انتصاب قائم مقام و مشاور اجرائی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس

انتصاب قائم مقام و مشاور اجرائی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس
مدير عامل سازمان منطقه آزاد ارس در حکمی قائم مقام و مشاور اجرایی اين سازمان را منصوب كرد.
به گزارش روابط عمومي و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در آیین معرفی فرخ مسجدی بعنوان قائم مقام و مشاور اجرایی مدیرعامل با تاکید بر انتظار ویژه دولت از منطقه آزاد ارس در زمینه جذب سرمایه گذار افزود: اشتغالزایی و کمک به اقتصاد ملی در کنار مسائل فرهنگی و گردشگری از اهمیت خاصی برخوردار است و ارس بعنوان دومین منطقه آزاد توسعه یافته کشور می تواند نقش مهمی در توسعه همه جانبه استان ایفا نماید.
در حکم مسجدی آمده است: همراهی، مساعدت و ارائه راهکارهای اجرائی برای بهبود امور و تحقق اهداف سازمان با بهره گیری از تمام ظرفیت ها در جهت انجام خدمات شایسته و توسعه و گسترش فعالیت های سازمانی در سطوح مختلف به ویژه اعتلای سازمانی بعنوان سازمانی پویا، شکوفا و آرمانی همراه با تدوین برنامه ریزی ها و با رعایت قانونمندی، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی مورد انتظار می باشد.
در ادامه این جلسه فرخ مسجدی گفت: یکی از پایه های اصلی توسعه استان، توسعه منطقه آزاد ارس می باشد و استفاده بموقع از فرصت ها رمز توسعه منطقه آزاد ارس است.
گفتنی است فرخ مسجدی پیش از این بمدت 12 سال و 4 ماه مسئولیت برنامه ریزی استانداری آذربایجان شرقی را برعهده داشته و در حوزه های صنعت، اقتصاد و برنامه ریزی سابقه درخشانی در کارنامه کاری خود دارد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج