کتاب بانک اطلاعات شهری و مشاغل منطقه آزاد ارس منتشر شد

کتاب بانک اطلاعات شهری و مشاغل منطقه آزاد ارس منتشر شد
کتاب بانک اطلاعات شهری و مشاغل منطقه آزاد ارس با مشارکت بخش خصوصی در این منطقه منتشر شد.
مدیر روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر افزود: این کتاب که از مجموعه کتب اطلاع رسانی کتاب اول است به همت نمایندگی این موسسه در استان آذربایجان شرقی منتشر گردید.
ابراهیم نصیری گفت: در این کتاب مجموعه کاملی از اطلاعات مربوط به مشاغل مختلف اعم از صنوف، واحدهای تولیدی، گردشگری، خدماتی و نیز تمام نهادهای دولتی و عمومی گنجانده شده است.
او افزود: همچنین نقشه جامع گردشگری منطقه آزاد ارس، اطلاعات و پیام ها و تبلیغات بازرگانی صاحبان مشاغل، واحدهای تولید و اصناف مختلف فعال در محدوده منطقه آزاد ارس از دیگر بخش های این کتاب به شمار می رود.
او گفت: در این کتاب اطلاعات کاملی از منطقه آزاد ارس و توانمندیهای گردشگری، صنعتی و اقتصادی و نیز تسهیلات قانونی و مزیت های منطقه ای در یک بخش ویژه منتشر شده است.
او افزود: انتشار انبوهی از اطلاعات در فضای واقعی و مجازی که نتیجه آن دشوار شدن فرایند بررسی، انتخاب و تصمیم گیری است در اختیار داشتن گزیده ای از اطلاعات تحلیل شده قطعا امتیاز عمده در رقابت های اقتصادی است.
او ادامه داد: انتشار نسخه دیجیتالی و تحت وب این کتاب و بروزرسانی سالانه آن کمک بسیار شایانی به مخاطبان و مشتریان منطقه آزاد ارس و بخش خصوصی فعال در این منطقه خواهد کرد.
او گفت: نسخه مربوط به سال آینده این کتاب نیز در نیمه اول سال با اطلاعات کامل تر توسط کانون سحرخیز نماینده کتاب اول در استان منتشر خواهد شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج