخبار مناطق مختلف استان آذربایجان شرقی از جمله منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس می باشد.
یعقوب اسماعیلی افزود: با استقرار نیروهای خبری متخصص ایرنا در این محدوده می توان گام های موثری در راستای معرفی ظرفیت ها و فعالیت های توسعه ای این منطقه برداشت.
منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در استان آذربایجان شرقی، دارای یک محدوده متصل در جلفا و سه محدوده منفصل در مرز ارمنستان و شهرستان خداآفرین می باشد.

منبع
خبر صفحه اصلی