بازدید مدیرعامل منطقه آزاد ارس از واحدهای تولیدی کیسه های پلاستیکی و فر برقی / عرب باغی: دنیای صنعت برپایه کیفیت و بهره وری استوار است

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد ارس از واحدهای تولیدی کیسه های پلاستیکی و فر برقی / عرب باغی: دنیای صنعت برپایه کیفیت و بهره وری استوار است
مدیرعامل منطقه آزاد ارس از شرکت های تولیدکننده کیسه های پلاستیکی با سرمایه گذاری 9 میلیون دلار و فر برقی با سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری بخش خصوصی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در ادامه بازدید از شرکت های تولیدی فعال در فازهای صنعتی منطقه آزاد ارس از شرکت های تولیدکننده کیسه های صنعتی و فر برقی بازدید کرد.
عرب باغی از خطوط تولید این واحدها بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت این شرکت ها قرار گرفت.
مدیرعامل منطقه آزاد ارس در این بازدید ها بر لزوم ارتقاء بهره وری در کار و توجه به کیفیت تولیدات تاکید کرد و گفت: دنیای صنعت برپایه کیفیت و بهره وری استوار است.
وی حرکت دانش بنیان و هدف دار در دنیای صنعت را اصل جدایی ناپذیر توسعه و موفقیت در این عرصه عنوان کرد و افزود: شرکت های بزرگ دنیا با تکیه بر تحقیق و پژوهش، نیروی انسانی ماهر و مدیران نو اندیش توانسته اند همواره به رده های نخست رقابت در بازارهای جهانی برسند.
در این بازدیدها شکسته بند مدیرعامل شرکت پاراپلاستیک واحد تولید کننده کیسه های صنعتی گفت: این شرکت توانسته با تولید روزانه 10 تن انواع کیسه ها، رول و نخ پلاستیکی به 240 نفر شغل ایجاد کند.
همچنین کرداری مدیرعامل شرکت وحدت تلاش کارا ارس واحد تولید کننده انواع فرهای برقی گفت: در این واحد تولیدی 65 نفر نیروی ماهر مشغول به کار بوده و سالانه 120 هزار دستگاه فر برقی تولید می شود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج