بازدید دبیران اجرایی خانه کارگر کشور از منطقه آزاد ارس

بازدید دبیران اجرایی خانه کارگر کشور از منطقه آزاد ارس
دبیران اجرایی خانه کارگر سراسر کشور در سفری یک روزه از منطقه آزاد ارس بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت های کار و اشتغال ارس قرار گرفتند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس طی نشستی که با حضور مسؤلان خانه کارگر کشور در سالن همایش های دانشگاه بین المللی پیام نور جلفا برگزار شد سرپرست اداره کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ارس گزارشی از فعالیت ها و اهداف منطقه آزاد ارس را در حوزه کار و اشتغال ارائه کرد.
احد فلاحی در جمع 180 عضو خانه کارگر سراسر کشور خواستار توجه به نیازهای قشر کارگر و تامین نیاز آنان شد.
احد فلاحی با اشاره به مزیت های منطقه آزاد ارس برای سرمایه گذاری، معافیت 20 ساله از مالیات و حقوق و عوارض گمرکی، همسایگی با سه کشور و نزدیکی به ترکیه بعنوان پل ارتباطی با اروپا و نزدیکی به کشورهای آسیای میانه را از مهمترین مزیت های منطقه آزاد ارس برشمرد و افزود: یکی از مهمترین مزیت های این منطقه آزاد تجاری و صنعتی کشور عملیاتی شدن کالای همراه مسافر و رونق کسب و کار و کاهش هزینه های تامین کالا در این منطقه است.
رئیس اداره کار منطقه آزاد ارس دسترسی آسان از سراسر کشور به منطقه آزاد ارس را مزیتی کم نظیر در بین سایر مناطق آزاد در ایران دانست و اظهار داشت: مسافرت با هزینه کم و خرید کالا و خدمات باکیفیت بالا با قیمت نازل و همچنین بهره مندی از بیش از 25 جاذبه گردشگری زیبا و منحصربفرد را از دیگر توانمندی های ارس برای مسافرت، کارآفرینی و سرمایه گذاری بیان کرد.
وی افزود: ارس در بین مناطق آزاد ایران موفق ترین منطقه آزاد در حوزه جذب سرمایه گذاران خارجی و همچنین سرمایه گذاران داخلی می باشد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج