با حضور هنرمندان برجسته کشور در ایام نوروز برگزار می شود: اجرا و پخش زنده ویژه برنامه های نوروزی شبکه سهند از پارک کوهستان ارس

با حضور هنرمندان برجسته کشور در ایام نوروز برگزار می شود: اجرا و پخش زنده ویژه برنامه های نوروزی شبکه سهند از پارک کوهستان ارس
ویژه برنامه های نوروزی شبکه تلویزیونی سهند با حضور گردشگران نوروزی در پارک کوهستان منطقه آزاد اجرا و بصورت زنده از این شبکه پخش می گردد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این ویژه برنامه ها در قالب جنگ های شادی از 29 اسفند ماه سال جاری تا سوم فروردین ماه سال 1392 هجری شمسی در آمفی تئاتر روباز پارک کوهستان ارس برگزار می شود.
براساس این گزارش این ویژه برنامه ها همراه با اجرای زنده کنسرت موسیقی توسط هنرمندان نامدار کشور و استان آذربایجان شرقی برگزار و بصورت زنده از شبکه سهند پخش می شود.
براین اساس به جهت تقارن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س) با تعطیلات نوروزی، برنامه های مفرح منطقه آزاد ارس از 29 اسفند ماه الی سوم فروردین سال جدید برگزار می شوند و پس از آن ویژه برنامه های متناسب با ایام از جمله برنامه میهمانی یاس توسط استاد قدوسی روحانی و هنرمند برجسته استان و نیز برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به اجرا در می آید.
اضافه می شود در راستای سهولت برگزاری برنامه های مختلف آمفی تئاتر روباز پارک کوهستان ارس با ظرفیت یکهزار نفر در سالجاری احداث شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج