نمایشگاه توانمندی های گردشگری منطقه آزاد ارس در ایام نوروز برپا می شود

نمایشگاه توانمندی های گردشگری منطقه آزاد ارس در ایام نوروز برپا می شود
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری و دبیر ستاد تسهیلات سفر سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری نمایشگاه توانمندی های گردشگری منطقه آزاد ارس از 28 اسفندماه سالجاری الی 13 فروردین 1392در سالن اختصاصی راه آهن جلفا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر افزود: منطقه آزاد ارس در سالجاری تحولات اساسی را در حوزه گردشگری تجربه کرد و بر این اساس اولین نمایشگاه توانمندی های منطقه آزاد ارس در سالن اختصاصی راه آهن جلفا برگزار می شود.
وی افزود: در نمایشگاه توانمندی های گردشگری ارس سرمایه گذاری های انجام شده و پتانسیل های گردشگری ارس به نمایش گذاشته می شود.
نجف زاده گفت: تحول های انجام شده در حوزه زیربنایی و احداث مراکز تفریح و خدمات تجاری و اقامتی و گردشگری نیز در قالب بروشور و سایر اقلام تبلیغاتی در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.
دبیر ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس با بیان اینکه پتانسیل های گردشگری و توریسم سلامت در منطقه آزاد ارس گسترده است افزود: سرمایه گذاری های منطقه آزاد ارس در صنعت توریسم با وجود جاذبه های گردشگری منحصربفرد طبیعی و تاریخی موجب استقبال سالانه میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی شده و در این راستا پروژه های متعدد گردشگری در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی نیز برگزار می شود.
نجف زاده اظهار داشت: تصویب 35 پروژه بزرگ گردشگری در چند ماه اخیر در منطقه آزاد ارس در بخش های هتلینگ و خدماتی و مراکز تجاری موجب تحول عظیمی در صنعت گردشگری ارس شده و سرمایه گذاران متعددی را به سوی این صنعت پردرآمد کشیده است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج