منطقه آزاد ارس

تاریخ: 09 آبان 1390

وبسایت مناقصه ها و پروژه های سازمان منطقه آزاد ارس راه اندازی شد

مدیر روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از طراحی و راه اندازی وبسایت جدید مناقصه ها و پروژه های منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری با اعلام این خبر گفت: این وبسایت با هدف دسترسی آسان و شفاف به اطلاعات مناقصات و اعلانات عمرانی و نیز پروژه های زیربنایی منطقه راه اندازی شده است.

وی افزود: این سامانه آنلاین آخرین اطلاعات مناقصات و مزایده های سازمان منطقه آزاد ارس را به همراه گزارش تصویری از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی منتشر می نماید.

وی ادامه داد: هم اکنون نسخه آزمایشی  این سایت به آدرس www.arastp.ir/default.aspx  در دسترس می باشد.

وی گفت: تنوع فعالیتی سازمان منطقه آزاد ارس بعنوان نهاد حاکمیتی و نماینده دولت در منطقه، باعث شده است تا انتشار تمامی زمینه های فعالیتی این منطقه در یک سایت میسر نشده و به همین جهت انتشار اطلاعات مختلف را بصورت مستقل در قالب یک پرتال ناگزیر ساخته است.

وی افزود: بودجه سازمان منطقه آزاد ارس در سالهای گذشته تا کنون رویکرد عمرانی داشته و در راستای توسعه زیرساختهای منطقه بیش از 500 قراردادعمرانی منعقد شده است.

وی گفت: این رویکرد هم اکنون نیز ادامه داشته و انتشار اطلاعات و رویدادهای عمرانی و قراردادهای منعقده و مناقصات در قالب یک سایت بر همین اساس انجام شده است.

گفتنی است بنا به گفته سرپرست معاونت عمران و امورزیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس در 7 ماهه نخست سالجاری 55 قرارداد عمرانی با اعتباری بالغ بر 91 میلیارد 607 میلیون ریال منعقد شده که برخی ازآنها در سالجاری و برخی دیگر نیز در سالهای آتی به بهره برداری می رسند.

منبع
خبر صفحه اصلی