نشست ارائه فاز اول طرح توسعه زیرساخت مخابراتی منطقه آزاد ارس / نجفی: زیرساخت شبکه فیبر نوری منطقه آزاد ارس به طول 18 کیلومتر توسعه می یابد

نشست ارائه فاز اول طرح توسعه زیرساخت مخابراتی منطقه آزاد ارس / نجفی: زیرساخت شبکه فیبر نوری منطقه آزاد ارس به طول 18 کیلومتر توسعه می یابد
زیرساخت های مخابراتی منطقه آزاد ارس در سالجاری با 18 کیلومتر کانال سازی جدید و ارتقای بستر فیبر نوری در سایت های مختلف توسعه یافته و نیاز سرمایه گذاران را در نواحی و شهرکهای جدید منطقه تامین خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر سازمان منطقه آزاد ارس در حاشیه نشست ارائه طرح توسعه زیرساخت های مخابراتی منطقه آزاد ارس که با حضور مدیرعامل مخابرات استان آذربایجان شرقی در جلفا برگزار شد از اتمام این طرح تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: با اجرای این طرح زیرساخت شبکه فیبر نوری منطقه آزاد ارس در جلفا به طول 18 کیلومتر توسعه می یابد.
صادق نجفی افزود: به این ترتیب ظرفیت خطوط تلفن و دیتای منطقه 20 هزار خط افزایش یافته و نیاز مردم و سرمایه گذاران را در سالهای آتی تامین خواهد کرد.
وی ادامه داد: این طرح سایت های مختلف مسکونی، صنعتی، گردشگری را در مسیرهای سه راهی شجاع تا گیت قره برون ،فاز 2 صنعتی و سایت صنایع پاک و های تک، صنایع سنگین، مسیر بزرگراه گردشگری را به زیرساخت مخابراتی مجهز خواهد کرد.
مدیر سازمان منطقه آزاد ارس تصریح کرد: با انجام این طرح بسترهای مخابراتی در پارک کوهستان ، ویلاهای کوهستانی و هتل های موجود در منطقه نیز ارتقاء می یابد.
مدیر عامل مخابرات استان آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: اعتماد مدیریت منطقه آزاد ارس به شرکت مخابرات آذربایجان شرقی در اجرای طرح های زیرساختی منطقه قابل تقدیر است و مخابرات آماده همکاری با منطقه آزاد ارس برای توسعه در این منطقه می باشد.
فرقانی افزود: زیرساخت های مخابراتی در منطقه آزاد ارس براساس اولویت های توسعه ای منطقه بصورت مطلوبی طراحی شده و با اجرای طرح توسعه خدمات قابل قبولی به مردم و سرمایه گذاران ارائه خواهد شد.
وی ارتباط زنده تلویزونی از طریق شبکه و فیبر نوری را نشان از توانمندی شبکه مخابراتی در این منطقه دانست.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج