با حضور حجت الاسلام و المسلمین زم ؛ ششمین نشست معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور در منطقه ارس برگزار می شود

با حضور حجت الاسلام و المسلمین زم ؛ ششمین نشست معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور در منطقه ارس برگزار می شود
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس از برگزاری ششمین نشست معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد ایران با حضور حجت الاسلام و المسلمین زم معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، بهرام سرمست گفت: این نشست پیرو برگزاری سلسله نشست های تخصصی معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور می باشد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس هدف از این بازدید را معرفی بیش از پیش جاذبه ها و مزایای گردشگری این منطقه در مقایسه با سایر مناطق عنوان کرد .
سرمست تبادل تجربه و رسیدن به یک گفتمان مشترک در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و جلب مشارکت همگانی را از مزیت های این نشست یاد کرد.
بهرام سرمست افزود: این نشست همراه با بازدید از مناطق و محدوده های چهارگانه ارس از 29 الی 31 اردیبهشت ماه سالجاری در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این نشست بمدت سه روز در ارس برگزار می شود گفت: معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد بعد از بازدید از مناطق گردشگری ارسباران در کلیبر و جنگل های آینالو راهی مرکز جلفای منطقه آزاد ارس شده و جلسات کارگروه ششمین نشست آغاز خواهد شد.
به گفته وی در حاشیه این مراسم، برخی از اعضاء ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی منطقه آزاد ارس به واسطه عملکرد درخشان در نوروز سال جاری با حضور " حجت الاسلام والمسلمین زم " و هیات همراه مورد تجلیل قرار می گیرند.
منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس با وسعت 51 هزار هکتار دارای یک محدوده متصل در جلفا، یک محدوده منفصل در نوردوز( مرز ارمنستان) و دو محدوده منفصل در خداآفرین می باشد. این منطقه در نقطه صفر مرزی و در همسایگی کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان قرار دارد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج