فراخوان وبینار بزرگ شرکت‌های ایرانی و اروپایی

فراخوان وبینار بزرگ شرکت‌های ایرانی و اروپایی

سازمان توسعه تجارت ایران در همکاری با مرکز بین المللی تجارت و با حمایت اتحادیه اروپا، همایش بزرگ تجاری ایران-اروپا را در روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ آذر ماه با تمرکز بر فرصت اقتصادی ایران به صورت وبینار برگزار می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این همایش که با کمک موسسه آمبروزیتی ایتالیا برگزار خواهد شد، شرکت های ایرانی و اروپایی حضور داشته و نشست‌های تجاری دوجانبه برگزار خواهند کرد. این همایش و نشست‌ها B to B مربوط به آن در راستای استراتژی ملی صادرات جمهوری اسلامی ایران و در جهت کمک به شرکت‌های ایرانی برای ورود به بازار اروپا و ایجاد امکان برای تعامل اقتصادی و تجاری آنها با شرکت‌های اروپایی صورت می‌گیرد و شرکت‌ها برای برگزاری و هماهنگی نشست‌های B to B خود با شرکای تجاری در سایت اینترنتی اختصاصی این نشست، از ۱۱ آذر تا اول دی ماه فرصت دارند. جستجوی شرکت‌های موجود و ارسال تقاضا برای برگزاری نشست‌ها از ۱۱ آذر ماه (اول دسامبر) در سایت مذکور امکان پذیر خواهد شد

این رویداد سه روزه شامل نشست‌های تخصصی در زمینه مباحث مرتبط با روابط اقتصادی و تجاری ایران و اروپا و همچنین نشست‌های اختصاصی در خصوص استراتژی ملی صادرات در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و خدماتی خواهد بود. علاوه بر این فعالیت‌های متنوعی به منظور بهره‌برداری حداکثری شرکت‌کنندگان طراحی شده که از دو هفته پیش از روی داده اصلی آغاز شده و تا یک هفته پس از رویداد اصلی در جریان خواهد بود.

 

 این برنامه ها شامل برگزاری دوره‌های آموزشی در جهت ارتقای ظرفیت شرکت‌های ایرانی و تشخیص و بهبود مهارت‌های مدیریتی آنها مرتبط با فرآیندهای تجارت جهانی و همچنین ایجاد ارتباط تجاری با شرکت‌های طرف اروپایی و تنظیم ملاقات‌های دوجانبه از طریق جستجوی شرکت‌های حاضر در رویدادها و پیشنهاد برگزاری نشست‌ها در پلتفرم اختصاصی نشست خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نشست به وبسایت رسمی به آدرس https://www.europeiranbusinessforum.com/مراجعه و بروشور قابل دانلود، برنامه نشست‌ها، فهرست سخنرانان را مطالعه و برای حضور در این رویداد که به صضورت رایگان هم برگزار می‌شود، ثبت نام کنند.

 

 آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت‌های ایرانی و اروپایی تا پایان ۱۶ آذر ماه خواهد بود.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج