نسخه اول نرم افزار اندرویدی معرفی منطقه آزاد ارس منتشر شد

نسخه اول نرم افزار اندرویدی معرفی منطقه آزاد ارس منتشر شد

نسخه اول نرم افزار اندرویدی منطقه آزاد در اداره امور رسانه های اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس تهیه و منتشر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، این نرم افزار مخصوص گوشی ها و لب تاپ های اندرویدی تهیه شده و با امکان دریافت رایگان در وب سایت این سازمان بارگذاری شده است.

نرم افزار " ارس، صنعتی ترین منطقه آزاد ایران " با حجم کمتر از یک مگابایت و با هدف ارسال از طریق دستگاه های بلوتوث و امکان استفاده همگانی از اطلاعات مورد نیاز در رابطه با قوانین و مقررات مناطق آزاد و رویکردها و استراتژی های سازمان منطقه آزاد ارس تهیه شده است.

در این نرم افزار اطلاعات لازم برای آگاهی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی علاقمند به حضور و سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس در قالب مزیت های سرمایه گذاری، مزیت های رقابتی سرمایه گذاری، مزایای گمرکی سرمایه گذاری، قوانین واردات و صادرات و سوالات متداول در رابطه با سرمایه گذاری در این منطقه آزاد تشریح شده است.

این نسخه به جهت حجم بسیار کم قابلیت اجرای سریع و نصب آسان و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز جهت انجام فعالیت های اقتصادی و آشنایی با مناطق آزاد ایران را به مخاطبین ارایه می نماید./ ج

دریافت از کافه بازار

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج