شرکت فخر آذربایجان منطقه آزاد ارس واحد نمونه صنعتی و معدنی آذربایجان شرقی برگزیده شد

شرکت فخر آذربایجان منطقه آزاد ارس واحد نمونه صنعتی و معدنی آذربایجان شرقی برگزیده شد


سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس از انتخاب یکی دیگر از کارخانجات فعال منطقه آزاد ارس بعنوان واحد نمونه صنعتی و معدنی استان آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: بعد از شرکت ارس خودرو دیزل شرکت پالایشگاهی نگین فخر آذربایجان در منطقه آزاد ارس بعنوان واحد نمونه صنعتی و معدنی استان آذربایجان شرقی انتخاب شد.
وی تصریح کرد: هم اكنون بیش از 50 واحد تولیدی و سرمایه گذاری در زمینه تولید و صادرات انواع كالا از جمله خودرو، مشتقات نفتی، مبلمان خانگی و شهری، نساجی در محدوده فاز یك صنعتی منطقه آزاد ارس فعالیت می كنند كه برای بیش از 3 هزار نفر به طور مستقیم شغل ایجاد كرده اند.
نجفی گفت: منطقه آزاد ارس تولید گسترده برای تامین نیازهای داخل و صادرات تولید ملی را پایه فعالیت های خود قرار داده است و در این بین شکرت های متعددی از جمله نگین فخر آذربایجان رچخ صادرات منطقه و استان آذربایجان شرقی را سرعت داده اند.

مدیرعامل شرکت نگین فخر آذربایجان:
نیاز 500 واحد تولیدی داخل کشور را تامین می کنیم
صادرات شرکت در سال جاری 160 درصد رشد داشته است

مدیر عامل شرکت نگین فخر آذربایجان گفت: زیرساخت های کشور همواره در حال تغییر و تحول می باشد و ما با بهره مندی از نیروهای متخصص داخل و استانداردهای اروپا نیازهای 500 واحد تولیدی و زیرساختی داخل را با تولید انواع قیرهای صنعتی ، ساختمانی تامین می کنیم.
الهویردی محمدزاده با بیان اینکه تولید 12 نوع قیر صنعتی مصارف تولیدات شرکت را افزایش داده و نیاز شرکتهای راه سازی، ایزوگام و عایقهای رطوبتی را تامین کرده است افزود: با 100 نفر نیروی متخصص و فنی بخشی از قیر مورد نیاز واحدهای تولیدی صنایع مرتبط در کشور را تامین کرده و مازاد آنها به خارج از کشور صادر می شود.
وی افزود: صادرات محصولات شرکت در 3 ماهه نخست سال گذشته بیش از 5 میلیون دلار بود که در مدت مشابه سال جاری با رشد چشم گیر 160 درصدی به بیش از 13 میلیون دلار رسیده است.
محمدزاده اظهار داشت: سال گذشته با تولید بیش از 100 هزار تن انواع قیر نفت به ارزش 50 میلیون دلار و صادرات 216 میلیارد ریالی با وزن 33 هزار تن عنوان صادرکننده نمونه استان راکسب کردیم.
وی افزود: ظرفیت تولید این واحد از 300 تن در شبانه روز در سال 87 به 1000 تن در شبانه روز در سال 88 افزایش یافت و در سال 89 با بکارگیری تکنولوژی روز اروپا و استفاده از دانش فنی مهندسان داخلی ظرفیت تولید این واحد به 2200 تن در شبانه روز رسید که این افزایش تولید در نوع خود کم نظیر است.
گفتنی است این شرکت در سال 88 بعنوان واحد پاک ودر سالهای 88 ، 89 ، 90 بعنوان صادر كننده نمونه استان و نیز در سال 90 استان تحت عنوان واحد کیفی استان انتخاب گردید .
همچنین انتخاب به عنوان شركت خوشنام در كشورو به عنوان برند برتر استان ، کسب استاندارد رضایت و شکایت مشتری ، گواهینامه کاربرد استاندارد تشویقی و اجباری و گواهينامه استاندارد اروپا و دریافت سیستم یکپارچه مدیریت که شامل مدیریت کیفیت، زیست محیطی، ایمنی و بهداشت شغلی می باشد از جمله افتخارات این شرکت می باشد.

 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج