امام جمعه شهرستان جلفا در گفتگوی زنده با سیمای سهند: منطقه آزاد ارس تحول اقتصادی و زیربنایی خوبی در منطقه ایجاد کرد

امام جمعه شهرستان جلفا در گفتگوی زنده با سیمای سهند: منطقه آزاد ارس تحول اقتصادی و زیربنایی خوبی در منطقه ایجاد کرد

امام جمعه جلفا در گفتگوی زنده برنامه صبحگاهی "گون چیخان" شبکه سهند که صبح روز سه شنبه از پارک کوهستان منطقه آزاد ارس اجرا و پخش شد نقش منطقه آزاد ارس را در تحول اقتصادی و زیربنایی منطقه مهم ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس حجت الاسلام علی انتظاری گفت: در زمان کوتاه فعالیت منطقه آزاد ارس شاهد تحولات اساسی در بدنه اقتصاد و آبادانی جلفا هستیم.
وی افزود: سالها قبل این منطقه با عنوان منطقه ویژه جلفا ماموریت انجام فعالیت های اقتصادی و جذب سرمایه گذران را داشت ولی موفقیت چندانی حاصل نشد و با تصویب منطقه آزاد ارس و شروع فعالیت های آن روزبه روز امکانات خوبی در راستای توسعه این منطقه و استان فراهم شده است.
امام جمعه شهرستان جلفا در بخش دیگری از گفتگوی خود با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: پیروزی و موفقیت های بدست آمده نتیجه جانفشانی های جوانان و نوجوانان کشور در دوران 8 سال دفاع مدس است.
وی به نقش علما در جبهه های حق علیه باطل اشاره کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس علما با حضور در خطوط مقدم جبهه حامی رزمندگان بودند و علمای بسیاری نیز در عملیات های مختلف به مقام رفیع شهادت نایل شدند.
 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج