نشست شورای سیاستگذاری روابط عمومی های مناطق آزاد و ویژه کشور در منطقه آزاد ارس

نشست شورای سیاستگذاری روابط عمومی های مناطق آزاد و ویژه کشور در منطقه آزاد ارس

مدیر روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری پانزدهمین نشست شورای سیاست گذاری روابط عمومی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری گفت: این نشست روزهای 21 تا 23 تیرماه سال جاری به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار می شود و مدیران روابط عمومی سازمان های این مناطق جهت بررسی فعالیت ها و تحولات روابط عمومی ها به گفتگو می پردازند.
نصیری افزود: مدیران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ضمن ارائه گزارش عملکرد فعالیت های خود به بررسی روند فعالیت های روابط عمومی پرداخته و مباحث مختلفی در کارگروه های تخصصی شورای سیاستگذاری روابط عمومی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: برگزاری کارگاه تخصصی و آموزشی فنون جدید تبلیغات و اطلاع رسانی از دیگر برنامه های این نشست خواهد بود.
وی با اشاره به تاکید دولت بر بهره مندی از توان اقتصادی و جذب سرمایه گذاران خارجی در مناطق آزاد تصریح کرد: برگزاری نشست های تخصصی روابط عمومی ها بعنوان طلایه داران توسعه و موفقیت سازمان ها در توسعه ارتباطی و تبلیغی مناطق آزاد از اهمیت فراوانی برخوردار است.
وی افزود: مناطق آزاد به جهت موقعیت خاص و حاکمیت قوانین ویژه جهت سهولت سرمایه گذاری همواره مورد توجه سرمایه گذاران در سراسر جهان هستند و در این بین اطلاع رسانی و تبیین ویژگی ها و توانمندیهای این مناطق توسط روابط عمومی ها نیازمند سنجش و ایده آفرینی های نوین برای ارتباط آسان با مخاطبان است.
نصیری تصریح کرد: در این نشست که در منطقه زیبا و خوش آب و هوای ارس برگزار خواهد شد چگونگی ارتباط آسان ،مستمر و موثر و همچنین بهره مندی از آخرین روش ها و امکانات اطلاع رسانی و بررسی راهکارهای صحیح و سنجیده در روند فعالیت های روابط عمومی ها مورد بررسی قرار می گیرد.
مدیر روابط عمومی و امر بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: بهره مندی از ابزارها و فنون ارتباطی و اطلاع رسانی جدید و موثر در مناطق آزاد با توجه به چشم انداز تعریف شده برای آنان که گستردگی مخاطب و تنوع آنرا در کنار محدود بودن فضای فیزیکی و زمینی به همراه دارد ضروری است.
 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج