منطقه آزاد ارس

تاریخ: 28 اردیبهشت 1392

اطلاع رسانی باید شفاف و بدور از بزرگنمایی انجام گیرد

مدیر عامل منطقه آزاد ارس در نشست با مجموعه مدیریت روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس اطلاع رسانی دقیق و سنجیده را هنر روابط عمومی خواند و بر دوری از بزرگنمایی و مبالغه در انتشار اخبار تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در این نشست که به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار گردید اظهار داشت: اطلاع رسانی فعالیت ها از مهمترین اهداف هر سازمان است و در این راستا باید ضمن شفافیت در انتشار اخبار از مبالغه گویی و بزرگنمایی باید پرهیزکرد.
وی ضمن توصیه بر رویکرد جدید در اطلاع رسانی قوانین منطقه آزاد ارس در بین سرمایه گذاران و ارس وندان افزود: فرهنگ سازی و همراه نمودن افکار عمومی منطقه با برنامه ها و سیاست های کلان سازمان از جمله وظایف روابط عمومی هاست که باید برنامه ریزی لازم در این خصوص بعمل آید.
صادق نجفی با اشاره به آغاز بکار محدوده های نوردوز و خداآفرین منطقه آزاد ارس تاکید کرد: اطلاع رسانی برنامه های سازمان و مزیت های اقتصادی محدوده های نوردوز و خداآفرین با توجه به جامعه مخاطب در محل و کشور هدف و هم مرز را تقویت کنید.
وی با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از عملکرد روابط عمومی و اموربین الملل منطقه آزاد ارس در حوزه های مختلف اطلاع رسانی و تبلیغات در حوزه های داخلی، ملی و بین المللی ابراز رضایت و تقدیر نمود.
مدیر روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت های این مدیریت را در سال 91 ارائه نمود.
ابراهیم نصیری گفت: در سال 91 انتشار چند هزار خبر و گزارش و مقاله در مطبوعات مختلف در سطح محلی، استانی، ملی و بین المللی و برگزاری و حضور در بیش از 30 همایش، نمایشگاه و جشنواره ملی و بین المللی و توسعه اقلام انتشاراتی سازمان با توجه به جامعه مخاطب در 6 زبان زنده دنیا از فعالیت های مهم در این سال بود.
وی افزود: توجه به تحلیل محتوای رسانه ها و ارتقای کیفی اقلام تبلیغی و انتشاراتی در راستای نیازسنجی و برنامه ریزی بهتر برای جامعه مخاطب سازمان در کنار سایر وظایف و ماموریت های جاری در سال 91 مورد توجه قرار گرفت.
نصیری با بیان اینکه روابط عمومی بدون حمایت و اعتماد مدیریت عالی سازمان قادر به انجام رسالت خود در سیستم و جامعه نیست افزود: خوشبختانه درک صحیح و متعالی مدیریت عامل سازمان از جایگاه و چشم انداز فعالیت های ارتباطی زمینه را برای فعالیت روابط عمومی در منطقه آزاد ارس هموارتر نموده است.

منبع
خبر صفحه اصلی