چهارمین تور رسانه های خارجی منطقه آزاد ارس آغاز شد

چهارمین تور رسانه های خارجی منطقه آزاد ارس آغاز شد
چهارمین تور رسانه های خارجی منطقه آزاد ارس با ورود خبرنگاران و تهیه کنندگان رسانه های کشورهای خارجی هدف از جمله کشور ارمنستان شروع شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بعد از آخرین حضور رسانه های خارجی در شهریور ماه سالجاری که از رسانه های کشورهای حوزه عربی بودند، گروه دیگری از رسانه های خارجی کشورهای هدف این منطقه از بعد از ظهر امروز جمعه 16 آبان ماه وارد منطقه آزاد ارس شدند.
گروه رسانه ای خارجی مستقر در ارس متشکل از خبرنگاران و تهیه کنندگان رسانه های خارجی و انجمن دوستی ایران و ارمنستان می باشد.
این گروه رسانه ای با هدف آشنایی و پوشش خبری فرصت ها و مزیت های اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس و همچنین ایجاد بستر مناسب جهت گسترش روابط اقتصادی از شهرک های صنعتی، زیرساخت های فنی و عمرانی و سرمایه گذاری و همچنین جاذبه های گردشگری این منطقه بازدید می کنند.
یادآور می شود با توسعه سرمایه گذاری های کلان در حوزه های مختلف صنعتی، تولیدی، بازرگانی، تجاری، کشاورزی و رونق صادرات محصولات تولیدی ارس و افزایش جذب و فعالیت سرمایه گذاران خارجی در منطقه آزاد ارس، تورهای رسانه ای خارجی مختلفی از جمله رسانه های نوشتاری و دیداری کشورهای آذربایجان، ترکیه، ارمنستان و کشورهای عربی در این منطقه برگزار شده و موجب گسترش روابط اقتصادی شده است.
آخرین تور رسانه های خارجی شهریور ماه سالجاری با حضور خبرنگاران شبکه های تلویزیونی المنار، المیادین، الغدیر و آسیا در منطقه آزاد ارس برگزار شد./ج
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج