دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس : همکاری اکیپ های امدادی سه استان در مسیرهای منتهی به منطقه آزاد ارس / پوشش مسیرهای منتهی به منطقه آزاد ارس با 20 مرکز فوریت پزشکی

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس : همکاری اکیپ های امدادی سه استان در مسیرهای منتهی به منطقه آزاد ارس / پوشش مسیرهای منتهی به منطقه آزاد ارس با 20 مرکز فوریت پزشکی
دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: با هماهنگی های صورت گرفته مسیرهای منتهی به منطقه آزاد ارس از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل توسط اکیپ های امداد و نجات پوشش داده می شوند.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس بهرام سرمست با بیان اینکه همه ساله منطقه آزاد ارس پرترددترین مسیر جاده ای استان بوده است افزود: تامین امنیت، آرامش، سلامت و جلب رضایت گردشگران نوروزی هدف اصلی ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس است.
وی در خصوص برنامه های کمیته بهداشت و درمان ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس اظهار کرد: برای آسودگی خاطر گردشگران و میهمانان نوروزی، در 20 نقطه پرتردد منتهی به این منطقه مرکز فوریت های پزشکی 115 همراه با کادر پزشکی مجرب و تجهیزات لازم بصورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی خواهند بود.
بهرام سرمست گفت: در داخل محدوده منطقه آزاد ارس نیز مراکز بهداشتی و درمانی با حضور پزشکان مجرب و داروخانه شبانه روزی آماده ارائه خدمات سلامت به شهروندان و گردشگران می باشد.
سرمست با بیان اینکه امیدواریم طبق سال های گذشته کمترین حوادث جاده ای و بیماری ها را در ایام نوروز در ارس داشته باشیم، افزود: بیمارستان ساجدی هادیشهر نیز در 10 کیلومتری گیت ورودی "قره برودن" منطقه آزاد ارس آماده ارائه خدمات پزشکی تخصصی می باشد.
گفتنی است منطقه آزاد ارس با ده ها جاذبه تاریخی و طبیعی از رونق خوبی در صنعت گردشگری برخوردار است. این منطقه علاوه بر فعالیت های اقتصادی، به جهت وجود ظرفیت های کم نظیر در عرصه توریسم خواستگاه گردشگران داخلی و خارجی در بیشتر ایام سال و بخصوص در نوروز و تابستان می باشد. این منطقه خوش آب و هوا در شمال غرب کشور با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان هم مرز بوده و با مرکز استان آذربایجان شرقی 160 کیلومتر فاصله دارد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج