با زیربنای 24 هزار متر مربع در منطقه آزاد ارس: مجتمع تجاری ستارخان ارس افتتاح شد

با زیربنای 24 هزار متر مربع در منطقه آزاد ارس: مجتمع تجاری ستارخان ارس افتتاح شد
مجتمع تجاری ستارخان ارس با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، سرمایه گذاران بخش خصوصی، مدیران مجتمع های تجاری در سایت توریسم منطقه آزاد ارس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مدیر و سرمایه گذار مجتمع تجاری ستارخان ارس در آیین افتتاح این مجموعه گفت: مجتمع تجاری ستارخان ارس در زمینی با مساحت 12 هزار و 700 متر مربع و زیربنای 24 هزار متر مربعی در 13 ماه احداث شد.

بهروز کارگر قناتی گفت: در این مجتمع 630 واحد تجاری در ابعاد مختلف و ده ها مجموعه خدمات رفاهی، رستوران و بخش های مختلف بر اساس متدهای روز دنیا در سه طبقه طراحی و ساخته شده است.

مدیرعامل پروژه مجتمع تجاری ستارخان ارس گفت: واحدهای تجاری این مجتمع در متراژهای 20، 24، 28، 34 و 64 متر بوده و 10 واحد فست فود به متراژ دو هزار متر مربع، رستوران های مجلل در طبقه فوقانی به متراژ دو هزار مترمربع و پارکینگ با ظرفیت 700 خودرو تعبیه شده است.

وی با بیان اینکه افتخار میکنم بعنوان یک آذربایجانی متعصب به وطن در این منطقه سرمایه گذاری کرده ام، گفت: وابستگی به خاک و رونق روزافزون فعالیت های اقتصادی و حمایت های بی دریغ آقای عرب باغی عامل سرمایه گذاری من در ارس بود.

وی مناطق آزاد را نیازمند سرمایه گذاری در حوزه های مختلف و بخصوص در تولید، صنعت، گردشگری و تجارت توصیف کرد و گفت: ارس منطقه ای موفق در حوزه های اقتصادی بوده و از حیث ظرفیت های گردشگری منطقه ای مستعد برای سرمایه گذاری می باشد.

گفتنی است در این آیین ویژه برنامه های هنری و قرعه کشی لوازم خانگی در بین حاضرین برگزار شد.

 

مدیرعامل منطقه آزاد ارس: گسترش واحدهای تجاری به رونق تجارت و گردشگری در ارس می انجامد

 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج