مدیرعامل منطقه آزاد ارس اعلام کرد: آغاز ارایه خدمات درمانی شبانه روزی در درمانگاه جانانلو منطقه آزاد ارس

مدیرعامل منطقه آزاد ارس اعلام کرد: آغاز ارایه خدمات درمانی شبانه روزی در درمانگاه جانانلو منطقه آزاد ارس
مدیر عامل منطقه آزاد ارس از آغاز ارایه خدمات درمانی شبانه روزی در درمانگاه جانانلو با امضای قرارداد همکاری با شبکه بهداشت و درمان مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل منطقه آزاد ارس محسن خادم عرب باغی در آئین آغاز بکار این واحد شبانه روزی افزود: ارایه خدمات پزشکی شبانه روزی از نیازهای اساسی در این منطقه است که لازم بود سالها قبل این خدمات در خداآفرین راه اندازی می شد.
عرب باغی گفت: با مشارکت مالی سازمان منطقه آزاد ارس در هزینه ها به صورت ماهانه، این مطالبه بر حق مردم محدوده خدآفرین ارس نیز بر طرف شد.
ارسلان فتحی پور، نماینده مردم کلیبر، خداآفرین، هوراند و آبش احمد نیز با حضور در این آیین از خدمات منطقه آزاد ارس طی ماه های گذشته تقدیر کرد.
به گفته رییس شبکه بهداشت و درمان مرکزخداآفرین منطقه آزاد ارس با استقرار پزشک معالج به صورت تمام وقت، خدمات داروخانه ای و تزریقات و پانسمان نیز در این درمانگاه به صورت 24 ساعتی ارایه می شود.
دکتر محمدرضا پوراحمد با تقدیر از مساعدت های سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس افزود: علاوه بر آن خدمات مامایی، پایگاه بهداشتی کنترل مادران باردار و نوزادان، تیم سیاری واکسیناسیون روستاها نیز به صورت روزانه دراین درمانگاه ارایه می گردد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج