آغاز رقابت قویترین مردان ایران در ارس

آغاز رقابت قویترین مردان ایران در ارس
رقابت های قویترین مردان کشور در شهر جلفای منطقه آزاد ارس آغاز شد و ورزشکاران در سه گروه چهار نفری به رقابت پرداختند.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس رقابت های قویترین مردان کشور با حضور نفرات برتر رقابت های مردان آهنین سال گذشته در پارک کوهستان ارس آغاز شد و تا 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
حسین بجانی مسؤل کمیته اجرایی و داور دور اول رقابت های قویترین مردان در رابطه با این رقابت ها گفت: روز نخست این رقابت هابا حضور12 نفر از قویترین مردان استانهای تهران ، اصفهان ،آذربایجان شرقی ،البرز،قم،مرکزی و قزوین در پارک کوهستان ارس با سه آیتم نگه داشتن خودرو، سه گانه و اسکات 400 کیلوگرمی برگزار شد .
حسین بجانی گفت: رقابت های نیمه نهایی امروز 19 اردیبهشت در محل پارک کوهستان ارس در جلفا ادامه داشته و فینال نیز با شش نفر از ورزشکاران روز جمعه در این منطقه برگزار خواهد شد.
این رقابت ها با حضور ۱۰ نفر از قوی ترین مردان سال گذشته و ۱۰ نفر از قوی ترین های شمال غرب كشور در پارك كوهستان منطقه آزاد ارس انجام خواهد شد.
رقابت های قویترین مردان ایران از سوی منطقه آزاد ارس و با مشاركت هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.
گفتنی است پیش از این، رقابت های کشتی روز جهانی کودک، مسابقات سه گانه کشور، تورهای دوچرخه سواری، قویترین کودکان ارس، مسابقات اتوموبیل رانی و موتورسواری در کلاس های مختلف در ایام نوروز، برپایی اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات بین المللی و سایر رقابت های ورزشی از جمله برنامه های ورزشی ارس در یک سال گذشته می باشند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج