نماینده جلفا و مرند: شهدا با بصیرت کامل به نبرد با استکبار رفتند

نماینده جلفا و مرند: شهدا با بصیرت کامل به نبرد با استکبار رفتند

نماینده مردم جلفا ومرند در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن اهانت روزنامه شرق به مقدسات و افتخارات ملی کشورمان گفت:رزمندگان و شهدای 8 سال دفاع مقدس با چشمانی باز و قلبهای مطمئن و تبعیت از ولایت فقیه به جنگ با استکبار رفتند که نشان از اوج آگاهی و بصیرت آن رادمردان الهی در راستای اهداف خود دارد.
محمد حسن نژاد افزود: توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران که همواره در راستای تضعیف ارزش های اسلامی و اعتقادات جوانان و نوجوانان کشورمان طراحی می شود با آگاهی ملت شریف ایران و مسولان نظام جمهموری اسلامی نقش بر آب شده است.
وی تاکید کرد: رسانه ها نقش مهمی در آگاهی و اطلاع رسانی مردم دارند و نباید حرکات خوشحال کننده دشمنان از داخل کشور و از رسانه ها روی دهد.
وی در این آئین از زحمات منطقه آزاد ارس و بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای حفظ ارزش های دفاع مقدس تقدیر کرد.
لازم بذکر است در این آئین سرپرست و مدیران و معاونان سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه و روحانیون شهرستان جلفا، خانواده های شهدا و مردم شهیدپرور هادیشهر ، مسولان شهرستان جلفا و نماینده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی حضور داشتند.
خاطر نشان می سازد شهرستان جلفا 212 شهید را طی عملیات های مختلف در 8 سال دفاع مقدس تقدیم اسلام کرد و همواره در جبهه های جنگ تحمیلی رزمندگان شهرستان جلفا نقش موثری در پیروزی های بدست آمده داشته اند.
 

 گزارش تصویری مراسم

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج