بازدید انجمن قطعه سازان خودرو از واحدهای صنعتی منطقه آزاد ارس

بازدید انجمن قطعه سازان خودرو از واحدهای صنعتی منطقه آزاد ارس
انجمن قطعه سازان خودرو از زیرساخت های صنعتی و واحدهای خودروسازی منطقه آزاد ارس بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ایرج حاتمی در نشستی با اعضای انجمن قطعه سازان خودرو گفت: هم اکنون چندین شرکت بزرگ ماشین آلات سنگین ، سبک و سواری را در منطقه آزاد ارس تولید می کنند.
حاتمی نقش مهم تولید قطعات در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس را مورد تاکید قرار داد و گفت: مزیت های قانونی منطقه آزاد ارس زمینه حضور تولیدکنندگان فعال در حوزه های مختلف را فراهم آورده است و به جهت حضور چندین کارخانه تولید خودرو ایجاد واحد تولیدکننده قطعات می تواند نقش مهمی در بازدهی کار و بومی سازی تولیدات داشته باشد.
وی ضمن تشریح فعالیت های اقتصادی در حوزه های صنعت،تجارت و بازرگانی مزیت های اجرای قانون ارزش افزوده در ارس را از مهمترین تحولات اقتصادی ارس عنوان کرد و آنرا امتیازی برای تولید و صنعت شمال غرب کشور دانست.
وی عدم پرداخت حقوق عوارضی و معافیت از مالیات و وجود مزیت های قانونی و زیرساختی و منطقه ای در ارس را شرایطی ویژه برای سرمایه گذاران دانست و افزود: محدودیت های حوزه تولید و صادرات موجود در سرزمین اصلی طبق قوانین حاکم بر مناطق آزاد در ارس وجود نداشته و همین امر موجب سرمایه گذاری بسیاری از شرکت ها با انواع فعالیت های اقتصادی و عمرانی در این منطقه شده است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج