جشن شکوفه ها در منطقه آزاد ارس برگزار شد/ 189دانش آموز مقطع اول ابتدایی در جلفا راهی کلاس های درس شدند

جشن شکوفه ها در منطقه آزاد ارس برگزار شد/ 189دانش آموز مقطع اول ابتدایی در جلفا راهی کلاس های درس شدند
تنها یک روز مانده به اولین روز ماه مهر و بازگشایی مدارس، دانش آموزان سال اول ابتدایی شهر جلفا در منطقه آزاد ارس اولین سال ورود به عرصه علم و دانش را همراه با اولیاء و مربیان جشن گرفتند.

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، جشن شکوفه ها با حضور مدیرعامل و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جلفا و اولیاء دانش آموزان کلاس اولی برگزار شد.

این جشن که با اجرای ویژه برنامه های "ماه مهر و مدرسه" در مدرسه 22 بهمن شهر جلفا برگزار گردید با اهدای لوح تقدیر و جوایز ویژه از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به پایان رسید.

همچنین محسن خادم عرب باغی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از بخش های مختلف اولین مدرسه هوشمند منطقه آزاد ارس بازدید کرده و دستورات لازم جهت بهبود وضعیت امکانات آموزشی را صادر نمود.

لازم به ذکر است اهدای لوح خوش آمد به دانش آموزان و تقدیر از اولیاء دانش آموزان از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به تمامی دانش آموزان رده تحصیلی اول ابتدایی در شش مدرسه مقطع ابتدایی این منطقه انجام شد.

یادآور می شود در منطقه آزاد ارس 1900 نفر دانش آموز در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه، فنی حرفه ای و کاردانش در 20 مدرسه مشغول به تحصیل می باشند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج