منطقه آزاد ارس

تاریخ: 03 تیر 1396

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی، خدماتی، تولیدی و اشتغال زایی در مرکز خداآفرین

طرح های عمرانی، خدماتی، تولیدی و اشتغال زایی در مرکز خداآفرین با مجموع اعتبار 58 میلیارد ریال در مرکز خداآفرین سازمان منطقه آزاد ارس طی مراسمی افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این مراسم که با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد، طرح های اصلاح هندسی و ساماندهی میدان جانانلو، مجتمع رفاهی بین راهی و برج های نور در سایت قایقرانی دریاچه سد خداآفرین افتتاح شد. این طرح ها در مجموع با هزینه ۲۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
همچنین در کنار طرح های افتتاح شده، عملیات اجرایی ۴ پروژه تولیدی و اشتغال زایی نیز شامل ایجاد مزرعه نمونه، ساخت ساختمان اقامتی کمپ خدا آفرین با سرمایه منطقه آزاد ارس، پرورش و تولید گیاهان دارویی، تولید دستمال کاغذی با سرمایه گذاری بخش خصوصی، در مجموع با مجموع ۳۳ میلیارد ریال در مرکز خداآفرین کلنگ زنی شد.
گفتنی است در این مراسم، علاوه بر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، فرماندار شهرستان خداآفرین، نماینده شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسئولان سازمان منطقه آزاد ارس و شهرستان نیز حضور داشتند.

منبع
خبر صفحه اصلی: False