پویش استانی ارتقا نشاط و سلامت زنان با ورزش برگزار می گردد

 پویش استانی ارتقا نشاط و سلامت زنان با ورزش برگزار می گردد


 همزمان با هفته ملی سلامت بانوان ایرانی(سبا) سومین پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان در ورزش با حضور ابتکار معاون بانوان در ریاست جمهوری و معاونان وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

 به گفته مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری برنامه های سلامت و ورزش بانوان در سال ۹۹ در استان، با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی برنامه ریزی هایی در جهت گرامیداشت این ایام پیش بینی شده است که یکی از مهمترین آنهابرگزاری پویش استانی ارتقا نشاط و سلامت زنان شاغل استان می باشد.

 در این طرح از طریق لینکی که در سایت اداره کل ورزش و جوانان استان بارگزاری شده بانوان شاغل فایل مورد نظر را دانلود و ورزش های پیش بینی شده را در منزل اجرا و فیلم آن را ارسال می نمایندکه به چند نفر از نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 همچنین اجرای مرحله دوم طرح سنجش ساختار قامتی و اجرای حرکات اصلاحی در بین زنان شاغل،برگزاری وبینارهای تخصصی با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان در موضوعات مختلف سلامت جسمی و روحی زنان و خانواده به ویژه در دوران کرونا از دیگر برنامه های درحال اجرا می باشد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج