چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس/ارائه 70 پایان نامه پژوهشی در غرفه پردیس ارس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس/ارائه 70 پایان نامه پژوهشی در غرفه پردیس ارس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رئیس پردیس ارس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حاشیه برگزاری چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس از ارائه 70 پایان نامه پژوهش محور در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دکتر علی پورمقدم گفت: این پردیس در مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری عمومی و دکتری تخصصی با حدود یک هزار دانشجو در منطقه آزاد ارس فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی را انجام می دهد.

پورمقدم در رابطه با نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس گفت: برگزاری اینگونه نمایشگاه ها تاثیر فراوانی بر روحیه و افکار دانشجویان برای گرایش به سمت پژوهش و افزایش سطح علمی دانشگاه ها دارد.

وی افزود: پردیس ارس دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای ارتقاء سطح دانش و رشد و توسعه همه گیر در جامعه و دستیابی به کیفیت بهتر در آموزش و تربیت نیروی متخصص و کارآمد حمایت ویژه ای از پایان نامه های پژوهش محور و کاربردی دارد.

رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در حال حاضر دانشجویانی داریم در زمینه سلول های بنیادی و بسیاری از زمینه های دیگر پژوهش دارند و باید مورد حمایت ویژه قرار گیرند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج