ایستگاه آتش نشانی و امداد و نجات در محدوده منفصل 3 راه اندازی شد

 ایستگاه آتش نشانی  و امداد و نجات در محدوده منفصل 3 راه اندازی شد
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس از راه اندازی ایستگاه آتش نشانی، خدمات ایمنی و امداد و نجات در محدوده منفصل 3 از این منطقه خبر داد.
صادق نجفی در گفت و گو با روابط عمومی و بین الملل این سازمان افزود: این ایستگاه با بهره مندی از خودروی پیشرفته آتش نشانی، آمبولانس و سایر تجهیزات لازم، به ساکنان منطقه در داخل این محدوده و جاده های مواصلاتی خدمات آتش نشانی، ایمنی و امداد و نجات عرضه می کند.
وی راه اندازی این ایستگاه را هدیه ای از جنس اطمینان خاطر و آرامش به اهالی منطقه دانست و اظهار داشت: راه اندازی این ایستگاه به میمنت هفتم مهرماه و به مناسبت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی از نیازهای ضروری این محدوده به شمار می رود.
رییس ستاد بحران منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس نیز با تاکید بر شعار ایمنی ضامت سلامتی، افزود: کارکنان تلاشگر این ستاد به صورت شبانه روزی آمادگی کامل برای محافظت از اموال و جان ساکنان این محدوده و پیشگیری از بروز هرگونه حادثه احتمالی را دارند.
محبوب ابراهیمی، گفت: تماس با این ایستگاه در مواقع اضطراری و بروز حوادث احتمالی از طریق شماره تلفن 125 میسر است.
منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس علاوه بر یک محدوده متصل در جلفا دارای یک محدوده منفصل در نوردوز و دو محدوده منفصل در جانانلو و قلی بگلو از توابع شهرستان خداآفرین می باشد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج