بزودی اولین تلویزیون شهری منطقه آزاد ارس در جلفا به بهره برداری می رسد

بزودی اولین تلویزیون شهری منطقه آزاد ارس در جلفا به بهره برداری می رسد

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از بهره برداری نخستین تلویزیون شهری در این منطقه در تیرماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: این پروژه با سرمایه گذاری یک میلیارد و دویست میلیون ریالی بخش خصوصی در میدان عاشورای شهر جلفا و در نقطه ورودی از مرز ایران – نخجوان احداث و نصب می شود.
وی ادامه داد: توسعه پرشتاب تجارت و تولید در منطقه آزاد ارس در سالهای گذشته و توسعه فضاهای کسب و کار و اقامت در آن هم اکنون زمینه را برای فعالیت بخش خصوصی در حوزه تبلیغات شهری فراهم و توجیه پذیر کرده است.
وی بااشاره به اینکه سازه های تبلیغاتی دیجیتال نقش بسیار مهمی در ساماندهی فضای تبلیغی در شهرها دارند افزود: سازه های زیبای تبلیغاتی همچنین جزیی از مبلمان و دکوراسیون شهری محسوب شده و به همین جهت برنامه ریزی مناسب جهت جلوگیری از بهم ریختگی و ایجاد فضای نامناسب بصری که هم اکنون در برخی از کلان شهرها نیز مشاهده می شود امری ضروری است.
نصیری همچنین از اتمام عملیات نصب تابلوی چلنیوم سردرب گیت ورودی اصلی منطقه آزاد ارس در مسیر تبریز – جلفا خبر داد و گفت: این تابلو با طول 32 متر در ورودی