قائم مقام دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد: منطقه آزاد ارس مورد حمایت ویژه دولت است

قائم مقام دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد: منطقه آزاد ارس مورد حمایت ویژه دولت است
محمد معزالدین قائم مقام دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل منطقه آزاد ارس اظهار داشت: ارس به جهت موقعیت ویژه منظقه ای و مزیت های فراوان برای سرمایه گذاری مورد توجه دولت می باشد.
معزالدین تغییرات مدیریتی را راهی برای ورود روش های نوین برای ظهور و بروز فرایندهای جدید دانست و افزود: آقای نجفی و عرب باغی هردو از افراد کارکشته و مدیران موفق کشور هستند و این موجب افتخار است که انقلاب جمهوری اسلامی ایران چنین سربازان موفقی را تربیت کرده است.آذربایجان شخصیت هایی مثل عباس میرزا را پرورش داده است و مشخصات چنین بزرگانی دیدن افق بلندتری از زمان خود بود.
قائم مقام دبیر شورای عالی مناطق آزاد مدل مدیریتی حاکم بر فعالیت های اقتصادی کشور را را ناکارآمد توصیف کرد و گفت: علت عدم بروز تحولات اساسی در فعالیت های اقتصادی ناکارآمدی فرایندها می باشد و با وجود این شرایط کار مهمی امکان پذیر نیست.
معزالدین تاکید کرد: باید مدل های جدید را در مناطق آزاد پیاده کرده و با رشد دادن فضای کسب و کار آنرا به کل کشور تعمیم داد.
وی با تاکید بر حضور بخش خصوصی و اتاق بازرگانی در عرصه مدیریت اقتصادی کشور گفت: باید اتاق بازرگانی و بخش خصوصی در بدنه مناطق آزاد حضور داشته باشند.
وی در خصوص محسن خادم عرب باغی خاطرنشان کرد: ایشان نیازی به معرفی ندارند، ایشان شخصیتی شناخته شده در عرصه صنعت کشور هستند.
معزالدین تاکید کرد: ما باید راه پیشرفت ارس را باز کنیم تا این منطقه نمونه و الگوی مناطق آزاد ایران شود.
وی از آمادگی و اشتیاق سرمایه گذاران برای حضور در ارس ابراز مسرت کرد و گفت: ما بطور ویژه به توسعه منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس توجه داریم.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج