مدیرعامل منطقه آزاد ارس: محدوده خداآفرین در مسیر توسعه قرار گرفته است

مدیرعامل منطقه آزاد ارس: محدوده خداآفرین در مسیر توسعه قرار گرفته است
مدیرعامل و رییس هیات مدیره منطقه آزاد ارس گفت: فعالیت های سازمان منطقه آزاد ارس در مرکز خداآفرین روند رو به رشدی داشته و محدوده های منفصل 3 و 4 منطقه آزاد ارس ( جانانلو و قلی بگلو) طی سال جاری در مسیر توسعه قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، محسن عرب باغی افزود: پروژه شهرک صنعتی 126 هکتاری محدوده منفصل 3 (جانانلو) دارای چهار فاز توسعه ای می باشد که حدود 27 هکتار آن در قالب فاز نخست در مرحله آماده سازی بوده و واگذاری زمین به سرمایه گذاران در بخش های تجاری، خدمات کارگاهی، تولیدی و صنعتی می باشد.
وی گفت: موقعیت بسیار ممتاز جغرافیایی سایت 16 هکتاری محدوده منفصل 4، احداث پل ارتباطی بر روی رود ارس جهت برقراری مراودات تجاری و بین المللی از سوی هر دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان را تسهیل می کند.
رییس هیات مدیره و مدیر عامل منطقه آزاد ارس افزود: اراضی این سایت با کاربری های تجاری، خدماتی و به ویژه خدمات انبارداری از مهرماه 1393 به سرمایه گذاران بخش خصوصی واگذار می گردد.
به گفته وی محدوده منفصل 4 منطقه آزاد ارس در زمان حاضر مورد توجه خاص تولید کنندگان و فعالان اقتصادی می باشد و احداث پالایشگاه با حدود 70 میلیون دلار اعتبار، تنها بخشی از سرمایه گذاری های بخش خصوصی در این محدوده به شمار می رود.
منطقه آزاد ارس علاوه بر یک محدوده متصل در جلفا و یک محدوده منفصل در نوردوز (مرز ارمنستان) دارای دو محدوده منفصل دیگر با موقعیتی بسیار منحصر به فرد در خداآفرین می باشد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج