سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد: آغاز فنس کشی و عملیاتی سازی فاز اول محدوده قلی بگلو در منطقه آزاد ارس

سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد: آغاز فنس کشی و عملیاتی سازی فاز اول محدوده قلی بگلو در منطقه آزاد ارس

عملیات اجرایی فنس کشی و عملیاتی سازی فاز اول محدوده قلی بگلو با هدف راه اندازی گمرک و بهره مندی از مزایای قانونی منطقه آزاد ارس با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و مدیران و مسولان منطقه آزاد ارس کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی گفت: محدوده قلی بیگ لو یک هزار هکتار است که در فاز اول 16 هکتار آن فنس کشی شده و بزودی عملیات احداث گمرک و انبارها شروع خواهد شد.
نجفی تصریح کرد: برای تسطیح و فنس کشی این محدوده و آغاز عملیات اجرایی مبلغ یک میلیارد ریال بعنوان اعتبار اولیه منظور شده است.
نماینده کلیبر و خداآفرین در مجلس شورای اسلامی نیز محدوده مصوب قلی بیگلو را جزء موثرترین مناطق ارس توصیف کرد و افزود: با احداث و ایجاد گمرک و منطقه مشترک صنعتی در این محدوده تغییر و تحول اساسی در اقتصاد مردم منطقه بوجود خواهد آمد.
زاهدنیا فرماندار خداآفرین نیزدر این مراسم مردم را برای همکاری و همدلی بیشتر با مسولان منطقه آزاد ارس فرا خواند و اظهار داشت: به امید خدا زمینه برای سرمایه گذاری در این محدوده فراهم است و مردم منطقه از این فرصت و پروژه های اشتغال زا استقبال خواهند کرد.
منطقه آزاد ارس در شمالغرب ايران در نقطه صفر مرزي در مجاورت با کشورهای ارمنستان، آذربايجان و جمهوري خودمختار نخجوان استقرار يافته است.
 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج