با آئین ساماندهی گلزار شهدا؛یادواره شهدای گلفرج در منطقه آزاد ارس برگزار شد

با آئین ساماندهی گلزار شهدا؛یادواره شهدای گلفرج در منطقه آزاد ارس برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، همزمان با هفته بسیج یادواره شهدای روستای گلفرج و نیز ساماندهی گلزار شهدای این روستا با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، جانشین فرماندهی قرارگاه حمزه سیدالهشداء (ع) شمالغرب کشور و نیز فرزند شهید حمید باکری و مسئولان شهرستان و جمع کثیری از اهالی این روستا، توسط سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد.
در آیین یادواره شهدای گلفرج، مدیرعامل سازمان منطقه آزادارس با تبریک هفته بسیج گفت: قطعاً شهدا مظهر قدرت ایران اسلامی هستند و این عزیزان جان خود را از دست دادند اما به ذخیره ای تبدیل شدند که همیشه جاویدان خواهند بود.
مهندس محسن خادم عرب باغی، همچنین با ذکر این نکته که شهداء همواره سند افتخاری بر تارک تاریخ ما هستند، افزود: امنیت پایدار وابسته به شهداست و لذا باید یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشت.
وی افزود: ما اعتقاد داریم محرم و صفر دین را زنده نگهداشته است و این در سایه بزرگداشت حضرت سیدالشهدا (ع) می باشد.
در ادامه این مراسم جانشین فرماندهی قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) شماغرب کشور گفت: شهدا از والاترین افتخارات کشور می باشند و خون شهدا قوی ترین سلاح است و هیچ قدرتی یارای مقاومت در برابر آن را ندارد.
سردار ارجمندفر همچنین تقارن هفته بسیج با مراسم ساماندهی و یادواره شهدا را مبارک دانست و افزود: شهدا نمونه کامل یک بسیجی هستند و ما نیز باید مانند یک بسیجی در راه مقابله با دشمن و حفظ انقلاب بکوشیم چرا که حفظ انقلاب به وحدت و همدلی و تبعیت از رهبری نظام نیازمند است .
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: ما در جنگ تحمیلی با تمام قدرت در برابر دنیا ایستادیم و از تمامیت ارضی کشور صیانت کردیم که این ضربه بزرگی به استکبار جهانی بود.
وی در پایان از وحدت و همدلی که میان مسئولین و مدیران ادارات این شهرستان وجود دارد، ابراز خشنودی نمود و آنرا نقطه عطفی در راه پیشبرد اهداف کلان سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس دانست.
در ادامه این مراسم محبوب ابراهیمی مسئول امور ایثارگران سازمان منطقه آزاد ارس ضمن اشاره به اینکه گلزار شهدای گلفرج هفتمین گلزار شهدای ساماندهی شده در منطقه آزاد ارس می باشد گفت: طرح ساماندهی گلزار شهدای روستای گلفرج با هزینه ای بالغ بر 200 میلون ریال توسط سازمان منطقه آزاد ارس انجام گرفته است.
در پایان این مراسم که به همت سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد، از طرف مدیرکل مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی از خدمات فرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اهدای لوح تقدیر، تجلیل بعمل آمد.
همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اهدای لوحی از خانواده های شهدا و ایثارگران تقدیر و تجلیل نمود./ظ

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج