منطقه آزاد ارس

تاریخ: 07 فروردین 1399

در راستای عمل به شعار شهر سالم جامعه سالم/ضدعفونی گسترده ارس برای مقابله با کرونا

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: عملیات ضدعفونی و گندزدایی تمامی نقاط محدوده ارس بصورت گسترده و مستمر انجام می گیرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس حبیب زمانی گفت: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح منطقه و عمل به شعار" شهرسالم جامع سالم" و حفظ سلامت شهروندان و کارکنان ارس، این معاونت با همکاری سایر معاونت ها و ارگان ها اقدامات پیشگیرانه و عملیات ضدعفونی بصورت گسترده را در محدوده ارس نوردوز و خداآفرین در دستور کار خود قرار داده است.   

 

زمانی ابراز داشت: واحد امداد و نجات ارس از اوایل اسفندماه در مبادی ورودی و خروجی و نیز ورودی ساختمان های اداری ارس مستقر شده اند تا با همکاری نیروهای هلال احمر تب سنجی و غربالگری افراد را انجام دهند.

 

وی گفت: ضد عفونی مناطقی از شهر از جمله پارک ها فضای سبز، معابر و مکان های پرتردد، حاشیه خیابانها، بازارها، درمانگاه ها و سایر سطوح در جلفا، نوردوز و خداآفرین تا زمان ریشه کنی این ویروس بصورت مستمر در دستور کار ما قرار دارد.

 

معان فنی و زیربنایی منطقه آزاد ارس در پایان ضمن تشکر از همکاری نیروی انتظامی و بسیج سپاه پاسداران و سایر ارگان های مرتبط خاطر نشان کرد: تلاش های بسیاری برای ضدعفونی و شستشو در مراکز مختلف محدوده در حال انجام است اما بیشترین تاثیر جلوگیری از شیوع این ویروس رعایت فرهنگ شهروندی مناسب و  تردد نکردن غیرضروری شهروندان است.

منبع
خبر صفحه اصلی: False