دومین کاروان کمک های منطقه آزاد ارس به مناطق زلزله زده وصول شد / 17 محموله بالغ بر 60 تن اقلام ضروری و مواد غذایی و بهداشتی

دومین کاروان کمک های منطقه آزاد ارس به مناطق زلزله زده وصول شد / 17 محموله بالغ بر 60 تن اقلام ضروری و مواد غذایی و بهداشتی

دومین کاروان محموله های امدادرسانی مردم و سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس به مردم زلزله زده شهرستانهای ورزقان،اهر و هریس وصول شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس سرپرست منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: این کاروان در قالب 16 خودرو نیسان و یک دستگاه کامیون در منطقه زلزله زده ورزقان ارسال گردید.
صادق نجفی افزود: محموله های کمکی ارسالی حاوی مواد غذایی، نان، روغن،برنج، آب معدنی، انواع کنسرو و بیسکویت و لوازم بهداشتی و گاز پیکنیک به وزن 60 تن می باشد که توسط مردم و سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس تهیه و ارسال شده است.
وی گفت: همچنین علاوه بر این 9 دستگاه وانت بار حاوی مواد غذایی و بهداشتی و مایحتاج ضروری به وزن 9 تن که توسط اصناف و کسبه هادیشهر در شهرستان جلفا تهیه شده بود به مناطق زلزله زده ارسال گردیده است.
نجفی افزود: صبح امروز نیز کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جلفا نیز تعداد 5 هزار و 250 قرص نان و مقداری پتو و برنج به مناطق زلزله زده ارسال نمود.
وی گفت: ستاد ویژه امدادرسانی منطقه آزاد ارس همچنان از اولین روز حادثه در شهر ورزقان مستقر بوده و تاکنون توانسته است خدمات قابل توجهی را به مردم آسیب دیده ارائه نماید.
وی ضمن تقدیر از مردم نوع دوست و غیور و سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خیر در منطقه آزاد ارس افزود: همچنان ارسال کمکهای مادی و غذایی و بهداشتی از سوی شرکت ها ، مردم ، اصناف و کسبه منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا ادامه داشته و در بسیاری از محلات مردم بصورت خودجوش نسبت به تهیه اقلام مورد نیاز ضروری زلزله زدگان اقدام می کنند.
 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج