مراسم گرامیداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد / نجفی: تربیت و نظم هدیه های باارزش زنان به جامعه است

مراسم گرامیداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد / نجفی: تربیت و نظم هدیه های باارزش زنان به جامعه است

بانوان شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس در سالروز ولادت دخت گرامی نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) طی مراسمی تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس سرپرست منطقه آزاد ارس نقش زن در جامعه را غیرقابل انکار خواند و گفت: تربیت صحیح و نظم هدیه های با ارزش زنان موفق به جامعه است و موفقیت مردان در هر مرحله از زندگی مدیون ایثار و زحمات آنان است.
صادق نجفی نقش موثر زنان در سازندگی و آبادانی را مورد تاکید قرار داد و افزود: زنان با ایمان ایران اسلامی در تمام عرصه های تاریخ نشان داده اند با اراده و ایمان راسخ یاری رسان عرصه های سخت تاریخ هستند.
وی بر اهمیت تامین نیازهای بانوان تاکید کرد و افزود: مسائل رفاهی و ورزشی بانوان شاغل باید با جدیت دنبال شده و تامین شوند.
سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس همچنین از بانوان شاغل در سازمان خواست جدیت و دقت در کار را سرلوحه کارها قرار داده و با الگوگیری از حضرت فاطمه(س) زندگی خود را رونق دهند.
گفتنی است در این مراسم بانوان شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس با اهداء لوح از سوی سرپرست و عضو هیات مدیره سازمان تجلیل شدند.
همچنین در این مراسم نماینده تیم دوچرخه سواری بانوان منطقه آزاد ارس که در مسابقات دوچرخه سواری کراس کشور مقام نخست را کسب کرده بودند با اهداء لوح یادبود از زحمات و پشتیبانی های سرپرست سازمان تقدیر کرد.
 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج