بازدید رئیس فدراسیون تیر و کمان از منطقه آزاد ارس/ راه اندازی کمپ کمانداران و خط تولید تیر و کمان در ارس

بازدید رئیس فدراسیون تیر و کمان از منطقه آزاد ارس/ راه اندازی کمپ کمانداران و خط تولید تیر و کمان در ارس
رئیس فدراسیون تیر و کمان در بازدید از منطقه آزاد ارس از توافق اولیه با سازمان منطقه آزاد ارس برای راه اندازی کمپ کمانداران در این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار محمد علی شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان و مهدی پارسایی قائم مقام سازمان منطقه آزاد ارس دوطرف بر عقد تفاهم همکاری در راستای احداث کمپ کمانداران ارس و احداث خط تولید تیر و کمان در ارس تاکید کردند.
در این دیدار مهدی پارسایی ضمن تشریح توانمندی های زیرساختی ارس برای توسعه سرمایه گذاری در تولید و واردات کالاهای ورزشی بر لزوم اهتمام به ارتقای سطح کیفی ورزش در این منطقه توسط فدراسیون های ورزشی تاکید کرد.
وی همچنین از آماده بودن سازمان منطقه آزاد ارس برای توسعه ورزش تیر و کمان در این منطقه خبر داد و گفت: زمینه برای رشد شاخص های ورزشی در ارس مهیا می باشد چرا که این منطقه علاوه بر وجود مردمی ورزش دوست و برخورداری از نعمت آب و هوای پاک و کوهستانی و معتدل در جوار کشورهای ورزش خیز همسایه و کشورهای حوزه قفقاز و اروپا برخوردار است.
پارسایی همچنین برگزاری اردوها و مسابقات داخلی و بین المللی در ارس را مورد تاکید قرار داد و گفت: فدراسیون های مختلفی در این زمینه اعلام آمادگی کرده و تفاهم نامه های همکاری با ارس منعقد کرده اند و امیدواریم در این رشته ورزشی نیز همکاری دوسویه بوجود آید.
رئیس فدراسیون تیرو کمان کشور و هیأت همراه وی با بازدید از سایت ورزش ارس و مراکز ورزشی این منطقه از نزدیک با توانمندی های ورزشی منطقه آزاد ارس آشنا شدند.
گفتنی است در این دیدار مقرر گردید بزودی دوطرف نسبت به انعقاد تفاهم نامه همکاری و اجرای توافق های انجام یافته اقدام کنند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج