جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس در نوردوز برگزار شد

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس در نوردوز برگزار شد
جلسه مشترک اعضای ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس با بخشدار و شهردار سیه رود و اعضای شورای اسلامی روستاهای واقع در مسیر مرکز نوردوز ارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در ادامه تشکیل جلسات ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی منطقه آزاد ارس اعضای ستاد تسهیلات سفرهای ارس و نوردوز بر لزوم هماهنگی و برنامه ریزی برای استقبال مناسب از گردشگران در مرکز نوردوز تاکید کردند.
بر اساس این گزارش در این جلسه که در مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس برگزار شد، بخشدار و شهردار سیه رود ضمن اعلام آمادگی برای همکاری جهت میزبانی از گردشگران نوروزی با ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس از آماده بودن تمامی ظرفیت های اسکان و ارایه خدمات گردشگری این مرز مهم کشور خبر دادند.
گفتنی است ویژه برنامه های ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس در مرکز نوردوز از 7 فروردین سال جدید آغاز شده و تا 14 فروردین نیز ادامه خواهد داشت.
در این جلسه شوراهای اسلامی روستاهای نوجه مهر، دوزال، کردشت و اشتبین، نماینده آموزش و پروش، بخشدار، شهردار و فرمانده هنگ مرزی سیه رود و همچنین مدیریت مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس حضور داشتند.
یادآور می شود مرکز نوردوز ارس با 240 هکتار وسعت تنها مرز جمهوری اسلامی ایران با کشور ارمنستان می باشد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج