نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان برگزار می شود

نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در گرجستان برگزار می شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس گفت: نخستین نمایشگاه اختصاصی توانمندی های مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران از 28 الی 31 فرورودین ماه سال جاری در ورزشگاه شهر تفلیس گرجستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل منطقه آزاد ارس، صادق نجفی افزود: در این نمایشگاه 30 غرفه شامل توانمندی های مناطق آزاد کشور در بخش های تولیدی، صنعتی، گردشگری و دانشگاهی در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گیرد.
وی گفت: با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در حاشیه این نمایشگاه و در قالب مراسم شب ایرانی به مدت سه شب، جلوه هایی از فرهنگ بومی و غنی ایران اسلامی در پایتخت کشور گرجستان به نمایش گذاشته می شود.
وی افزود: در نشست های تخصصی با مسوولان و سرمایه گذاران گرجستان توانمندی های مناطق آزاد کشور بیش از پیش معرفی خواهد شد.
وی گفت: در این نمایشگاه صدها بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران به بازدید کنندگان و سرمایه گذاران عرضه می شود.
منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس عهده دار برگزاری نمایشگاه اختصاصی توانمندی های مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران در شهر تفلیس گرجستان می باشد.
گرجستان از شمال با فدراسیون روسیه، از شرق با جمهوری آذربایجان، از جنوب با ارمنستان و از جنوب غربی با ترکیه هم مرز است و در میان استراتژیست ها به عنوان دروازه ی ورود و خروج به قفقاز جنوبی به شمار می رود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج