منطقه آزاد ارس

تاریخ: 15 شهریور 1393

با حمایت سازمان منطقه آزاد ارس ؛ اولین همایش ملی نقش خلاقیت و نوآوری در سازمان های موفق هزاره سوم در ارس برگزار شد

نخستین همایش ملی نقش خلاقیت و نوآوری در سازمان های موفق هزاره سوم، با حمایت سازمان منطقه آزاد ارس در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور جلفا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، این سمینار با رویکرد تحلیل و آموزش بحث خلاقیت سازمانی و آموزش برندینگ و با هدف بررسی تجربیات دیگر کشورهای تراز نخست جهان و بررسی حرکت کشور به سمت پیشرفت و شکوفایی در عرصه های مختلف علمی، اقتصادی و اجتماعی در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
این همایش با محوریت موضوعی نقش خلاقیت و نوآوری در مدیریت کسب و کار، مدیریت پردازش ایده های نو، مدیریت اجرای خلاقیت های نوین، خلاقیت در برندینگ و بازارایابی دنیای حاضر و آسیب شناسی ساختار شرکتهای مطرح کشور برگزار گردید.
شایان ذکر است این همایش توسط مرکز آموزش علمی کاربردی آمیکو و با حمایت سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد.
دکتر اقبالی از اساتید دانشگاه های تهران و سرممیز استانداردهای 100002، 10015، ISO 9001 به همراه دکتر سرمست معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و پرفسور فدایی استاد دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران و مشاور عالی ریاست هیأت مدیره گروه صنعتی آمیکو از سخنرانان این همایش بودند.
یادآوری میشود به شرکت کنندگان در این همایش یک روزه مدرک پایان دوره از آکادمی بین المللی TCKIT- Academy آلمان اعطاء گردید.

منبع
خبر صفحه اصلی