اتمام رقابت های قویترین مردان در ارس

اتمام رقابت های قویترین مردان در ارس
در سومین روز رقابت های قویترین مردان ارس، با حضور شش نفر راه یافته به دورپایانی، فینال این مسابقات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این رقابت ها ده نفر برتر رقابت های مردان آهنین سال گذشته با هم به رقابت پرداختند.
بر این اساس اولین دور رقابت های قویترین مردان ارس با حضور پرشور مردم و ورزشکاران از سراسر کشور در قالب سه گروه چهار نفری از 18 الی 20 اردیبهشت ماه سالجاری برگزار شد.
حسین بجانی مسؤل کمیته اجرایی و داور دور اول رقابت های قویترین مردان در ارس ضمن تشکر از میزبانی و همکاری منطقه آزاد ارس در اجرای بی عیب و نقص این رقابت ها گفت: حضور پرشور علاقمندان به ورزش روحیه ای مضاعف برای تکرار این رقات ها در ارس ایجاد کرد.
وی افزود: در این رقابت ها ورزشکارانی از استانهای تهران ، اصفهان ،آذربایجان شرقی ،البرز،قم،مرکزی و قزوین شرکت داشتند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در حاشیه مراسم اهداء جوایز به نفرات برتر قویترین مردان ارس گفت: ورزش سلامت روح و روان را در پی دارد و در این راستا برای تشویق جوانان به سوی ورزش و بهره مند بودن از جامعه ای بانشاط و پویا فعالیت های ورزشی با گستره فعالیت بیشتری در این منطقه انجام خواهد شد.
صادق نجفی با بیان اینکه همواره از فعالیت های ورزشی حمایت کرده ایم گفت: باید فرهنگ پهلوانی در فعالیت های ورزشی نمود داشته و اخلاق ورزشکاران نیز همچون مدال های آنان درخشان باشد.
گفتنی است رقابت های قویترین مردان ارس از سوی منطقه آزاد ارس و با مشارکت هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی برگزار شد و در پایان با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس جوایز ارزنده ای به نفرات برتر اهداء شد.
پیش از این، رقابت های کشتی روز جهانی کودک، مسابقات سه گانه کشور، تورهای دوچرخه سواری، قویترین کودکان ارس، مسابقات اتوموبیل رانی و موتورسواری در کلاس های مختلف در ایام نوروز، برپایی اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات بین المللی و سایر رقابت های ورزشی از جمله برنامه های ورزشی ارس در یک سال گذشته می باشند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج