معرفی توانمندی های ارس درششمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور

معرفی توانمندی های ارس درششمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور
منطقه آزاد ارس در ششمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و اولین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک بیمه و سرمایه حضور می یابد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: فرصت‌های سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در اولین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه و همچنین ششمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش، عرضه می‌شود.
مختار خوش پیمان افزود: 85 فرصت سرمایه گذاری در نمایشگاه به سرمایه گذاران و شرکت های حاضر و نیز بازدیدکنندگان عرضه می شود.
وی ادامه داد: معرفی توانمندی ها و پتانسیل های سرمایه گذاری و طرح های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس، معرفی سرمایه گذاران منطقه، فرصت ها و اولویت های سرمایه گذاری منطقه، آثار فسیل های کشف شده در منطقه، نمایش و معرفی تولیدات منطقه، صنایع دستی حاشیه رود ارس، تصاویر آثار باستانی کشف شده از محدوده خداآفرین، معرفی واحدهای تولیدی، تجاری، خدماتی منطقه، معرفی آثار گردشگری، طبیعی و تاریخی حاشیه رود ارس،برخی از اهداف حضور منطقه آزاد ارس جهت حضور در این نمایشگاه است.
اولین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه و همچنین ششمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور به صورت همزمان و از 29 مهر لغایت 2 آبان ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه بین المللی کیش و در فضایی به مساحت 21 هزار متر مربع برگزار می شود.
شایان ذکر است مدیران و کارشناسان منطقه آزاد ارس در ایام برگزاری نمایشگاه، با حضور در غرفه ارس، با ارائه بروشورها و سایر اقلام اطلاع رسانی و تبلیغاتی در محل مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش در غرفه A38 آماده پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان می باشند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج