امام جمعه شهرستان جلفا تاکید کرد: لزوم مطابقت اعمال با دستورات قرآن

امام جمعه شهرستان جلفا تاکید کرد: لزوم مطابقت اعمال با دستورات قرآن
امام جمعه جلفا در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس توجه بیشتر به کارهای فرهنگی بر اساس ارزش های اسلامی و لزوم مطابقت اعمال با دستورات قرآنی را مورد تاکید قرار داد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، حجت الاسلام علی انتظاری با اشاره به فرارسیدن سال نو بر لزوم توجه به برنامه های فرهنگی تاکید کرد.
حجت الاسلام انتظاری گفت: نوروز عید مهمی است و قرآن نیز با بیان یا مقلب القوب و الابصار بر انجام کارها و تحولات بر اساس رضایت خداوند تاکید دارد.
امام جمعه جلفا یکی از معضلات بروز مشکلات شدید در اجرای کارهای فرهنگی را تغییر دولت ها دانست و گفت: وقفه بوجود آمده در این تغییرات به کیفیت اجرای برنامه های فرهنگی ضربه می زند.
وی بر ضرورت واگذاری کارهای فرهنگی به اصحاب فرهنگ و کارهای دینی به عالمان تاکید کرد و گفت: تلفیق برنامه ها و عاملان کارهای فرهنگی با کارهای فرهنگی دین مشکلی 35 ساله است که باید چاره ای اندیشیده شود.
حجت الاسلام علی انتظاری تاکید کرد: اگر فرهنگ یک جامعه اصلاح و خدایی نشود هرگز موفقیت حاصل نخواهد شد.
وی مناطق مرزی را نیازمند توجه بیشتر به مسائل فرهنگی دانست و گفت: نباید از فعالیت های ضد اسلامی دشمنان غافل باشیم که صدمه های سنگینی به ارزش های اسلامی وارد خواهد کرد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج