توانمندی های منطقه آزاد ارس در نمایشگاه تاجیکستان ارائه می شود

توانمندی های منطقه آزاد ارس در نمایشگاه تاجیکستان ارائه می شود
سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس از حضور ارس در نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران که اواخر مهر ماه سال جاری در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می شود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی گفت: این نمایشگاه با هدف توسعه فعالیت های اقتصادی، تجاری و صنعتی و نیز رشد و گسترش مناسبات فرهنگی میان دو کشور در محل خانه ایران واقع در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می شود و منطقه آزاد ارس نیز با ارائه فرصتها و بسته های سرمایه گذاری در این نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت.
وی ادامه داد: منطقه آزاد ارس در این نمایشگاه 4 روزه که با هدف ارائه تولیدات و صنایع فعال و فرصت های سرمایه گذاری و بازرگانی مناطق آزاد کشور بر اساس نیازمندی های تاجیکستان و سایر کشورهای آسیای میانه تدوین شده در زمینه های تولید انواع صنایع نفتی و غیر نفتی ،زیرساخت های سرمایه گذاری و حمل و نقل و ترانزیت، ویژگی های خاص منطقه ای و قانونی و فعالیت های گردشگری بین المللی و بسیاری از مزیت های دیگر حضور می یابد.
یادآور می شود نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همت دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه کشور و همکاری سفارت ایران در تاجیکستان اواخر مهرماه سال جاری در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار خواهد شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج