برگزاری مانور اورژانس اجتماعی پیشگیری از کودک آزاری و خشونت علیه زنان

برگزاری مانور اورژانس اجتماعی پیشگیری از کودک آزاری و خشونت علیه زنان

رئیس بهزیستی شهرستان جلفا از برگزاری مانور اورژانس اجتماعی، همزمان با روز جهانی پیشگیری از کودک آزاری و منع خشونت علیه زنان در منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ابراهیم خسروی با اعلام این خبر گفت: مانور اورژانس اجتماعی که با همکاری بهزیستی شهرستان جلفا و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد؛  باهدف آگاه سازی و پیشگیری در خصوص موضوعات کودک آزاری و منع خشونت علیه زنان برای عموم مردم از تاریخ 28 ابان و 5 آذر در محدوده منطقه آزاد ارس و هادیشهر برگزار گردید.

 

خسروی افزود: اورژانس اجتماعی باتکیه بر تخصصی بودن، به موقع بودن و در دسترس بودن برنامه ریزی شده است وقصد دارد تا مداخلات روانی اجتماعی را قبل از مداخلات قضایی و انتظامی جایگزین کند که این مسئله در پیشگیری از وقوع جرم نقش مهمی دارد.

 

وی یادآور شد: شماره 123 خط تلفن اورژانس اجتماعی باهدف در دسترس قرار دادن خدمات تخصصی و اورژانس سازمان بهزیستی با احاد جامعه آماده پاسخگویی و ارایه خدمات به ارسوندان و مردم شهرستان جلفا میباشد.

 

گفتنی است بر اساس تقویم جهانی،  ۱۹ نوامبر برابر با ۲۸ آبان بعنوان روز جهانی پیشگیری از کودک آزاری و ۲۵ نوامبر برابر با ۵ آذرماه  بعنوان روز منع خشونت علیه زنان نام گذاری شده است.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج