بیگی: مسیر توسعه منطقه آزاد ارس سرعت بیشتری می گیرد

بیگی: مسیر توسعه منطقه آزاد ارس سرعت بیشتری می گیرد
استاندار آذربایجان شرقی از مدیرعامل جدید منطقه آزاد ارس به عنوان یکی از با سابقه ترین مدیران استانی یاد کرد و گفت: حضور محسن خادم عرب باغی در منطقه آزاد، به مسیر توسعه ارس سرعت خواهد بخشید.
به گزارش خبرنگار مهر ، احمد علیرضا بیگی قبل از ظهر چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرعامل منطقه آزاد ارس با بیان این مطلب اظهار داشت: با شناختی که از عرب باغی دارم مسیر توسعه در ارس با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت.
وی همچنین صادق نجفی، مدیرعامل سابق منطقه آزاد ارس را فردی مدبر و منشأ آثار با برکت در آذرباجان شرقی و ارس توصیف کرد و گفت: مردم آذربایجان همواره قدردان افراد لایق بوده اند و مطمئنا خدمات وی، به حافظه تاریخی مردم خواهد پیوست.
بیگی با بیان اینکه ایجاد فضای کسب و کار مناسب و احساس امنیت خاطر برای سرمایه گذاران امری مهم برای توسعه است، گفت: ایجاد فضای آرام و به دور از بروکراسی اداری لازمه جذب سرمایه گذاران خارجی و توسعه تولید است.
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه افزود: تغییر در بدنه مدیریت مجموعه ها و سازمان ها از برکات مردم سالاری در کشورمان بوده و در راستای ورود افراد نواندیش برای ادامه راه توسعه و تحقق آرمان های تعریف شده است.
وی همچنین ادامه داد: حضور صادق نجفی در منطقه آزاد ارس موجب بروز تحولات اساسی در امور زیربنایی و سرمایه گذاری شد که امیداریم با حضور مدیریت جدید این امر ادامه داشته باشد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج