تقدیر سرمایه گذاران از حمایت مدیرعامل منطقه آزاد ارس

تقدیر سرمایه گذاران از حمایت مدیرعامل منطقه آزاد ارس

جمعی از نمایندگان اصناف مختلف فعال در حوزه های اقتصادی منطقه آزاد ارس با حضور در دفتر مرکزی سازمان منطقه آزاد ارس از حمایت ها و ایجاد فضای امن سرمایه گذاری، از مهندس محسن خادم عرب باغی تقدیر کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، در این نشست نمایندگانی از مراکز تجاری، کارخانجات تولیدی، صنعتی و دیگر حوزه های فعال در زمینه فعالیت های اقتصادی منطقه آزاد ارس حمایت های ویژه از سرمایه گذاران و رفع مشکلات و موانع را روحیه ای مضاعف برای ادامه راه عنوان کردند.
در این نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس حمایت از سرمایه گذاران و تحقق اهداف و سیاست های کلان اقتصاد ملی را وظیفه همگانی دانست و با تاکید بر لزوم تلاش برای نهادینه سازی فرهنگ حمایت از سرمایه گذاری، گفت: آذربایجان شرقی به سرزمین اولین ها مشهور است اما نباید فراموش کنیم که افزایش رقابت در ارتقاء سطح کیفی و کمی فعالیت ها معادلات را تغییر می دهد.
محسن خادم عرب باغی آذربایجانی ها را مردمی سخت کوش و با اراده خواند و افزود: هر کار و هدفی با تلاش و پشتکار دست یافتنی است و خوشبختانه این شاخصه ها در مردم آذربایجان وجود دارد و باید با اتحاد و برنامه ریزی صحیح بکارگیری شود.
وی منطقه آزاد ارس را بهترین منطقه برای کار و تولید عنوان کرد و افزود: توسعه همه جانبه ارس هدف و برنامه ما در منطقه آزاد ارس است و در این مسیر سرمایه گذاران مهمترین نقش را دارند./ج
برچسب ها : ارس، منطقه آزاد
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج