ارائه فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در نشست تجاری ایران –ترکیه

ارائه فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در نشست تجاری ایران –ترکیه
صبح امروز در نشست تجاری ایران - ترکیه در تبریز، فرصت های سرمایه گذاری و مزایای اقتصادی منطقه آزاد ارس برای هیات بلندپایه اقتصادی ترکیه تشریح می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیرعامل منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: در این نشست که با حضور هیات بلندپایه اقتصادی و سرمایه گذاری از کشور ترکیه در شهر تبریز برگزار می شود مزیت های سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد و فرصت های سرمایه گذاری در این منطقه ارائه و تشریح می شود.

مهندس محسن خادم عرب باغی افزود: در این نشست همچنین 85 پروژه مطالعه شده سرمایه گذاری در حوزه های مختلف صنعتی، کشاورزی، گردشگری و خدماتی در منطقه آزاد ارس در اختیار سرمایه گذاری میهمان قرار می گیرد.

وی ادامه داد: موقعیت خاص منطقه آزاد ارس در قرارگیری در مسیر کریدورهای ترانزیتی و نزدیکی به کشور ترکیه و زیرساخت های مناسب ارتباطی با این کشور زمینه حضور و فعالیت سرمایه گذاران ترک را در این منطقه فراهم می کند.

وی افزود: همین مزیت ها باعث شده تا اکنون شاهد حضور پررنگ صنعت گران و سرمایه گذاران کشور ترکیه در این منطقه مهم باشیم.

عرب باغی اظهار داشت: صنایع نساجی، مبلمان خانگی و شهری، محصولات پلی اتیلنی و پوشاک و خدمات گردشگری از جمله زمینه هایی است که در این منطقه مورد استقبال سرمایه گذاران ترک قرار گرفته و روز به روز بر حجم فعالیت سرمایه گذاران در این منطقه افزوده می شود.

گفتنی است هیئت بلند پایه اقتصادی از کشور ترکیه مرکب از 25 مقام دولتی و 55 فعال اقتصادی از بخش خصوصی پس از برگزاری نشست‌هایی در تهران امروز 28 فروردین ماه در تبریز حضور دارند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج