اعطای گواهی پایان دوره آموزش های ارس وندی به 135 فرهنگی منطقه آزاد ارس / مدیرعامل منطقه آزاد ارس تاکید کرد: تحول نظام آموزشی با ابزارهای نوین علمی در ارس

اعطای گواهی پایان دوره آموزش های ارس وندی به 135 فرهنگی منطقه آزاد ارس / مدیرعامل منطقه آزاد ارس تاکید کرد: تحول نظام آموزشی با ابزارهای نوین علمی در ارس
آئین اعطای گواهی پایان دوره آموزش های ارس وندی ویژه دبیران و مدیران آموزش و پرورش همراه با تجلیل از فعالان این حوزه در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین تجلیل از فرهنگیان این منطقه که با حضور 250 نفر از دبیران و مدیران آموزش و پرورش منطقه آزاد ارس در جلفا برگزار شد گواهی پایان دوره دوره های آموزشی ارس وندی به 153 دبیر و مدیر فعال در محدوده منطقه آزاد ارس اعطا شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در این آئین از برنامه ریزی های بعمل آمده برای تحول نظام آموزشی با استفاده از ابزارهای نوین علمی در مدارس این منطقه خبر داد.
صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: یکی از اهداف منطقه آزاد ارس توسعه و ارتقاء سطح نظام آموزشی است و در این راستا مدارس ارس باید به مدرن ترین ابزارهای آموزشی مجهز شوند.
وی هوشمندسازی مدارس در ارس را یکی از گام های مهم ارتقاء ابزارهای آموزشی دانست و گفت: تعلیم با ابزارهای نوین آموزشی موجب سهولت امور آموزشی خواهد بود.
نجفی گفت: توسعه اقتصاد نیازمند وجود انسان های با تدبیر و متخصص می باشد و نیاز فردای این منطقه که یکی از نقاط استراتژیک برای توسعه فعالیت های اقتصادی و تجاری و فرهنگی می باشد توسعه دانش بنیان و تربیت مدیران کاردان برای آینده ای روشن است.
صادق نجفی با بیان اینکه منطقه آزاد ارس در حال تحول اقتصادی است گفت: سرمایه گذاری های کلانی در این منطقه در حال روی دادن است و یکی از لازمه های جذب سرمایه گذاران بزرگ وجود تامین امنیت فکری، روحی و فیزیکی است و این مهم تنها از طریق نظام آموزشی میتواند تامین شود.
همچنین با اهدای لوح تقدیر از زحمات رابطین آموزش و پرورش ارس با کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و سایر ارگان های فعال در ارس تجلیل بعمل آمد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج